Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ja Tam Z Autobany Raczej Nie Korzystam Ale Co Wy Sadzicie? *PRZYKLEJONY*


Spazz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie wiem , czy ma to jakieś znaczenie, ale sprawdźcie sobie paragony z BOK. Wziąłem mój paragon przed chwilą i zauważyłem ciekawostkę .Płaciłem "miedzią " i zgodnie z sugestią dałem trochę więcej do woreczka niż 6.50. Pani nie liczyła tylko dała paragon . Z paragonu natomiast wynika ,że zapłaciłem 20 pln i wydano mi resztę 13.50 . Ciekawe co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez te tablice (zolte) nie maja mocy prawnej. Rownie dobrze moja napisac sobie "zawsze Coca-Cola"umieszczaja je kolesie z obslugi A4 podobnie jak tyczki wydzielajace pasy.jak policja nie kieruje ruchem to mozesz jechac gdzie chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"koncesjonariusz drogi - Stalexport Autostrada Małopolska - nie wystraszył się akcji. Zdaniem jego przedstawicieli po remoncie spełnia ona standardy drogi płatnej."Czyli jednak wcześniej nie spełniała standardu drogi płatnej a płaciliśmy normalnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mogłby sie dowiedzieć czy sa jakiekolwiek konsekwencje odmowienia przyjęcia karteczki proszącej o zapłate w BOK ? Gdybym sie uparł, i powiedział że nie mam czasu latać do BOK skoro bramka jest od tego zeby dokonac opłaty?Nie potarfie znaleźc u nikogo wystarczającej informacji na ten temat a z ze znajomym prawnikiem nie mam obecnie kontaktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mogłby sie dowiedzieć czy sa jakiekolwiek konsekwencje odmowienia przyjęcia karteczki proszącej o zapłate w BOK ? Gdybym sie uparł, i powiedział że nie mam czasu latać do BOK skoro bramka jest od tego zeby dokonac opłaty?Nie potarfie znaleźc u nikogo wystarczającej informacji na ten temat a z ze znajomym prawnikiem nie mam obecnie kontaktu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tytułem wyjaśnienia dla tych uczestników forum, co (po prostu z niewiedzy) wspomnieli w poprzednich postach, że motocykl ratunkowy, który zabezpieczał medycznie wcześniej (ta czerwona Honda), oraz teraz (biała Yamaha) należy do WPR-u, chcę bardzo wyraźnie podkreślić, że nie są to motocykle WPR-u. WPR, czyli wojewódzkie (państwowe) pogotowie ratunkowe nie miało i nie ma motocykli ratunkowych. To niepaństwowe pogotowie z Katowic posiada te dwa motocykle i często zabezpiecza różne imprezy, w tym motocyklowe. Wyobraźcie sobie, że to prywatne pogotowie chciało za darmo użyczyć WPR-owi, czyli państwowemu pogotowiu motocykla ratunkowego z załogą, ale dyrektor tego państwowego pogotowia nie zechciał, aby za darmo ratować ludzi. Była dwa lata temu afera w prasie i telewizji i co? Polityk, który został wsadzony na stołek państwowego pogotowia nie zmienił zdania, bo to polityk. Trzeba nadmienić, że inni dyrektorzy państwowych pogotowi w Polsce dali sie przekonać i współpracują w tym zakresie z niepaństwowymi pogotowiami korzystając z ich motocykli, tylko w Katowicach mamy takiego dyrektora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, tak sobie prawie od początku śledzę temat, obserwuję co sie dzieje i wychodzi na to, żę SE nic a to nic ani z nas sobie nierobi ani z inych użytkowników. A na dodatek pomimo iż "walczymy jak lwy" stawki chop w górę. Tak skromnie sobie myślałem że motocykle zostaną po 6,50 a samochody skoczą na owe 8.00 ale SE stanęła na wyskości zadania i podniosła równo.Pozdrawiam i trzymam kciuki by doszło do zwycięstwa z SE  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, tak sobie prawie od początku śledzę temat, obserwuję co sie dzieje i wychodzi na to, żę SE nic a to nic ani z nas sobie nierobi ani z inych użytkowników. A na dodatek pomimo iż "walczymy jak lwy" stawki chop w górę. Tak skromnie sobie myślałem że motocykle zostaną po 6,50 a samochody skoczą na owe 8.00 ale SE stanęła na wyskości zadania i podniosła równo.Pozdrawiam i trzymam kciuki by doszło do zwycięstwa z SE  
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebujemy kilka lub kilkanascie osob do nagrania dzis na bramkach autostrady A4 dla Telewizji polskiej. Bedzie szlo na zywo.Jesli ktos moze to bardzo bym prosil zeby podjechal na parking zaraz za bramkami w Myslowicach trzeba byc na miejscu o 17:30 Dobrze by bylo aby znalazlo sie kilkanascie osob.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.