Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

ZLOT FORUMOWICZ�W W SARNOWIE ?!


Maciek_XTZ750

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 497
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Niestety musze poinformowaÌ ¿e moim rodzic¹ troche odbi³o i na nocke w koùcowym postanowieniu mnie niepuœcili. Mam pozwolenie na 14.05 do godziny 20:00 (ewentualnie moge w niedziele z rana jeszcze wpaœÌ jak coœ bêdziecie kombinowaÌ).Ma ktoœ mo¿e ju¿ jak¹œ rozpiske jak to ma wszystko wygl¹daÌ, co o jakich godzinach?? Bo 14.05 o 12:45 musze byÌ na strzelnicy w Bêdzinie na zawodach, a niechce ¿eby mnie coœ ciekawego omine³o.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba sie zastanowiĂŚ nad atrakcjami jeszcze ;-) Poza piwem. U dzieciakĂłw bĂŞdziemy od 10.00. Ile to moÂże potrwaĂŚ? Nikomu sie nie spieszy ale 3-4 godziny to max chyba. Potem sie przeniesiemy ale raczej nie bedziemy siedzieĂŚ na stoÂłkach i patrzeĂŚ sie sobie w oczy ;-) Byly juz propozycje jakiegos slalomu ... ale jakies konkrety panowie i panie 8) Jak konkretnie wyglada te miejsce? Szkola - czyli jest boisko. Ale gdzie bedziemy "spaĂŚ", "degustowac", ogniskowaĂŚ itd. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba sie zastanowiĂŚ nad atrakcjami jeszcze(...) ;-) Byly juz propozycje jakiegos slalomu
Coœ ju¿ by³o. Ja osobiœcie proponujê '¿ó³wi¹ jazdê' i egzaminacyjn¹ ósemkê :wink: na czas Na miejscu na pewno nie braknie nam pomys³ów :!: Mo¿e ktoœ kamerê zabierze i uwieczni nasze spotkanie Wrzuci siê na stronkê i poka¿e ca³emu œwiatu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA CHOĂ MAM TAK BLISTO BĂDE (NIE ZNAMY SIĂ)ALE MAM NADZIEJE ÂŻE POZNAMY SIĂ W SARNOWIE LUB JESZCZE WCZEÂŚNIE :mrgreen: PISZE SIĂ.POZDRAWIAM 8) [ Dodano: 2005-04-26, 20:08 ]JA SIĂ PISZĂ CHODZ MAM TAK BLISKO.DO SARNOWA JADĂ OKOÂŁO 5 MIN. [ Dodano: 2005-04-26, 20:12 ]PISZE SIĂ NA TEN SARNĂW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ze juz tyle ludkow sie zapowiedzialo na SarnĂłw! 8) wlasnie sie w przyspieszonym tempie pakuje bo wyjad na dlugi weekend na Mazury sie mi przyspieszyl, wracam we wtorek i jak tylko bede spowrotem zamieszcze kompletna liste uczestnikow planowanej libacji w Sarnowie, a wiec do srody !!! Juz trenujcie no bo normalnie rzeÂźnia bedzie ! pozdrawiam, Maciek "Bomba"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.