Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ja Tam Z Autobany Raczej Nie Korzystam Ale Co Wy Sadzicie? *PRZYKLEJONY*


Spazz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak jest ludzie! organizujcie wieksze blokady! Stalexport sie ucieszy:D nie ma to jak łatwy pieniądz od nie myslacych ludzi któży jada na bramki ! A im więcej was pojedzie blokowac bramki tym więcej pieniązków na niekończacy sie remoncik autostrady - od tak prosta kalkulacja!;) zapraszam do lekturki!http://wyhacz.gazeta.pl/Wyhacz/1,88542,732..._podwyzek_.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowa o koledze ktory faktycznie duzo spacerowal. Do sadu pozwanych zostalo takze trzech innych ktorzy lezeli na drodze przed bramkami.To wszystko od strony krakowa. Poki co nie slyszalem aby ktos ze slaska wyladowal w sadzie. no chyba ze sie nie przyznal.http://www.motogen.pl/gfx/motogen/pl/default_aktualnosci/51/76/1/bs_protest_blokada_motocyklistow_autostrada_a4.jpgNie mniej jednak zachowanie innych tez bylo karygodne http://www.motogen.pl/gfx/motogen/pl/default_aktualnosci/3/328/1/bs_policyjny_fuck_dla_motocyklistow_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...mój dobry kolega,powiedzmy haker , powiedział mi, że ustalenie adresu i miejsca skąd się pisze posty np. na forum jest łatwe, przynajmniej dla niego, i osobiście mi to zademonstrował( na własne oczy widziałem i wiem co gadał, powiem wam, że wymiotło mnie ...).Wnioski zostawiam myślącym.Nie wszystkim muszą się nasze akcje podobać i nie każdy musi je popierać. Jednak jak ktoś loguje się na forum tylko po to aby napisać, że ma nas w d...pie i że go wkurzamy bo takie ma akurat o nas zdanie to się nie dziwmy ponieważ TAKICH LUDZI BĘDZIE CORAZ WIĘCEJ!!!Nie chce mi sie tu omawiać zasad socjologicznych ale powiem Wam wszystkim, że takie reakcje akurat świadczą na nasza korzyść, albowiem widać gołym okiem że porządnie nacisnęliśmy komuś na odcisk ...A co dopiero gdy zacznie się wiosna...Spodziewajmy się gorszych rzeczy, nawet i komisji śledczych w sprawie blokady A4 lub nawet protestów na A4 przeciwko protestom na A4! ..Pamiętam jak górnicy protestowali przeciwko zamykaniu kopalń-pamiętacie jak ich przedstawiano?..O rany, winni byli wszystkiemu złu na tym świecie...a dziś po latach, ci sami którzy górników wtedy tak krytykowali mówią po cichu, ze zamykanie kopalń było "nie przemyślane i zbyt pochopne"...W tym kraju można wiele zrobić i wiele zmienić.Trzeba być jedynie wytrwałym i nie dać się zbić z oznaczonego kursu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goscie co połozyli sie pod bramkami chyba sa zdrowo poj****. Gdzie łeb, żeby taki cyrk odstawiać. Lament wielki bedzie zaraz, że jednego z drugim do sądu pozwali.Policjant na zdjęciu pokazuje fuck'a czy tylko grozi palcem? Co do namierzania ludzi przez internet, niedawno był włam na jeden z portali w necie, gdzie celem był koleś ktory powypisywał obraźliwe hasła na jakiegoś hakera. W odwecie, na podmienionej stronie znalazły sie zapisy z jego maila, a nawet uwaga - skan jego własnego dowodu osobistego ! (pewnie skubniety z serwera jakiegoś urzędu, bo mają przecierz skany na komputerach). Wszytsko ładnie przedstawione, poczytac mogł kazdy kto stronke otworzył. Wiec krzykacze co sie uwazają za "anonimowych" na forum, naprawde niech sie 2 razy zastanowią zanim wejdą komus za skóre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do namierzania ludzi przez internet, niedawno był włam na jeden z portali w necie, gdzie celem był koleś ktory powypisywał obraźliwe hasła na jakiegoś hakera. W odwecie, na podmienionej stronie znalazły sie zapisy z jego maila, a nawet uwaga - skan jego własnego dowodu osobistego ! (pewnie skubniety z serwera jakiegoś urzędu, bo mają przecierz skany na komputerach). Wszytsko ładnie przedstawione, poczytac mogł kazdy kto stronke otworzył. Wiec krzykacze co sie uwazają za "anonimowych" na forum, naprawde niech sie 2 razy zastanowią zanim wejdą komus za skóre.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można dać mozliwośc zalogowania, ale po wypełnieniu krotkiego , że tak nazwe CV. Czy jestem motocyklista, czemu chce być na forum i czym to motywuje.Po weryfikacji przez admina/moderatora decyzja czy przyjąc , czy wypier****. Z góry wyeliminuje sie nieumiejących sie wysłowić troli, czy zniechęci takich co na jeden post tylko wpadają narobić szumu.Na Stunt Poland jakoś umieją sobie radzić z logowaniem nowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzilo o jednego z tych chlopaczkow, ktorzy kladli sie przed bramkami.Nie chodzi o sam fakt tego, ze sie polozyli bo to ze przez 3 godziny nie da sie siedziec na motocyklu to wiadomo.. W takim wypadku wszyscy puszkarze, ktorzy stojac na tej wspanialem autostradzie w kazdy piatek przed bramkami po 45 min (bez naszych strajkow wloskich) musieliby rowniez byc ukarani za to ze w 80% przypadkow wysiadaja z puszek.Nie twierdze ze zachowali sie swietnie, bo to zachowanie idiotyczne, ale.....prezes se twierdzi, ze za nimi stał TIR,a oni blokowali TIROWI wjazd na bramkę własnym ciałem!!!!!! Pewnie dlatego zostali ukarani Na zdjeciu z motogen.pl przeciez nie widac, ze za nimi stoi 50 motocykli, tylko mozna to zinterpretowac ze blokuja TIRa!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.