Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ja Tam Z Autobany Raczej Nie Korzystam Ale Co Wy Sadzicie? *PRZYKLEJONY*


Spazz

Rekomendowane odpowiedzi

SUPERENALOTTO... Rzeczywiście napisałeś szczerze co myślisz, ale faktycznie nie wszystko chyba przemyślałeś. Bo powiedz co ma za znaczenie fakt,że kogoś stać na motocykl za kilkadziesiąt tysięcy ? To Cię boli ? Czy Twoim zdaniem,jak zarobię swoją pracą parę złotych to mam zacząć kupować towar niepełnowartościowy ?? Bo takim właśnie jest płatny odcinek A4. Parę dni temu musiałem zrobić ponad 1500 km po niemieckich autostradach. Samochodem. Tam też były zwężenia, roboty drogowe, normalna rzecz. Tyle tylko,że nikt mi za to nie kazał płacić...Druga sprawa to lekarze, górnicy... Jesteś pewien,że wsród motocyklistów próbujących coś osiągnąć, nie było lekarza, górnika, pielęgniarki ? Bo może w ten sposób i Oni chcą walczyć o swój lepszy byt- nie płacąc pełnej stawki za połowę towaru. Trzecia sprawa to "wypadki z winy kierowców motocykli". Taki tekst to dla mnie przejaw skrajnie płytkiego toku myśenia. Wiesz co... Odezwij się tu- na forum- za dwa, trzy miesiące. Zerkniemy w statystyki wypadków- bo według Ciebie nie będzie ich wtedy wcale- w końcu przecież w zimę motocykle nie jeżdżą, prawda... I na koniec taka osobista uwaga- zawsze zastanawia mnie dlaczego tak strasznie dużo do powiedzienia na temat jazdy motocyklem mają Ci co nigdy nawet nie siedzieli na nim. Sam przyznajesz, że wielu z nas ma również samochody, którymi poruszamy się na codzień. Możemy więc coś na ten temat powiedzieć. A Ty co wiesz o codzienności na dwóch kółkach ? Pozdrawiam serdecznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Lotto - lepiej dobrze wykorzystaj pauzę na odpoczynek, bo później będziesz zmęczony jechał, co zwiększa ryzyko wypadku, a tego nikt nikomu nie życzy!!!Myślę że zjednoczenia (solidarności) dzisiaj brakuje. Nikt Tobie czy Twojej rodzinie, znajomym, innym kierowcom nie odmawia możliwości protestowania. Z wielką chęcią podpiszę się pod Waszą petycją w sprawie niższych opłat za przejazd autostradami, za dłuższym czasem pracy, za tańszym kursem przewozu rzeczy!Przy każdym wypadku lekarze, pielęgniarki mają dużo pracy! Pamiętaj o tym że czym więcej motocykli, pojazdów na drogach o ruchu bezkolizyjnym tym mniej wypadków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolicie, ze cos powiem. Korzystam z A-4...dzieki waszym protestom juz dwa razy wrocilem do domu po tygodniowej nieobecnosci trzy godziny pozniej. Nieszczegolnie mi sie to podoba.Chcecie dac informacje, zeby jechac objazdem??? A dlaczego to ja mam tym objazdem jechac??? Moze mi sie wiele podobac albo i nie, ale jezeli wam sie nie podoba koniecznosc placenia, to chyba logika wskazuje, kto tu powinien jechac objazdem.....Nic nie wywalczycie. Wszystkie strajki i protesty zazwyczaj maja podloze socjalno-bytowe a jak sie to ma do Waszego protestu?Strajkowali lekarze, pielegniarki...ci to przynajmniej ratuja ludzkie zycie...zwlaszcza Wasze po wypadkach z udzialem motocykli. A jaka tu sprawa bytowa??? Stac Was na posiadanie samochodow, motocykla za kilkadziesiat tysiecy zlotych, stroju na ten motocykl rowniez wcale nie taniego, a inni musza jakos wiazac koniec z koncem nie widzac rodziny calymi tygodniami. I jeszcze potem natrafiaja na takie procesje na autostradzie, jaka byla ostatnio. A slyszeliscie te klaksony samochodow wjezdzajacych za Wami na bramki? Takie trabienie wcale nie jest oznaka poparcia a wrecz odwrotnie.Zreszta co by tu nie napisac....wiekszosc sposrod Was przyjezdza tam glownie z tego