Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

jajo

Użytkownicy
 • Content Count

  454
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

jajo last won the day on November 26 2016

jajo had the most liked content!

Community Reputation

3 Neutralna

About jajo

 • Rank
  Tańczący ze szmatkami
 1. Gdzieś w okolicach węzła Sośnica na A1 w stronę rybnika - ponoć moto z Astrą, śmiertelny
 2. Wczoraj (wigilia 2014) miał podobno miejsce śmiertelny wypadek gdzieś w okolicach Kalet, ale brak info.
 3. Co to ma być - zaglądam tu niezbyt często, praktycznie wcale, ale dzisiaj się zalogowałem żeby coś napisać, wchodzę na swój profil, a tam jakiś kuźwa majzel mi dał ostrzeżenie za niby jakieś obraźliwe zachowanie ponad rok temu Nie siadaj kolego po pijanemu do komputera!
 4. http://www.scigacz.pl/Utrata,prawa,jazdy,radykalne,srodki,Policji,23563.html http://m.szczecin.gazeta.pl/szczecin/1,106520,16240722,Policja_zabiera_prawo_jazdy_i_wysyla_kierowcow_do.html To już - skoro żaden z kolegów nie zachował się normalnie - czyli wiadomo jak to może panom z policji też należałyby się coś - z byle powodu potrafią zatrzymać prawo jazdy a tu nie posłuchali swojego szefa i puścili gościa bez problemu.
 5. Kiedyś jechałem przez Czechy w okolicach Chałupek ok.1-2 w nocy drogą asfaltową (ogr. do 90km/h) i nie dało się jechać szybciej jak 30km/h. Czeski zwierz głupszy od polskiego, nic się nie boi:) Darz bór
 6. Potwierdzam - sporo tu dzików i nie tylko tu - Helenka to już właściwie północny kraniec śląskiej aglomeracji i mimo urokliwych okolic (lasy lublinieckie itp.) trzeba mieć na uwadze sporo dzikiego zwierza na drogach. Po kilku incydentach, gdzie cudem uniknąłem zderzenia z dzikiem czy sarną (zazwyczaj po zmroku) z niedowierzaniem patrzę na ludzi, którzy po zachodzie słońca ostro grzeją przez okoliczne trasy biegnące przez pola i lasy. Do czasu niestety...
 7. Dzisiaj wieczorem w Bytomiu - Górnikach przy ul Żołnierskiej 103 (DK 78 Gliwice - Tarnowskie Góry) widziałem wypadek - tzn. przejeżdżałem tamtędy na moto jak już zostały same pojazy i policja. Leżał jakiś chopper na lublinieckich tablicach, obok stała jakaś osobówka (fiat? nie wiem dokładnie, było ciemno). Motocykl leżał na drodze, auto stało na poboczu z rozwalonym bokiem.
 8. No to ja Wicherku się podepnę i Ci podziękuję za wielokrotność półlitrówki razem wypitej i oby nasze wątroby były dzielne
 9. Bytom jest jak Bagdad - bardzo niebezpieczny i też na "B" Uwielbiam to forum, a szczególnie takie posty Pozdrawiam i udanego spotkania życzę.
 10. A nie uzupełniała cysterna zbiorników akurat w tym czasie kiedy tankowałeś? Takie historie słyszałem z tym syfem który wtedy unosi się w podziemnych zbiornikach, ale nie wiem ile w tym prawdy.
 11. Temat rzeczywiście dotyczy zlotu, ale mam nadzieję że kolega .majzel. wywiązuje się ze swoich obietnic i ktoś tu sobie odpocznie po ostatniej wypowiedzi o kompleksach. Z mojej strony tyle w tym temacie.
 12. Wicher, to aby nie twoja felicia na tym plakacie?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.