Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

ZLOT FORUMOWICZ�W W SARNOWIE ?!


Maciek_XTZ750

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 497
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

OK, loozik :!:W pewnej chwili myÂślaÂłem, Âże chodzi o SarnĂłw za Pyskowicami, bo tylko ten znaÂłem :wink:  chamsin dziĂŞki za objaÂśnienie na pewno trafiĂŞ  No to teraz ustaliĂŚ miejsce zbiĂłrki i jedziemy MoÂże koÂło sdmc? Albo jeœ³i ktoÂś nie ma po drodze, to 'caÂłkowite' zgrupowanie pod zamkiem w BĂŞdzinie.
Tak pod zamkiem w BĂŞdzinie do dobry pomysÂł, jest obecnie jeden problem, droga pod zamkiem wyglÂąda okropnie, objazdy, zakazy, nakazy itp. WkoĂącu po 3 latach wzieli sie za zaÂłatanie dziury w moÂście (dziura byÂła na wylot), wiĂŞc dojazd pod zamek jest utrudniony, ale moÂżliwy.
choroba , 200km po dwupasie = sie nuda i po kostkach  :crazy: , macie moÂże jakiÂś szlak lasami  :P  oczywiÂście jade na 100% jak bede na ÂślÂąsku  :tak:
Szramer mówisz, masz: Mo¿e drogi dojazdowej ¿adnej Ci nieznajde, ale z Sarnowa zapraszam na piaskownie (przysz³y zbiornik wodny Pogoria IV, rzut kamieniem od Sarnowa) lub na ha³de z elektrowni £agisza. Jak niebêdziesz mi ucieka³ to moge Cie poprowadziÌ Ja deklaruje sie na 99%, jak coœ to jecha³by ze mn¹ kumpel na DT125 (tylko ¿e ma jeszcze niezarejestrowan¹ to musielibyœmy go wzi¹œÌ w œrodek)Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WitamPomysÂł jak dla mnie rewelkaJestem zaznajomiony z owÂą "szko³¹" (lepiej póŸno niÂż wcale , za dzieciaka nie miaÂłem moto Âżeby pod gĂłre byÂło lÂżej) i wiem ze miejsce jest na swĂłj sposĂłb kultowe. ZresztÂą trafiÂłem na koncert "Sto twarzy grzybiarzy" wiĂŞc sama nazwa zoobowiÂązuje do dobrej zabawy .A myÂśle Âże od tego klikania, Âżeby z Wami pogadaĂŚ to kiedyÂś oÂślepne, wiĂŞc po co czekaĂŚ do "kiedyÂś" jak moÂżna berbeluchÂą przyÂśpieszyĂŚ co nieuniknione?Jestem za, myÂśle Âże pomoge MaĂŚkowi Âżeby to wypaliÂło.pozdro dla wszystkichMiras [ Dodano: 2005-04-21, 09:01 ]PSYCHOPACI W KASKACH, ÂŁÂĄCZMY SIĂ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja te¿ powinienem dojechaÌ,ale niewiem jeszcze jak bêdê pracowa³ :?: (mam nadziejê ¿e bêdê mia³ wolne),bo chcia³bym chocia¿ zobaczyÌ uœmiechy tych dzieciaków niemówi¹c ju¿ o d¿amprezie 8) -no ale có¿ zobaczê jeszcze jak to wyjdzie w ka¿dym b¹d¿ razie postaram siê byÌ na 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i dalej nie wiadomo nic na temat dok³adniejszej godzinki :wink: ale to szczegó³
Kochani troche wam zamieszam ale dzis dzwonilem do domu dziecka rozmawialem z dyrektorem i ustalilismy wspolnie date na 14 maja o godzinie 10
Nigdy tam nie jechalem wiec nie wiem ile to bedzie ale jak mamy byc na 10. to moze pod SDMC o 9.00 ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zg³aszam obecnoœÌ obowi¹zkowo w 100 % zarówno na dzieciaki jak i na imprechêêêê !!! no i jeszce bedzie ktoœ na moich plecach... ale to sie oka¿e kto to bedzie ZZZ -zapoznamy -zapijemy -zabalujemy bêdzie siê dzialo a nie siedzia³o !!! inne drastyczne Z pozostawiam na imprezê

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrcze to napiszcie konkretnie termin, godzine spotkania i gdzie oczywiÂście, temat ÂśledziÂł bĂŞdĂŞ daleko nie mam bo jestem z dÂąbrowy gĂłrniczej ale niechce pisac sie na bank, ale kto wie kto wie..... przy okazji tylu forumowiczĂłw mozna byÂłoby wkoĂącu na Âżywo poznaĂŚ :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, to juz nie jest zle ! narazie zapowiedzialo sie juz przeszlo 30 forumowiczow:1. Funio(?), 2. Ros, 3. KudÂłaty, 4. Saint, 5. Chamsin (?), 6. Gixer (?), 7. Skalar, 8. Szramer, 9. Anushka, 10. Moto Christo, 11. SDMC, 12. Wicher (?), 13. PcheÂła, 14. Cherflik, 15. Bananoo, 16. Maisha (?), 17. Archi, 18. PaweÂł PRC + 1, 19. Miras XL600V, 20. Maniek05, 21. Dimer, 22. Gadget, 23. Adrian.moto, 24. Pacza, 25. Przem (?), 26. Krawat, 27. Dav +8nawet jezeli tylko polowa przywiezie "plecaczki" mamy juz okolo 40 - 50 ludkow!a wiec - KOSCI ZOSTALY RZUCONE ! tylko niech nikt sie pozniej nie miga ! wiemy juz wiec ze o 9.00 spotykamy sie pod Yamahaha (to juz tradycja), drugi punkt zborny proponuje na parkingu kolo M1 w Czeladzi przy trasie A1 - proponuje o godzine 9.30. Mysle ze nawet Ci z Bedzina mogÂą ten kawalek sie cofnac na spotkanie z nami..?na biezaco bede informowal o postepie przygotowan, ewentualne pomysly i sugestie zawsze mile widziane, prosze pisac na PW, pozdrawiam, Maciek "Bomba"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym te¿ pocha³ ale niemam jak, wiec jak by ktos mia³ po drodze Miko³ów to bym sie zabra³. aha, siedze w temacie wiec móg³bym coœ za³atwiÌ na oprawe muzyczna imprezy, prosze ¿yczenia co by to mia³o byc, jaki rodzaj muzyki itd. móg³bym coœ skombinowaÌ, dajcie znac, bo musze o warunkach koncertu pogadac wczeœniej z kapela.pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.