Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ja Tam Z Autobany Raczej Nie Korzystam Ale Co Wy Sadzicie? *PRZYKLEJONY*


Spazz

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też byłam pierwszy raz ale na kolejny na pewno pojadę. Muszę wykorzystać te drobne co dzisiaj pozbierałam Jechanie autostrada 20km/h było dobre, bo skoro nie mogliśmy zablokować na bramkach to zrobiliśmy to na samej "autostradzie"Messjah dzięki za towarzyszenie Oby więcej takich akcji!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

WITAM. pod koniec przejazdu w stronę chrzanowa ktoś pozrywał taśmy przewiązane na tych ładnych kolorowych pachołkach i stało się grupa ok. 20 motocyklistów rozpierzchła się na wszystkie bramki. osobiście też sobie nie odmówiłem. ale nie o tym chciołek godać >> pytam co maiło na celu zapisywanie numerów rejestracyjnych naszych motocykli???toż to śmieszne jest. co innego gdybi mi fote jebli z widocznym znakiem zakazu poruszania się po danym pasie, co innego również gdyby Misiek podszedł i chciał mnie spisać po wcześniejszej kontroli dokumentów i wręczyć mandat za nie stosowanie się do tego całego zamieszania. ale nie potrafię zrozumieć tudzież pojąć po co im te numery. skoro nie ma żadnego innego materiału dowodowego w postaci fotki np. co z nimi zrobią żyć se podetrą??nie wiem może się mylę??! może mają jakiegoś asa w rękawie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co teraz będę poszukiwany listem gończym??? nie chodzi o anonimowośc bo po numerach mnie dojdą przecież to pewne tylko sensu nie ma. to tak jakby dziś przyszedł do mnie misiek i powiedział że wczoraj byłem pijany.podejrzewam że gdyby w rzeczywistości chcieli nas skasować to by naż zaraz wyłapali ale wiadomoże wtedy zaczyna się niepotrzebna dyskusja MISIEK- KIEROWCA i czas leci a korek robi się coraz większy. więc dali sobie spokój. takie moje zdanie w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

następna wycieczka puszkami. na tej samej zasadzie. zbiórka pod 3 stawami i później w grupie powiedzmy 50-100 pojazdów przejazd na bramki. Efekt ten sam a zrobić już nic ne są wstanie. Dodatkowo proponuję przygotować jakieś transparenty na tyle szyby aut. Tak że Tazz jadę z Tobą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transparent hmm:P może by się przydał jakiś transparent, trzymany przez motocyklistów na pasie wyznaczonych bramek... z dobrym hasłem przeciwko SE - tu trzeba by się czepić wiecznie remontowanej autostrady będzie większy poklask jeśli zaczniemy walczyć nie tylko o swoje racje, ale i o racje ogółu użytkowników A4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem załamany że o mnie zapomniałaś droga Inko ;) A tak poważnie,miło było poznać chociaż troche nam naściemniałaś żę taka grzeczna jesteś Generalnie akcja spoko,ale szczerze mówiąc spodziewałem sie większej ekipy...W drodze powrotnej z Chrzanowa na bramki,troche bardzo irytowały mnie eskortujące nas radiowozy-jeden oznakowany i wiśniowa vectra.Z całym szacunkiem ale tym panom chyba coś sie pomyliło,jeden środkiem drugi poboczem nie wiedziałem gdzie mam spierd...ać.Chyba że ja jakiś przewrażliwiony jestem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zabral a skierowal pojazd na pas awaryjny w celu dokonania kontroli.Wzial prawko... skierowal pojazd na miejsce kontroli i ... polazl sobie.potem (z tego co ktos wczesniej pisal) oddali te prawka. strone wczesniej znajdziesz caly film dojazdu na bramki A4 i sytuacje z plicjantem. Tak jak pisalem... bylo OK do poki nie pojawil sie kamerzysta TVS... wtedy policjant musial pokazac ze panuje nad sytuacja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FAKTY TVN 14.08.2009, godzina 19:00>>> FAKTY<<<Początek materiału: 6:59Wypowiedź wiceministra: 9:26Redaktor:..."Ich (czyt. motocyklistów) protest i argumenty choć głośne NIE ZOSTANĄ JEDNAK WYSŁUCHANE"...Radosław Stępień (wiceminister infrastruktury):"Wszyscy podatnicy musieliby te ulgi sfinansować i należałoby zrekompensować wtedy utratę wpływów".Pan wiceminister dał chyba do zrozumienia, że strona rządowa nie ugnie się pod naciskami.Rozwijając myśl: Podatnicy nie zgodzą się na finansowanie ulg, a rząd nie zmusi ich do tego, żeby 'zrobić dobrze motocyklistom' (nie zaryzykuje spadku poparcia wśród społeczeństwa).Jest to o tyle dziwne, że w 2007 roku w wyborach wzięło udział 16 477 734 osób. Jeśli wziąć pod uwagę motocyklistów/jednoślady (których wg danych jest w PL ponad milion), to politycy powinni wziąć sobie ten protest do serca. Jest to dosyć spory % spośród głosujących. To tak trochę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.