Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ja Tam Z Autobany Raczej Nie Korzystam Ale Co Wy Sadzicie? *PRZYKLEJONY*


Spazz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

mało wiem o życiu widocznie bo ni hu ya ;] . ani moje służenie w harcerzach i nabyte sprawności nie pomagają... ale 2min w google i juz wiem co to harenda, bo głownie to mi nic nie mówiło. się nie było to się nie wie. Ale co mają groszówki do wyjazdów w góry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jak czytam, że urzędnicy analizują tekst i że potrzebne są kolejne spotkania z SE to mnie skręca!..To jak to, nikt nic nie wiedział wcześniej?...Nie dostali kopi umowy przy jej podpisywaniu??? ..Mam wrażenie, że urzędnicy zachowują się jakby dopiero odkryli, że ta autostrada jest płatna...No, ale trudno jest się przyznać, że się pewnie wiedziało, bo się wzięło w łapę... Czasem żałuję, że nie jestem dyktatorem... Szkoda tylko, że jest zimno i nie da rady za bardzo, pojechać na bramki...Ale wiosna nadchodzi, panowie i panie z SE i z Ministerstw , wiosna nadchodzi... W przyszłym tygodniu zaczniemy jazdę z ulotkami, na pewno będzie głośno.Mam nadzieję, że to co Kosma z Tazmanem obiecali i pozałatwiali to się stanie i dojdzie do skutku.Podobno mamy sprzymierzeńców w samym "gnieździe Os"...Marzy mi się taka chwila,za jakieś kilkadziesiąt lat, gdy już będę starym i siwym prykiem, że przy kuflu piwa wspomnę dawne dobre czasy jak to się z kumplami walczyło w słusznej sprawie by moje wnuki nie musiały płacić za to, że kochają wiatr we włosach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzy mi się taka chwila,za jakieś kilkadziesiąt lat, gdy już będę starym i siwym prykiem, że przy kuflu piwa wspomnę dawne dobre czasy jak to się z kumplami walczyło w słusznej sprawie by moje wnuki nie musiały płacić za to, że kochają wiatr we włosach...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liberacki podpisał 12 lat temu taką umowę, która w żaden sposób nie obciąża SE. Ludzie nie będą jeździć to zapłaci im panstwo, zmienią umowę to odszkodowanie zapłaci im państwo. Ptak nasra na szlaban to wyczyszczą to z kasy państwowej. Dla nas to chore żeby podpisać tak niekorzystną umowę, ale widać ministrowi to nie przeszkadzało i podpisał. Dlatego tak na prawdę wszystkie protesty akcje itp. Będą uderzały tylko w kase państwową. Bo jeżeli założymy utopijnie, 100% powodzenia akcji i całkowite omijanie A4 przez ludzi, to 100% obrotów z poprzedniego roku pomonożone przez współczyniki inflacji, ceny itp. zapłaci im nasz rząd z naszej kasy. DLa nich nawet lepiej, bo kase dostaną a nawierzchnia będzie niezużyta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego tak na prawdę wszystkie protesty akcje itp. Będą uderzały tylko w kase państwową. Bo jeżeli założymy utopijnie, 100% powodzenia akcji i całkowite omijanie A4 przez ludzi, to 100% obrotów z poprzedniego roku pomonożone przez współczyniki inflacji, ceny itp. zapłaci im nasz rząd z naszej kasy. DLa nich nawet lepiej, bo kase dostaną a nawierzchnia będzie niezużyta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

im wiecej dymu koło sprawy - tym trudniej będzie ukrywać te lody se ... zainteresowanie mediów tematem, zainteresowanie polityków zainteresowanie społeczeństwa tymi przekrętami spowoduje, że to się musi zmienić !! .... a ja i inni będziemy mieli spokojne sumienia że nie jesteśmy stadem baranów do strzyżenia - lub wręcz do obdzierania ze skóryludzieeee jak ja czekam na wiosnę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie sprawa nie do przejścia, żaden prezes się nie zgodzi na zmiane umowy, która mu daje mniejszą swobodę działania, bo i po co. A jak zmienią przepisy i uznają, że umowa musi być renegocjowana to będzie trzeba zapłacić odszkodowanie. Dla nas tak źle i tak niedobrze, dla SE tak nieźle i tak dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Dzień dobryOdpowiadając na Pana pytanie uprzejmie wyjaśniam:Moim zdaniem odmowa pobrania opłaty bilonem była nieuzasadniona. Bilon jest także środkiem płatniczym. Z poważaniem Maria KapustaMiejski Rzecznik Konsumentów w Chorzowie"odpowiedz na to jak nas ostatnio potraktowaliedit:http://www.autostrada-a4.pl/index.php?gid=71 nosz edit2:czuje sie osobiscie obrazony sformulowaniem "dwukolowy pirat", jak myslicie gdzie mozna z tym isc? moze do radia? bo uwazam ze cokolwiek myslimy na czyjs temat to nie mamy prawa go obrazac, ani o cos posadzac nie majac dowodow, tym bardziej publiczniemoze szanowne pismaki z se nam wyjasnia, albo przedstawia dowody na to ze na placu poboru oplat ktos zachowywal sie jak pirat drogowy... wogole koooorwa!!!!! jak mozna "piracic" stojac w korku?????????? no jak??????no ale mnie k... zgrzali teraz, probuja zbuntowac przeciw nam innych kierowcow, czyzby zaczeli sie obawiac ze ich poparcie dla nas rosnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazda umowe mozna przed sadem rozwiazac i obarczyc osoby, ktore ja podpisaly.dlaczego u nas za bledy urzednika placic maja wszyscy a na zachodzie jak sie urzednik pomyli to placi kary itp itd?trzeba by ta umowe (ktora oczywiscie jest tajna nawet dla poslow i ministrestwa infrastruktury!!!) sadownie rozwiazac i tyle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.