Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ja Tam Z Autobany Raczej Nie Korzystam Ale Co Wy Sadzicie? *PRZYKLEJONY*


Spazz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a mnie sie Panowie wydaje powoli ze to nic nie da, pojezdzimy, stracimy czas i kase na probe nauczenia czegos molocha, a skonczy sie na niczym, bo juz pilka zaczela sie odbijac miedzy SE a Ministerstwem, teraz nawet minister odwolal sie do wyrownania oplat za nasze rzadania przez podatnikow - poprostu podcial nam poprarcie spoleczne wiekszej czesci "niemyslacej polski", ktorzy wystarczy ze usysza ze maja za cos placic z czego nic nie maja, i noz im sie w kieszeni otwiera, nie wnikaja w przyczyny ani nie analizuja. Nam potrzeba dobrego prawnika, ktory zagrzebalby sie w prawie, do tego trzebaby przekonstruowac system klasyfikacji, a to musi przejsc proces legislacyjny, do tego dochodzi nasza polska mentalnosc, na wyspach sie udalo ? wierze, bo anglicy maja inne podejscie do zycia, "oh right, let them have it, im so tired already...lets have a drink", a SE zaprze sie, nie nawet zeby kasy nie stracic, tylko po to zeby nam pokazac ze nic nie zdzialamy, i zeby zamknac pyski tym ktorym przyszloby w przyszlosci do glowy protestowac. Fajna impreza, dobra idea, ale skutek IMO bedzie zaden, pobawimy sie, niektorych rozsmieszymy pomyslami innych wku****y, i skonczy sie na niczym, bo w polsce sila jest w koneksjach, nie w kupie. Oczywiscie ktos moze mi teraz zarzucic ze jak podwazam taka akcje to mam sie pier****c i nikt mnie tam nie potrzebuje - oczywiscie, tylko wydaje mnie sie ze kazdy po cichu mysli podobnie. Ktory protest sie w polsce udal ? - gornikow, ktorzy zerwali kilometr chodnika w warszawie, my poprostu staramy sie byc kulturalni, a kultura to w polsce jak jezyk inkow, slyszano o nim, kazdy cos wie, ale nikt go nie zna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

minusem calej akcji sa tworzace sie korki za nami. Masa samochodow kotre i tak musza przejechac przez bramki bo nie ma wczesniej zjazdu ani mozliwosci zawrocenia. I tak zaplaca a do tego zaplacimy my... czysty zysk dla SE. Jakims rozwiazaniem jest uswiadomienie kierowcow przed ostatnim zjazdem aby skrecili i nie stali w korku. Moze jakis transparent... wtedy to bedzie mialo sens... my na bramkach a puszki na objezdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie każdy ma CB w aucie. S skoro SE sobie wymyśliła tablicę, to może my postawimy jakąś swoją przed zjazdem na S1 z informacją ze dziś płatnym odcinkiem A4 lepiej nie jechać, zalecany objazd drogą 94.albo na tuż przed przejazdem na moście duże prześcieradło (koniecznie czyste ) z takim właśnie napisem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolicie, ze cos powiem. Korzystam z A-4...dzieki waszym protestom juz dwa razy wrocilem do domu po tygodniowej nieobecnosci trzy godziny pozniej. Nieszczegolnie mi sie to podoba.Chcecie dac informacje, zeby jechac objazdem??? A dlaczego to ja mam tym objazdem jechac??? Moze mi sie wiele podobac albo i nie, ale jezeli wam sie nie podoba koniecznosc placenia, to chyba logika wskazuje, kto tu powinien jechac objazdem.....Nic nie wywalczycie. Wszystkie strajki i protesty zazwyczaj maja podloze socjalno-bytowe a jak sie to ma do Waszego protestu?Strajkowali lekarze, pielegniarki...ci to przynajmniej ratuja ludzkie zycie...zwlaszcza Wasze po wypadkach z udzialem motocykli. A jaka tu sprawa bytowa??? Stac Was na