powodu, ze jest okazja zrobic zadyme.Ciekawe czemu to ostatnio niektorzy mieli pozaklejane naklejkami tablice rejestracyjne? Czyzby szykowali sie do lamania przepisow?A to z fasonem robione "palenie gum"?To ma byc kulturalny protest??? Zastanowcie sie, czy warto dla niczego psuc sobie i tak juz nie najlepsza opinie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja uważam, że nie ma sensu gadanie nie na temat. Skoro coś zaczęliśmy to róbmy to dalej aż do skutku! Wdawanie się w bezsensowne gadki z wyjadaczem z TIR'a nie ma sensu. Sama mam kupla, który jeździ na międzynarodówce, po powrocie do swojej żony nie ma ochoty wsiadać za kółko, ale wsiada na moto i jedzie. Sam do naszego protestu podchodzi tak jak my Motocykliści. Też mu się nie uśmiecha płacić za wyrób autostradopodobny. Proponuję dokładnie przeczytać ustawy o tych kategoriach na autostradach i jeżeli w ustawie z 2007 roku będzie osobna kategoria dla motocykli, napisać stosowne pismo do Ministra, Premiera itp. Może w końcu to odniesie skutek. Odsyłanie nas od Annasza do Kajfasza jest daremnym posunięciem rządu i SE. Kiedy następny protest ? 28 sierpnia ? Proponuję protesty organizować w piątki. Weekend, ludzie jadą na urlop, wracają z wakacji, wracają z pracy, jadą do pracy. Największy ruch na drogach jest w piątki i niedziele. Więc w te dni proponuje protestować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastepny protest o ile bedzie to bedzie zrealizowany w sobote. Wtedy media beda mogly poswiecic nam nawiecej czasu a na trzech antenach bedziemy mieli wejscia LIVE non stop.o to najbardziej nam chodzi. Bedzie tez troszke inna organizacja wiec prosze powstrzymajcie sie podawaniem terminow, sposobow itp itd poniewaz one tylko dezogranizuja cale przedsiewziecie za co z gory dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jak ustawiam się przy bramce to żaden samochod się za mna nie ustawia Superenalotto - a jak kierowcy protestowali przeciwko podwójnemu płaceniu za autostrade po wprowadzeniu winiet to wtedy dobrze było? Ja straciłem wtedy w korku więcej niż 3 godziny. Taki kraj, gdzie jak chce się coś uzyskać to trzeba "wyjść na ulice". Tutaj w przeciwięstwie do innych protestów ruch się odbywa, z utrudnieniem, ale jednak. A jak protestują inni, to zazwyczaj blokują całą drogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HalloWitam wszystkich na tym zacnym forum :-)Niestety w robocie poblokowali no to piszę z chaty.Ja tak generalnie z jednym strategicznym pytaniem:Gdzie do k... nędzy podziali się Panowie dosiadający jednoślady z różnego rodzaju kolorowymi naszywkami na swoich plecach oraz biało-czerwoną flagą z napisem "Congress Poland MC"??czy ktoś może odpowiedzieć czy to jakaś tajemnica??Byłem sobie ostatnio na coli w Chrzanowie i ...... normalnie ani widu ani słychu (mrygnął mi tylko jakiś gość z Weteran Club z Dąbrowy)Może chopcy mają poważniejsze rzeczy do roboty....???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WitamByłem na pierwszych odwiedzinach w Chrzanowie byłem na drugich i jak nic nie stanie na przeszkodzie pojadę na następne. Co do puszek to popieram takie rozwiązanie, wystarczy 10-15 zbiórka w znanym miejscu jakiś umowny znak np. biała kartka na przedniej szybie i tylnej (przed PP oczywiście schowana aby nie mogli się połapać) i wszystkie pasy są nasze. Nie wiem czy zwróciliście wczoraj uwagę na kolegę którego bardzo serdecznie pozdrawiam niebieskim fiacie stilo, blokował jedną bramkę ponad 30min kasjerka zmieniła nawet znak nad bramką że nieczynna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.