Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ja Tam Z Autobany Raczej Nie Korzystam Ale Co Wy Sadzicie? *PRZYKLEJONY*


Spazz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Piszecie, że szkoda ze nie podjechalismy....ale wyraźnie było ustalone, że zbiórka ma być w jednym miejscu i o konkretnej godzinie. Tak czy nie?Wiec albo oragnizujemy sie w grupe, albo kazdy wali na bramki jak mu sie rzewnie podoba. Ponadto - z kąd mieliśmy wiedzieć , że ktokolwiek wiecej na bramki pojechał, skoro punkt zbiórki był wyznaczony na parkingu?Tych 9 pojazdów w sumie , nie nazwałbym grupa ktora w jakis sposób miała reprezentowac nasze środowisko i stanowisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszecie, że szkoda ze nie podjechalismy....ale wyraźnie było ustalone, że zbiórka ma być w jednym miejscu i o konkretnej godzinie. Tak czy nie?Wiec albo oragnizujemy sie w grupe, albo kazdy wali na bramki jak mu sie rzewnie podoba. Ponadto - z kąd mieliśmy wiedzieć , że ktokolwiek wiecej na bramki pojechał, skoro punkt zbiórki był wyznaczony na parkingu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale jak ktoś nie zdążył to logicznie myśląc wali na brami bo o 17.15 miał być wyjazd z 3stawów, czy wg. ciebie z każdego krańca śląska trzeba walnąc na 3stawy sprawdzić czy ekipa czeka a jak nie czeka to dymać na bramiki??? nonsens... Jest plan to trzeba się go trzymać a kawe pić w Chrzanowie lub Jaworznie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale jak ktoś nie zdążył to logicznie myśląc wali na brami bo o 17.15 miał być wyjazd z 3stawów, czy wg. ciebie z każdego krańca śląska trzeba walnąc na 3stawy sprawdzić czy ekipa czeka a jak nie czeka to dymać na bramiki??? nonsens... Jest plan to trzeba się go trzymać a kawe pić w Chrzanowie lub Jaworznie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok.. wlasnie wrocilem do domu, niestety dopiero z pracy..ale do rzeczy... w krakowie bylo kilanascie samochodow, kilkanascie motocykli i ogolnie troche przyblokowali na godzinke bramki.u nas... czyzby duzo osob sie wystraszylo grozb stalexportu, ze nie przykjechali? szkoda ze bylo tak malo osob, ale wazne ze z tematem idzie do przodu newsy z pola walki wkrotce.... i sa baaardzo pozytywne ;)przy kolejnej akcji, warto aby jednak aby sie umowic (nauczka na przyszlosc) aby np wszyscy, niewazne gdzie bedzie zbiorka, pojawili sie w miare mozliwosci na bramkach np o 17:30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez troszeczkę się zawiodłem ale nie tym ze reszta z 3 stawów nie przyjechała tylko tymi wszystkimi co byli jak było ciepło?? Ogólnie bylem bodajże 10 po 17 na bramkach postałem do 18 wtedy dojechał pan na v-stromie i tyle... Ale co chciałem zaznaczyć to tym z autostrady dobrze już bije. Jak wracalem podjechałem do bramki zapłaciłem mam już odjeżdżać a tu podlatuje gość z ochrony z kartka w ręce i długopisem i leci za mnie to se myślę zobaczymy jak szybko umie pisać 1,2,3 rura hehe ciekawe czy zdążył??? Do czego dążę to jest jakieś chore każdego motocyklistę podjeżdżającego na bramki będę spisywać?? żenada!!! pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jakieś kilkadziesiąt stron temu pisałem, aby nie umawiać się na 3 stawach tylko od razu walić na bramki, ale co tam, nie to żeby nikt mnie nie doceniał...Nie jestem babką więc nie powiem "a nie mówiłam"... Ale mimo wszystko BYLIŚMY, ja puszką,czarna kombi z mega antenką na dachu.Gadałem na CB żeby omijać A4 bo protesty, i powiem wam, że NIKT mnie nie beształ ani nie obrażał, raczej dziękowali i popierali ...Nałaziłem się po placu 3Stawów z ulotkami i uważam, że akcja ulotkowa jest nawet ciekawa, bo nawet Ci co nie jeżdżą A4 interesują się i pytaja o co chodzi("..jak to, tak społecznie działacie??O te darmozjady ze Stalexsportu..")Z kolegami nie zostałem na kawie, bo kobieta zadzwoniła, że ma bilety do kina na jakieś romansidło i się skusiłem mając nadzieję, że po filmie coś będzie...no, a teraz to już śpi i kapa, zostały westerny ...Na następne wycieczki pojadę tak czy siak, bo nie od razu Rzym zbudowano, a jedna mała potyczka,powiedzmy przegrana, nie czyni wojny klęską ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec nauczka na raz następny - nie czekac na miejscu zbiórki niewiadomo ile, tylko o danej godzinie jest wyjazd i finał. Kto zdązył - jedzie w grupie z parkingu o ile ta zbierze sie na tyle pokaźna. Zeby nie było zdziwienia, jak spoznialscy zastaną puste bramki bez innych moto. Kto nie zdązył - decyduje na włąsną reke co robić dalej.To oczywiscie tylko moja sugestia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.