Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ja Tam Z Autobany Raczej Nie Korzystam Ale Co Wy Sadzicie? *PRZYKLEJONY*


Spazz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jestem za.... ten felieton w najnowszym swiecie motocykli napisal Potyński i jestem jak najbardziej ZA!!!pytanie tylko kiedy i ile osób bedzie??Oczywiscie proponuje rownież wysłać oficjalne pismo do zarzadu autostrady ze w okresie tym i tym bedzie taka akcja, chyba ze zrezygnuja z pobierania oplat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli ktos na forum poludniowców ma konto, niech podesle link do naszego forum...Akcję mozna przeprowadzic w ktores piątkowe popoludnie.... wtedy jest na bramkach największe natęzenie ruchu...proponuje termin 01.08 lub 08.08.2009.My w myslowicach (tak ze 100 maszyn by sie moglo nazbierac), powoli podjezdzamy i kazdy przez ok 3 minuty placi...Krakowiacy w Krakowie...mijamy sie na autostradzie, zawracamy w krakowie i tak robimy po 2 przejazdy ;)..... potem z chlopakami z krakowa spotykamy sie gdzies posrodku i mozna wypic coca cole OCZYWISCIE WCZESNIEJ TRZEBA WYSLAC PISMO DO ZARZADU AUTOSTRADY, TAK ABY WIEDZIELI CZEGO AKCJA DOTYCZY I MOZE UDA SIE TO ZALATWIC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem go w gazecie.(artykuł)Chciał bym zorganizowac taka akcje Koło sierpnia.Tylko trzeba to nagłosnic.Swiat Motocykli bedzie napewno chetny.Mozna poinformowac TV pewnie sie skusza na reportaz.Tylko musimy pamietac to POLSKA i pewnie puskarze beda gadac. Bo 50moto zblokuje wiazd na jakies 40/50 min minimum jesli kazdy rekawice sciagnie nie mówiac o rescie.W SIERPNIU ZAŁOZE TEMAT I MOZE BEDZIE POSPOLITE RUSZENIEPrzepraszam za błendy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje termin późniejszy, czyli osmego zeby akcja rozeszla sie po wszystkich motocyklistach. Ktos na forum Południowców dobrze zauważył, żeby poinformować media aby puszkarze dowiedzieli się o akcji i przejechali w ten dzien inna trasa nie utykając w korku. Cel i tak zostanie osiągnięty - brak przychodów dla zarządcy autostrady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JESTEM KUR.A JAK NAJBARDZIEJ ZA (musiałem sobie przyklnąć, dla podkreślenia wagi słów) , wydaje mi się, że dobrym terminem byłby PIATEK po południu, kiedy ludzie wracają z pracy albo jadą do Zakopca na weekendno i podstawa to BILON, Panie i Panowie - BILON, najlepiej ten żółty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.