Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

ZLOT FORUMOWICZ�W W SARNOWIE ?!


Maciek_XTZ750

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 497
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Aktualna lista psycholi w kaskach ktorzy sie zdeklarowali na SarnĂłw, jezeli kogos pominalem to sorry ale juz siem sam pogubilem ! 1. Funio(?), 2. Ros, 3. KudÂłaty, 4. Saint, 5. Chamsin (?), 6. Gixer , 7. Skalar, 8. Szramer, 9. Anushka, 10. Moto Christo, 11. SDMC, 12. Wicher (?), 13. PcheÂła, 14. Cherflik, 15. Bananoo, 16. Maisha (?), 17. Archi, 18. PaweÂł PRC + 1, 19. Miras XL600V, 20. Maniek05, 21. Dimer, 22. Gadget, 23. Adrian.moto, 24. Pacza, 25. Przem (?), 26. Krawat, 27. Dav +8, 28. Motomanka + szajbusy w kacholach, 29. aDickovy, 30. JaskuÂła, 31. Leon +ekipa (?), 32. CHRIS !!! + dojebana jazda na moto ! , 33. Menelek, 34. Gadged przez "d" na koncu +Madzia (plecak Gadged`a) , 35. Timac + kumple!, 36. Alan, 37. Pokemoon, 38. Mr.Dipi + plecak, 39. Davka, 40. Kowal Sosnowiec, 41. Onkel + jego Kotek, 42. Arczino i cala masa "plecakĂłw" nie uwzglednionych wyzej ! :roll: SPECJALNIE DLA GIXERA: impreza 14 maja 2005 w Sarnowie (mapka dojazdu na 1 stronie wÂątku ale spotykamy sie 9.00 pod Yamahaha lub 9.30 pod M1 Czeladz) , spimy (hehe... jezeli wogole ktos bedzie chcial spac) albo w budynku szkoly na karimatach albo jak ktos sobie przywiezie namiot to se go rozbije i se bedzie w nim spal. Osoby chrapiace uznawane beda za banitow i wywalane beda ze szkoly bezlitosnie ! 8) Ze soba wziac nalezy : karimat, spiworek, szczoteczke do zebow, padline i pieczywko do upieczenia na ognisku no i oczywiscie napoje wyskokowe (piwo bedzie tez do nabycia na miejscu) jak juz wspominalem zmykam dzis na Mazury i wracam dopiero 3 lub 4 maja wiec sie nie martwcie ze zwialem do Meksyku bo nie udalo mi sie zalatwic imprezy Impreza bedzie na 100 % mam juz wszystko pochytane, szykujcie siem !!!!!!Maciek "Bomba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapowiada siĂŞ naprawdĂŞ ciekawie mam nadziejĂŞ Âże wszystko siĂŞ uda, pogoda dopisze i pojawiĂŞ siĂŞ na tej imprezce :mrgreen: tylko nie zapominajcie Âże tam bĂŞdÂą dzieci... :roll: bo chyba myÂślÂą przewodniÂą byÂło coÂś o domu dziecka... no chyba Âże to juÂż nie o to chodzi i coÂś mi siĂŞ pomieszaÂło a picie piwa na czas podoba mi siĂŞ za duÂżych szans nie mam ale napiĂŚ siĂŞ zawsze moÂżna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S³uchajta ludziska :!: Mia³a to byÌ niespodzianka, ale szykuj¹ siê problemy techniczne wiêc musze was poprosiÌ o wsparcie Za³atwi³am zespó³, ch³opaki z chêci¹ zagraj¹ za friko, tylko jest problem z transportem, bo trzeba by by³o z Jastrzêbia przewieœÌ ca³y sprzêt, a paliwko kosztuje. Pomyœla³am, ¿e mo¿e moglibyœmy siê z³o¿yÌ po 2z³ czy coœ takiego na paliwo skoro bedzie nas tak duzo, to chyba nie bylo by problemu, nie wiem jak Wy siê na to zapartujecie :?: Jeszcze musze za³atwiÌ auto, ale mam nadzieje to mi pójdzie z górki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zw¹ siê Poltergeist, graj¹ raczej coœ mocniejszego. Byli najlepsi na przegl¹dzie zespo³ów w Jastrzêbiu, tak¿e ¿aden h³am. W sumie jakbym wieksze auto sko³owa³a to mo¿e i druga kapelka by siê wzie³a (Hopelessness), ale to zale¿y od was, mnie sam¹ nie staÌ na op³acenie benzyny, chyba ¿e wam nie zale¿y na zespo³ach to pisaÌ :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.