posiadanie samochodow, motocykla za kilkadziesiat tysiecy zlotych, stroju na ten motocykl rowniez wcale nie taniego, a inni musza jakos wiazac koniec z koncem nie widzac rodziny calymi tygodniami. I jeszcze potem natrafiaja na takie procesje na autostradzie, jaka byla ostatnio. A slyszeliscie te klaksony samochodow wjezdzajacych za Wami na bramki? Takie trabienie wcale nie jest oznaka poparcia a wrecz odwrotnie.Zreszta co by tu nie napisac....wiekszosc sposrod Was przyjezdza tam glownie z tego powodu, ze jest okazja zrobic zadyme.Ciekawe czemu to ostatnio niektorzy mieli pozaklejane naklejkami tablice rejestracyjne? Czyzby szykowali sie do lamania przepisow?A to z fasonem robione "palenie gum"?To ma byc kulturalny protest??? Zastanowcie sie, czy warto dla niczego psuc sobie i tak juz nie najlepsza opinie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

protest nie tylko dotyczy opłat za moto - znacznie szybciej byś kol jechał gdyby motory tylko przelatywały przez bramki. Protest w najistotnejszej części dotyczy tego, że wszyscy płacimy za towar - którego nie ma !!!natomiast najistotniejszym w tym wszystkim jest to, że motocykliści potrafią się zmobilizować - a puszkarze nie ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś co Ci leży na sercu ale nie przemyślałeś dobrze swojej wypowiedzi.Tobie jest całkowicie obojętne ile płacisz za przejazd swoją furmanką bo to nie z Twojego portfela.Jeżeli tak lubisz tą trasą jechać przez wszystkie zwężki i ograniczenia prędkości to nie zrobi Ci żadnej różnicy jazda przez Olkusz bo tam co kilka kilometrów możesz zaparkować i coś zjeść porządnego (np. gospoda BIDA ).Zarabiasz sporo to i stać Cię na płacenie za A4 gdy jedziesz prywatnie ale zmienisz zdanie jak w tym roku postoisz jeszcze kilka razy.Po kilku rozmowach z kierowcami TIRów ja mam inne zdanie niż Ty a jako świeżak na tym forum większość i tak pomyśli o Tobie , że albo prowokator albo naiwny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie sie Panowie wydaje powoli ze to nic nie da, pojezdzimy, stracimy czas i kase na probe nauczenia czegos molocha, a skonczy sie na niczym, bo juz pilka zaczela sie odbijac miedzy SE a Ministerstwem, teraz nawet minister odwolal sie do wyrownania oplat za nasze rzadania przez podatnikow - poprostu podcial nam poprarcie spoleczne wiekszej czesci "niemyslacej polski", ktorzy wystarczy ze usysza ze maja za cos placic z czego nic nie maja, i noz im sie w kieszeni otwiera, nie wnikaja w przyczyny ani nie analizuja. Nam potrzeba dobrego prawnika, ktory zagrzebalby sie w prawie, do tego trzebaby przekonstruowac system klasyfikacji, a to musi przejsc proces legislacyjny, do tego dochodzi nasza polska mentalnosc, na wyspach sie udalo ? wierze, bo anglicy maja inne podejscie do zycia, "oh right, let them have it, im so tired already...lets have a drink", a SE zaprze sie, nie nawet zeby kasy nie stracic, tylko po to zeby nam pokazac ze nic nie zdzialamy, i zeby zamknac pyski tym ktorym przyszloby w przyszlosci do glowy protestowac. Fajna impreza, dobra idea, ale skutek IMO bedzie zaden, pobawimy sie, niektorych rozsmieszymy pomyslami innych wku****y, i skonczy sie na niczym, bo w polsce sila jest w koneksjach, nie w kupie. Oczywiscie ktos moze mi teraz zarzucic ze jak podwazam taka akcje to mam sie pier****c i nikt mnie tam nie potrzebuje - oczywiscie, tylko wydaje mnie sie ze kazdy po cichu mysli podobnie. Ktory protest sie w polsce udal ? - gornikow, ktorzy zerwali kilometr chodnika w warszawie, my poprostu staramy sie byc kulturalni, a kultura to w polsce jak jezyk inkow, slyszano o nim, kazdy cos wie, ale nikt go nie zna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś co Ci leży na sercu ale nie przemyślałeś dobrze swojej wypowiedzi.Tobie jest całkowicie obojętne ile płacisz za przejazd swoją furmanką bo to nie z Twojego portfela.Jeżeli tak lubisz tą trasą jechać przez wszystkie zwężki i ograniczenia prędkości to nie zrobi Ci żadnej różnicy jazda przez Olkusz bo tam co kilka kilometrów możesz zaparkować i coś zjeść porządnego (np. gospoda BIDA ).Zarabiasz sporo to i stać Cię na płacenie za A4 gdy jedziesz prywatnie ale zmienisz zdanie jak w tym roku postoisz jeszcze kilka razy.Po kilku rozmowach z kierowcami TIRów ja mam inne zdanie niż Ty a jako świeżak na tym forum większość i tak pomyśli o Tobie , że albo prowokator albo naiwny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prowokatora to sobie daruj, co? Jezdze ta trasa, bo tak mam trase ulozona...jezdze zarobkowo u kogos i nie ode mnie zalezy miejsce zaladunku i rozladunku...i miejsce zamieszkania.....a ja nie place...szef placi za winiety...placze i placi...i dziesiec razy sie zastanawia, zanim winiete wypisze, zeby sie nie pomylic, bo to sa ciezkie pieniadzeA sorki, nie jezdze furmanka...nikogo tu nie obrazam, to czemu probujecie obrazac mnie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolicie, ze cos powiem. Korzystam z A-4...dzieki waszym protestom juz dwa razy wrocilem do domu po tygodniowej nieobecnosci trzy godziny pozniej. Nieszczegolnie mi sie to podoba.Chcecie dac informacje, zeby jechac objazdem??? A dlaczego to ja mam tym objazdem jechac??? Moze mi sie wiele podobac albo i nie, ale jezeli wam sie nie podoba koniecznosc placenia, to chyba logika wskazuje, kto tu powinien jechac objazdem.....Nic nie wywalczycie. Wszystkie strajki i protesty zazwyczaj maja podloze socjalno-bytowe a jak sie to ma do Waszego protestu?Strajkowali lekarze, pielegniarki...ci to przynajmniej ratuja ludzkie zycie...zwlaszcza Wasze po wypadkach z udzialem motocykli. A jaka tu sprawa bytowa??? Stac Was na posiadanie samochodow, motocykla za kilkadziesiat tysiecy zlotych, stroju na ten motocykl rowniez wcale nie taniego, a inni musza jakos wiazac koniec z koncem nie widzac rodziny calymi tygodniami. I jeszcze potem natrafiaja na takie procesje na autostradzie, jaka byla ostatnio. A slyszeliscie te klaksony samochodow wjezdzajacych za Wami na bramki? Takie trabienie wcale nie jest oznaka poparcia a wrecz odwrotnie.Zreszta co by tu nie napisac....wiekszosc sposrod Was przyjezdza tam glownie z tego powodu, ze jest okazja zrobic zadyme.Ciekawe czemu to ostatnio niektorzy mieli pozaklejane naklejkami tablice rejestracyjne? Czyzby szykowali sie do lamania przepisow?A to z fasonem robione "palenie gum"?To ma byc kulturalny protest??? Zastanowcie sie, czy warto dla niczego psuc sobie i tak juz nie najlepsza opinie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba ze to taki trend tutaj...nie myslisz jak my to znaczy ze jestes g....wart???A tak nawiasem...napisalem palenie gum...bo bylo nie jedno palenie...a kilka:)Zreszta i tak zrobicie, jak bedziecie chcieli...ciekawe czemu to nigdy nie widac tylu motocykli naraz na A-4????Ale widze, ze jestescie zamknietym klanem...kto inaczej mysli ten jest wrogiem....Wlasciwie to policja traktuje Was bardzo