Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ja Tam Z Autobany Raczej Nie Korzystam Ale Co Wy Sadzicie? *PRZYKLEJONY*


Spazz

Rekomendowane odpowiedzi

Jak oceniacie skale dzisiejszej bądz co bądz udanej akcji? Ja osobiscie uważam, że stać nas na duzo, duzo więcej. Ponadto nowy patent na odsyłanie do Biura Obsługi Klienta, nie wiem na ile mozna olać te kartki, ponieważ na kwitkach do zapłaty zapisywano numery rejestracyjne.Ich treśc brzmiała mniej więcej "Aby nie blokować bramek z powodu utrudnień w uiszczaniu opłaty, prosimy o zjechanie na parking za bramkami, i dokoanie opłaty w kasie Biura Obsługi Klienta do iluś dni. Niezatsosowania sie do w/w bedzie traktowane jako wyłudzenie z Art. cos tam cos tam... i skierowane do sądu"Wygląda to raczej jako nie do przeskoczenia, bowiem jest wyraźna informacja gdzie mamy sie udać aby dokonać zapłaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak oceniacie skale dzisiejszej bądz co bądz udanej akcji? Ja osobiscie uważam, że stać nas na duzo, duzo więcej. Ponadto nowy patent na odsyłanie do Biura Obsługi Klienta, nie wiem na ile mozna olać te kartki, ponieważ na kwitkach do zapłaty zapisywano numery rejestracyjne.Ich treśc brzmiała[...]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda, że nie wszyscy wracali z powrotem bramkami, ponieważ 1. policja się nie przygotowała (brak wydzielonych pasów) i 2. panie w okienkach były kompletnie nie przygotowane na liczenie groszówek, czyli po prostu liczyły po 1 groszu tak jak podawałem, po doliczeniu do 2 zł zostałem zapytany czy jestem z "tego protestu", odpowiedziałem że NIE, wobec czego pani dalej wróciła do liczenia, po ok. 3.50 zł otworzyła bramkę i powiedziała "udało się panu, prosze jechac".....nikt na nas nie czekał, nie było zadnej obstawy ochroniarzy ani zdjęć ani odsyłania do BOK-u, jedynie trąbienie z tyłu....a'propos frekwencji: następnym razem trzeba chyba nagłośnić akcję wcześniej, tak jak latem 2-3 tygodnie, wtedy nas będzie więcej, a podróżujących A-4 mniej bo wybiorą objazdy.... i chyba faktycznie jedna osoba powinna się zająć organizacją, bo tak to wychodzi cotygodniowa dupa.... chociaż dziś może nie do końca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety mnie nie było, nie dałem rady......ale wspierałem akcje jak się dało.Musiałem jeździć po klientach w Zabrzu, Gliwicach i Rudzie Ślaskiej wiec nadawałem na CB żeby kto żyw omijał bramki na A4.I powiem Wam, że naprawdę mamy poparcie wśród innych kierowców!!..Jakieś 90% kierowców Nas popiera(poza głupkami typu "po co zamieszanie, i tak nic nie zrobicie, Idioci..), a jak się wspomni w eterze, że szykują się podwyżki na 8 zeta od bramki...jeny, zaczyna się jazda!... wtedy 100% kierowców dołącza się do dyskusji, obsypując epitetami SE...Fajnych rzeczy się można dowiedzieć na temat złodziejstwa w SE.......no ale mnie nie było, więc zgłaszam się na ochotnika do roznoszenia ulotek i "pracy u podstaw"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie szacun dla tych co byli na moto i gretsy dla tych co przyjechali puszkami chodź mogliście powiedzieć ze będziecie z kobietami to bym sie ogolił a jeszcze inni to chyba w robocie byli a sie stawili ;) Miki dzięki za te wkłady przydały sie bo Pogan zrobił mi taki trip ze nakręciłem ze 100 km i dopiero w Libiążu zamarzłem teraz odtajam ale grypa pewnie mnie nie ominie wiec jak ktoś ma kontakt z ta panią z WPR-u to proszę ja powiadomić ze jeden motonita wymaga opieki zdrowotnej ;)psKosma mogłeś jechać na moto to byś tyle nie stal na Giszowcu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WitamA ja wam powiem, że bardziej mi pizgało jak jechałem na 3 stawy . Z powrotem jakoś tak fajnie sie leciało. Tylko w Zabrzu jakiś Pajac z Iveco Daily z skrzynią przy naprawdę wolnym wyprzedzaniu korka próbował mi zajechać drogę i wyjechał do połowy na lewym pasie bo z przeciwka nic nie leciało ale na szczeście w porę odbiłem - oczywiście nie obyło sie bez epitetów na k... i h.... szkoda tylko, że tego nie słyszał. Parapet zawsze zostanie parapetem. Dzięki z wspólną wycieczkę. PozdrawiamSzklarz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"a jeszcze inni to chyba w robocie byli a sie stawili"prosto po robocie jechalem, inaczej bym nie zdazyltrzeba by sie chyba dokladniej przygotowywac/organizowac na nastepne wycieczki...na wiosne chyba bedzie latwiej, moze wiecej ludzi bedzie jezdzic? zawsze trzeba sie zatrzymac, sciagnac rekawiczki, kask chociazby po to zeby slyszec co pani w okienku mowi, potem schowac do kurtki ta karteczke < > ubrac kask, rekawiczki itd.... ;)edit:sluchajcie, a myslal ktos o tym zeby jakiegos maila lub pismo skierowac do KWP z prosba o wyjasnienie dlaczego w niektore dni spychaja motocyklistow na jeden pas, skoro my tylko do chrzanowa chcemy dojechac? przeciez sie nie awanturujemy, nie robimy nic zabronionego...wtedy musza nam oficjalnie wyjasnic dlaczego tak grzecznie stawiaja sie na zawolanie sepismo w imieniu osoby wysylajacej, czy "forum slaskich motocyklistow"? pismo podpisane przez osobe wysylajaca, czy "motocyklisci"? jak myslicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tej wczorajszej przejażdżce w 7 moto , pomyślałem sobie, że może by lepiej było jakby zamiast na moto większość przyjechała puszkami w strojach moto, kaskami za szybą itp. Wówczas niemożliwe by było wydzielanie jakichkolwiek pasów. Nawet nie trzeba by płacić miedziakami, tylko mieć kasę gdzieś głeboko w bagażniku. Rozumiecie- Pani czeka kierowca grzebie w torbie podróżnej i płaci np. banknotami 100 pln. nie ma możliwości wręczenia mu karteczki itp. Lub też naszła mnie inna myśl. Po zapłacaniu u p.kierownik zmiany jak już wychodziliśmy z biura , to zauważyłem ,że zostały pousuwane te wszystkie znaki.Policja też się już chyba zwinęła. Może lepiej byłoby puścić takich 7 moto ,a np. co jakieś paręnaście minut powtórka - razem z puszkami. Zbiórki trzeba by w kilku miejscach zorganizować no i nie podawać szczegółów oficjalnie na forum -bo przecież "Wielki Brat patrzy" tylko np. na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie robili absolutnie żadnych trudności - uśmiechnieta Pani kierownik zmiany z usmiechem na twarzy przyjęłą całą garsć drobnych, pytając tylko czy odliczone 6.50 Ale problemów nie było żadnych.Njoy - nie do konca posądzanie o wyłudzenie. Tkest jest sformułowany, że "niezastosowanie sie do zaleceń bedzie traktowane jako wyłudzenie..." czyli jakbyś odjechał nie płacąc przed siebie pomimo otrzymania instrukcji gdzie zapłacic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysł z puszczeniem pare moto przodem na podpuche jest dobry z tym ze wypali tylko wtedy jak zbierze sie spora grupa, która po sciagnieciu tablic wpadnie z nienacka i zablokuje wszystkie bramki.to byłby majstersztyk .niestety jezdzi nas pare osób i wyjdzie to wtedy jak zrobi sie ciepło i wyjedzie na ulice "słoneczny patrol"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.