Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

ZLOT FORUMOWICZ�W W SARNOWIE ?!


Maciek_XTZ750

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 497
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gdyby ktoÂś mĂłgÂł potem zebraĂŚ te posty do kupy i nakreÂśliĂŚ jakiÂś grafik, co?gdzie?kiedy?ile?po co?
No... zajebiÂście by byÂło Prosze Was napiszcie konkretnie gdzie kiedy ile po co czemu i wogule inne tak zebym niemiaÂł juÂż zadnych pytaĂą pozdrawiam!p.s. Ja umie smarzyc wuszty i inne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9:00 - spotkanie (wyjzd?) z/pod SDMC Yamaha Chorzów9:30 - spotkanie na parkingu pod M1 10:00 - wizyta w domu dziecka w Sarnowie (po drodze mo¿e wstp¹pmy zostawiÌ baga¿e w szkole)A dalej to ja ju¿ niewiem, pewnie w domu dziecka bêdziemy z 1-2h, póŸniej co? MA ktoœ jakieœ propozycje co do jakiegoœ objadu, czy coœ? Jakieœ plany co bêdziemy robiÌ do wieczora? Bo jak coœ to niedaleko s¹ fajne tereny do enduro. Prosze o odezwanie siê g³ównego organizatora MaÌka_XTZ750.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dalej to ja ju¿ niewiem, pewnie w domu dziecka bêdziemy z 1-2h, póŸniej co?
A póŸniej myœle, ¿e bêdziemy sie bawic jakis obiadek szybki... i wieczorkiem jak sie da to ognisko, co nie ? Mam nadzieje, ze moj zapas alko.. mi sie nie "zgubi" do Soboty Pozdrawiam wszystkich!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ! Juz tylko tydzien do imprezki ! trzymajmy kciuki za dobra pogode, chociaz juz zapewnilem mojego kumpla Adasia (gospodarza szkoly w Sarnowie w ktorej bedziemy imprezowac) ze nawet jak bedzie zabami z nieba walilo to i tak przyjedziemy bo jestesmy twardziele ! 8) Mam juz potwierdzony udzial 3 zespolow , z ktorych jeden to slynne "Sto Twarzy Grzybiarzy", a wiec od strony artystycznej jest lepiej niz dobrze.Co do planu dnia: jezeli w Domu Dziecka bedziemy okolo 10.00 to mysle ze conajmniej ze 3 godzinki tam posiedzimy ! Moze by tak Chris walnal jakis pokaz freestylu..?Wiec mysle ze kolo 13.00 pojedziemy sobie do szkoly. Tam napewno chwile zajmie nam rozlokowanie sie i sprawy "organizacyjne" - czyli pokazanie Wam co gdzie i jak.A wiec okolo 14.00 odpalamy ognisko (drewna nie zabraknie bo bedzie z tartaku) , pieczemy sobie obiadek (wziac duzo padliny , zawsze mozna poczestowac innych!) no i wprowadzamy sie w dobry nastroj przed wieczorem pelnym wrazen. Zanim zaczna grac kapelki mozemy sobie pokonkursowac, pare konkursow mam juz wymyslonych , a licze tez na Wasza inwencje. Niestety nawet symbolicznych nagrod nie bedzie Co do oprowiantowania - na miejscu bedzie mozna kupic po taniemu piwo, w tej chwili nie jest jeszcze jasne czy bedzie jakies jedzenie, bede informowal na biezaco, ale najlepiej zabrac ze soba peto kielbachy, plat boczku, pol chleba i cebule ! upiecze sie na ogniu i bedzie pyyyyyycha...!Maisha, jezeli uda Ci sie zalatwic jeszcze jakies kapelki to najlepiej na jak wczesniejsza pore , bo caly wieczor mam juz zapchany ! pozdrawiam, Maciek "Bomba"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. plan dnia jest OK, ale dalej nie rozumiem, po co jecha¿ z wszystkimi tobo³ami do dzieciaków. Nie lepiej siê najpierw wypakowaÌ i pojechaÌ 'pusto' i wygodnie na czêœÌ oficjaln¹? Mo¿e to ma³e zamieszanie, ale chyba dobrze myœlê (jak nie, to trudno, zdarza mi siê)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coraz wiĂŞcej wiadomo na ten temat i coraz ciekawiej siĂŞ robi :mrgreen: a mnie wymarzyÂło siĂŞ piwo z beczki :roll: moÂże kiedyÂś zrobimy takÂą imprezkĂŞ Âże na przykÂład zrzucimy siĂŞ odpowiednio wczeÂśniej po np 30 zÂł. Kupi siĂŞ masĂŞ piwa, kieÂłbachy i innych rzeczy i kaÂżdy bĂŞdzie siĂŞ czĂŞstowaÂł czym chce ale to jest do obgadania podczas organizowania kolejnej imprezy, a pĂłki co czekamy na SarnĂłw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niestety nie przybede:( nad cyzm niezmiernie ubolewam ale niestety zycie sportowca 8) dlatego tez ja jestem w Warszawie a wy bawicie sie w sarnowie zycze miÂłej zabawy i nie zapomnijcie o mnie moze zobacyzmy ie nastepnym razem:( CO ZA BĂL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pchela niewprowadzaj zamieszania. Onet ma najmniej dokÂładnÂą prognoze pogody, pozatym prognozy dÂługoterminowe nigdy sie niesprawdzajÂą. Damy rade!!Pozdrawiam
Kij z ta ich pogoda czasem sie sprawdza, czasem nie! PaweÂł zostaniesz na noc wkoncu ?! Jak tak polowa ludzi na noc nie moze, nie przyjedzie to widze, ze zostana sami najwytrwalsi 8)Motomanko na nastepna imprezke to juz musisz przybyc!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.