poblazliwie...szkoda, ze ITD Was nie dotyczy...wtedy dopiero poznalibyscie, co znaczy przestrzeganie przepisow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolicie, ze cos powiem. Strajkowali lekarze, pielegniarki...ci to przynajmniej ratuja ludzkie zycie...zwlaszcza Wasze po wypadkach z udzialem motocykli. A jaka tu sprawa bytowa??? Stac Was na posiadanie samochodow, motocykla za kilkadziesiat tysiecy zlotych, stroju na ten motocykl rowniez wcale nie taniego, a inni musza jakos wiazac koniec z koncem nie widzac rodziny calymi tygodniami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro miedzy Wami jest wiekszosc, co nie potrafi kulturalnie rozmawiac i nie obrazac innych to ja dziekuje....wiecej nie bede z Wami dyskutowac...A tak a`propos...profil celowo nie zostal przeze mnie wypelniony, bo spodziewalem sie takiego przywitania w gronie forumowiczow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SaroN - nie przesadzasz aby? weź wrzuć na luz i jak nie masz nic do powiedzenia to lepiej się nie odzywaj...superenalotto - jak widać z niektórymi nie da się wymienić poglądami, ale tak jest wszędzie nie tylko u "nas" na forum, zapewniam jednak, ze znajdziesz tu konkretnych ludzi do rozmowy.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SaroN - nie przesadzasz aby? weź wrzuć na luz i jak nie masz nic do powiedzenia to lepiej się nie odzywaj...superenalotto - jak widać z niektórymi nie da się wymienić poglądami, ale tak jest wszędzie nie tylko u "nas" na forum, zapewniam jednak, ze znajdziesz tu konkretnych ludzi do rozmowy.pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SUPERENALOTTO... Rzeczywiście napisałeś szczerze co myślisz, ale faktycznie nie wszystko chyba przemyślałeś. Bo powiedz co ma za znaczenie fakt,że kogoś stać na motocykl za kilkadziesiąt tysięcy ? To Cię boli ? Czy Twoim zdaniem,jak zarobię swoją pracą parę złotych to mam zacząć kupować towar niepełnowartościowy ?? Bo takim właśnie jest płatny odcinek A4. Parę dni temu musiałem zrobić ponad 1500 km po niemieckich autostradach. Samochodem. Tam też były zwężenia, roboty drogowe, normalna rzecz. Tyle tylko,że nikt mi za to nie kazał płacić...Druga sprawa to lekarze, górnicy... Jesteś pewien,że wsród motocyklistów próbujących coś osiągnąć, nie było lekarza, górnika, pielęgniarki ? Bo może w ten sposób i Oni chcą walczyć o swój lepszy byt- nie płacąc pełnej stawki za połowę towaru. Trzecia sprawa to "wypadki z winy kierowców motocykli". Taki tekst to dla mnie przejaw skrajnie płytkiego toku myśenia. Wiesz co... Odezwij się tu- na forum- za dwa, trzy miesiące. Zerkniemy w statystyki wypadków- bo według Ciebie nie będzie ich wtedy wcale- w końcu przecież w zimę motocykle nie jeżdżą, prawda... I na koniec taka osobista uwaga- zawsze zastanawia mnie dlaczego tak strasznie dużo do powiedzienia na temat jazdy motocyklem mają Ci co nigdy nawet nie siedzieli na nim. Sam przyznajesz, że wielu z nas ma również samochody, którymi poruszamy się na codzień. Możemy więc coś na ten temat powiedzieć. A Ty co wiesz o codzienności na dwóch kółkach ? Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba juz nie mam na to ochoty...Przyszedlem po prostu pogadac, to sie dowiedzialem, ze naprodukowalem dzieci!!!( sztuk 1 tak dla wyjasnienia ;)) I jak tu zajrze to po prostu poczytam, ale na rozmowe przeszla mi ochota. Nie czyn drugiemu, co tobie niemile....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.