Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

ZLOT FORUMOWICZ�W W SARNOWIE ?!


Maciek_XTZ750

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 497
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No ja z checia i jak pojedzie ekipa Rybnicajk i bede sie mogl do kogos na tyl wbic to z chceia pzryjde:)pozdrawiam [ Dodano: 2005-04-22, 13:41 ]No ja z checia i jak pojedzie ekipa Rybnicka i bede sie mogl do kogos na tyl wbic to z chceia pzryjde:)pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chamsin, no dooobra fotki zaraz wrzucê do albumu do kategorii "ró¿ne" - jakby by³o coœ nie tak to mo¿ecie je stamt¹d usun¹Ì wiêc sklep w którym by³em jest w TG, transport zorganizowaliby oni GRATIS. Szczególn¹ uwagê zwróci³em na malutkie rowerki. Na zdjêciu z reklamy widoczny jest rower Billy i kosztuje 289 z³ ale przy wiêkszym zakupie jego cena zesz³aby do oko³o 250nieco wiêksze rowery (Kross, Grand) kosztuj¹ ju¿ prawie 400z³ ale dla "nas" z rabacikiem wysz³oby oko³o 350z³ - rowerki wygl¹daj¹ doœÌ porz¹dnie, maj¹ przerzutki i takie tam na ca³kiem du¿e rowery nie zwraca³em uwagi bo one s¹ dro¿sze a nie wiem czy takowe bêd¹ potrzebne. Nie s¹ to sprzêty z jakiegoœ supermarketu wiêc powinno byÌ wszystko ok. Wszystko oczywiœcie jest do dogadania siê...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to znowu podsumujmy , chĂŞc partycypacji w rozpustnej libacji wyrazili :1. Funio(?), 2. Ros, 3. KudÂłaty, 4. Saint, 5. Chamsin (?), 6. Gixer (?), 7. Skalar, 8. Szramer, 9. Anushka, 10. Moto Christo, 11. SDMC, 12. Wicher, 13. PcheÂła, 14. Cherflik, 15. Bananoo, 16. Maisha (?), 17. Archi, 18. PaweÂł PRC + 1, 19. Miras XL600V, 20. Maniek05, 21. Dimer, 22. Gadget, 23. Adrian.moto, 24. Pacza, 25. Przem (?), 26. Krawat, 27. Dav +8, 28. Motomanka (?), 29. aDickovy, 30. JaskuÂła, 31. Leon +ekipa (?), 32. CHRIS !!! + dojebana jazda na moto ! 8) , 33. Menelek, 34. Madzia (plecak Gadget`a), 35. Timac + kumple!chĂŞĂŚ pomocy w organizacji "Mini - zlotu" wyraziÂł MirasXL600V, wiĂŞc jak by co opierdzielaĂŚ moÂżecie nas dwĂłch! Wicher - nie wymigasz sie bracie ! chocby zabami z nieba walilo! masz byc i kropka! aDickovy - dzieki za oferte, napewno dogadamy to szybko na PW !Leon - mobilizuj ekipe ! :wink: Madzia - Gadget chyba ni ma juz tera wyjÂścia ! :mrgreen: Timac - stary ! im wiĂŞcej kumpli na moto tym lepiej !!! dzieciaki siem ucieszom! Alan - no chyba tez bedziesz..? apeluje do osob ktore przyjada katamaranami zeby sie dogadywaly na PW, im bedzie nas wiecej tym bedzie zabawniej ! jak glosil napis na drzwiach klopa Ferdka Kiepskiego : "W KUPIE SIÂŁA!" 8) Jeszcze raz proszĂŞ osoby ktĂłre majÂą pomysÂły na "zlotowe atrakcje" o sugestie na PW!przy okazji w spamerski sposĂłb prosze o odwiedzenie w dziale "Szukam pomocy..." wÂątku "Forum ÂŚlÂąskich MotocyklistĂłw - Insurance"pozdrawiam, Maciek "Bomba"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alan - no chyba tez bedziesz..?  
hmmm na razie nie chciaÂłem siĂŞ wypowiadaĂŚ czy bĂŞdĂŞ czy nie bo u mnie nigdy nic nie wiadomo dlatego chciaÂłem siĂŞ jeszcze wstrzymaĂŚ ze zgÂłoszeniem siĂŞ...jeÂśli zlocik ma byĂŚ zorganizowany w sobotĂŞ to mĂłgÂłbym siĂŞ pojawiĂŚ w Sarnowie najwczeÂśniej o 13-14 i jeÂśli nic by mi w tym nie przeszkodziÂło to dojechaÂłbym do was wÂłaÂśnie w tych godzinach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.