Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ja Tam Z Autobany Raczej Nie Korzystam Ale Co Wy Sadzicie? *PRZYKLEJONY*


Spazz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

I ja dotarlem do domu.Odbylo sie:Posiedzenie Komisji Infrastruktury (INF)godz. 09:30sala 14/bud. GPierwsze czytanie poselskiego projektu ustawy o zmianie ustawy o autostradach płatnych oraz o Krajowym Funduszu Drogowym (druk nr 2472).I musze powiedziec ze dzis osiagnelismy pewien sukces.Propozycja nowelizacja nie zostala odrzucona i to niewatpliwie swiadczy o tym ze jednak ktos chce sie temu dokladniej przyjrzec.Posiedzenie komisji trwalo w sumie okolo 2,5 h a glos poza nami zabralo kilku parlamentarzystow z roznych ugrupowan, a takze Pan wice minister in. dzieki ktoremu (po jego wypowiedzi) wielu poslow przystalo na projekt.Poza tym zlozona dwa formalne wnioski z czego jeden dotyczyl przekazania projektu do podkomisji w tym o powolanie niezaleznych ekspertow w celu ustalenia planowanych strat dla skarbu Panstwa w zwiazku z nowelizacja ustawy.Podobno dla nich 5mln to mozna machnac reką Problem pojawia sie przy 50mln albo wiecej.Tak wiec na koniec koncow projekt zostal przekazany do podkomisji no i trzeba czekac.to tyle w skrocie ;] wiecej mozecie poczytac na:http://orka.sejm.gov.pl/PlanyKom.nsf/wgDat...ge&Expand=1orazhttp://www.sejm.gov.pl/komisje/www_inf.htmPelny opis posiedzenia komisji mozna przeczytac na:http://orka.sejm.gov.pl/proc6.nsf/opisy/2472.htminformacje pojawiaja sie z dwudniowym opoznieniem.post-13614-1259874095.jpgpost-13614-1259874111.jpgpost-13614-1259874158.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ależ jestem ciekaw jak to się wszystko rozwiąże ...Kosma z Tazzmanem, bądźcie przygotowani na wizyty lobbystów, podsłuchy CBA i ABW, komentarze Gosiewskiego i Niesiołowskiego, uszczypliwość Senyszyn , Kawę na Ławe oraz nieciekawe artykuły w NIE, GW, FAKCIE, POLITYCE na Wasz i Nasz temat...W końcu weszliście/weszliśmy w Wielką Politykę!....Aż dziw bierze jak to się wszystko toczy, gdyby mi ktoś powiedział parę miesięcy temu że będziemy mieli swoich przedstawicieli na jakichś komisjach w sejmie włożył bym to miedzy bajki...A czy podczas powrotu nie jechał za wami jakiś tajemniczy samochód? Czy w telefonach nie macie pisków i trzasków? Czy w krzakach przed domem nie czają się tajemniczy ludzie? Czy nad waszym domem nie lata jakiś helikopter? W każdym bądź razie trzymam kciuki, w razie czego służę pomocą no i czekam na jakieś info co dalej. Kawaleria czeka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie taka mała satysfakcja ... coś się jednak da zrobić w naszym pokręconym kraju. Zamiast siedzieć na dupie i jojczyć, że jest źle - przyczyniliśmy się do zmian ( mam nadzieję ) że na lepsze. Gratulki Tazzmana i Kosmy i ....... dla tych którzy ruszyli dupy i byli na coli w Chrzanowie a ci co siedzieli w domu - patykiem po dupie !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to widzę trochę inaczej....chciał kretyn jeden z drugim się pokazać na salonach sejmowych i im się udałoz całą pewnością gówno robią i jedyne co mozna o nich powiedziec to że mają parcie na szkło, a to wszystko kosztem prawdziwych motocyklistów którzy się za nich wtydzą. Bynajmniej ja i mam nadzieje że większość kongresu także.Efektem tych waszych przepychanek jest podwyżka na tej autostradzie za co dziekuje kosmie tazmanowi i innym jełopom ktorzy pozjadali wszystkie rozumy.Mam nadzieje że się nie obrazicie ale właśnie taka jest prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a najbardziej mnie dobijają te pochwały pod ich adresem, a oni ośmieszają tylko nasze środowisko w mediach i nie tylko bo pomiedzy wykształconymi ludzmi którymi niewątpliwie są czlonkowie zarządu czy rzecznik prasowy SE.a wy pewnie jesteście po podstawówce i pracujecie na kopalni albo w jakimś warsztacie i chcecie wdawac się w polemikę z ludzmi na wysokich stanowiskach i wyższym wykształceniu. Normalnie żenada!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to widzę trochę inaczej....chciał kretyn jeden z drugim się pokazać na salonach sejmowych i im się udałoz całą pewnością gówno robią i jedyne co mozna o nich powiedziec to że mają parcie na szkło, a to wszystko kosztem prawdziwych motocyklistów którzy się za nich wtydzą. Bynajmniej ja i mam nadzieje że większość kongresu także.Efektem tych waszych przepychanek jest podwyżka na tej autostradzie za co dziekuje kosmie tazmanowi i innym jełopom ktorzy pozjadali wszystkie rozumy.Mam nadzieje że się nie obrazicie ale właśnie taka jest prawda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to widzę trochę inaczej....chciał kretyn jeden z drugim się pokazać na salonach sejmowych i im się udałoz całą pewnością gówno robią i jedyne co mozna o nich powiedziec to że mają parcie na szkło, a to wszystko kosztem prawdziwych motocyklistów którzy się za nich wtydzą. Bynajmniej ja i mam nadzieje że większość kongresu także.Efektem tych waszych przepychanek jest podwyżka na tej autostradzie za co dziekuje kosmie tazmanowi i innym jełopom ktorzy pozjadali wszystkie rozumy.Mam nadzieje że się nie obrazicie ale właśnie taka jest prawda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to widzę trochę inaczej....chciał kretyn jeden z drugim się pokazać na salonach sejmowych i im się udałoz całą pewnością gówno robią i jedyne co mozna o nich powiedziec to że mają parcie na szkło, a to wszystko kosztem prawdziwych motocyklistów którzy się za nich wtydzą. Bynajmniej ja i mam nadzieje że większość kongresu także.Efektem tych waszych przepychanek jest podwyżka na tej autostradzie za co dziekuje kosmie tazmanowi i innym jełopom ktorzy pozjadali wszystkie rozumy.Mam nadzieje że się nie obrazicie ale właśnie taka jest prawda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buc, cep czy troll, nie każdy musi popierać Wasz protest lub na nim być. Każdy ma własne zdanie na ten temat, jeżeli ma inne niż Wasze to od razu jest jechany i stawiany do pionu bo oczywiście Wy wiecie wszystko najlepiej. Przykre.Nic dziwnego, że tak mało osób przyjeżdża na protest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moj drogi. Nie wiem wszystkiego najlepiej i nie mam zamiaru nikogo stawiac do pionu.Kazdy ma prawo miec wlasne zdanie ale jesli przy tym mnie obraza to radze szanowac zabki bo w tym momencie nie chodzi juz o protest tylko o moja godnosc osobista.Nie nakazuje nikomu jezdzic i protestowac. Choc moze faktycznie jestem kretynem po podstawowce ktory gowno robi itd. whatever

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.