Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

ZLOT FORUMOWICZ�W W SARNOWIE ?!


Maciek_XTZ750

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 497
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Maisha, PrzekroczyÂłeÂś limit dodanych zdjĂŞĂŚ, nie moÂżesz juÂż dodaĂŚ Âżadnego. JeÂśli jest to konieczne i moÂżliwe, usuĂą jakieÂś swoje poprzednie zdjĂŞcieNo Âładnie nie chcÂą juÂż, Âżebym w albumie dodawaÂła, to dam reszte tutaj, nic innego mi nie pozostaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maisha, fotki suuper, tylko gdzie jest fotka ze mnÂą spod domu dziecka :wink: najpierw siĂŞ musiaÂłem upomnieĂŚ o jej zrobienie, a teraz o opublikowanie a moze nie ma tej fotki  eeeh, ciĂŞÂżkie jest Âżycie kudÂłatego stworzonka
robiÂłam to zdjĂŞcie na bank, bo pamiĂŞtam, nawet dwa Ci cykÂłam i kurde ani jednego, ani drugiego niuma... Problem byÂł bo mi pamiĂŞci nie starczyÂło i musiaÂłam pare przypadkowych zdjĂŞĂŚ skasowaĂŚ, widocznie trafiÂło min. na Twoje... niezmiernie mi przykro z tego powodu, mam nadziejĂŞ, Âże mi wybaczysz Ale nie martw siĂŞ, podszkole siĂŞ w dziedzinie fotografii i na przyszÂłej takiej imprezce walne Ci takie, Âże wszyscy bĂŞdÂą zazdroÂściĂŚ DziĂŞki wszystkim za miÂłe sÂłowa kocham Was
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi co to za zamaskowany pojechaniec ??..stoi z KudyÂłatym??....<br /> popierdzielence jedne
no a juz nie powiem kto mi pierdzil pod namiotem jak lezalem skacowany w srodku a raczej jeszce lekko nafajdolony
ale daÂłam rade twarda dzioÂłcha w koĂącu jestem
no ba 8) 8) 8) Anushka, hie hie no i nie dalo sie ukryc tego zdjecie heheheArczi, dupo jedna :!: :!: :!: miales tam byc :!: :!: :!:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Maisha !!!!Coœ mi sie wydaje ¿e pasjonujesz sie fotografi¹, chyle czo³a, rewelacyjne zdjêcia, jakoœÌ pierwsza klasa ale nie o to mi chodzi, w rewelacyjny sposób wy³apujesz "w³aœciwe" momenty. Zdjêcie to g³ównie "moment", u³amek sekundy, a Ty potrafisz wy³apaÌ te chwile. RESPECT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) pozdrawiam gor¹co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maisha !!!!CoÂś mi sie wydaje Âże pasjonujesz sie fotografiÂą, chyle czoÂła, rewelacyjne zdjĂŞcia, jakoœÌ pierwsza klasa ale nie o to mi chodzi, w rewelacyjny sposĂłb wyÂłapujesz "wÂłaÂściwe" momenty. ZdjĂŞcie to g³ównie "moment", uÂłamek sekundy, a Ty potrafisz wyÂłapaĂŚ te chwile.  RESPECT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 8)  8)  8)  8)  8)  8)  8)  pozdrawiam gorÂąco
DziĂŞki za te komplementy ÂŻebym jeszcze jakiÂś porzÂądny sprzĂŞt miaÂła :roll: no ale moto first, potem moge myÂśleĂŚ o jakimÂś aparcie...KiedyÂś robiÂłam zdjĂŞcia do gazety koĂąskiej w sensie do ofert, wiec kadrowanie i wyczuwanie momentu musiaÂłam opanowac... ale mimo wszystko do perfekcji mi straszzznie daleko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.