Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ja Tam Z Autobany Raczej Nie Korzystam Ale Co Wy Sadzicie? *PRZYKLEJONY*


Spazz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dzisiaj wypociny dodal tez najbardziej ulubiony tytul prasowyhttp://www.efakt.pl/WARZECHA-Motocyklisci-...ly,50455,1.htmlcyt: Na zakończenie wakacji zapowiadacie protest generalny i kompletną blokadę dróg. Chodzi o to, żeby za przejazd autostradami motocyklem płacić mniej. Proszę: zastanówcie się i odpuście - pisze komentator Faktu Łukasz Warzecha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Otóż informujemy, że w miniony czwartek, a nie piątek, policjanci z województw małopolskiego i śląskiego nie dopuścili do zablokowania autostrady A4 przez grupę motocyklistów, którzy w ten sposób, szantażem, próbują od jakiegoś czasu wymusić na Ministrze Infrastruktury przywileje dla siebie. Dzięki akcji policji wiele tysięcy kierowców samochodów, którzy o tej godzinie wracali po pracy do domów, nie spóźniło się do swoich bliskich. W naszym przekonaniu należy się za to ogromna pochwała policji "I pytam się - cośmy najlepszego narobili - Pani rzeczniczka SAM nas już nie lubi My szantażyści wstrętni fee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietajmy ,że chcemy calkowitego zniesienia oplat a nie jak juz co raz wiecej sie mowi o pomniejszeniu oplat.I blagam Was wszystkich nie dajmy by pod naszymi sztandarami szli ci je## ani politycy .Pamietajmy oni chca dobra tylko dla siebie i na plecach innych osiagac szczyty.Nie dajmy im tej satysfakcji!!!!Damy sobie rade sami!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie znac bo póki co troche się napaliłem, że puszką pojadę i to raczej się nie zmieni! grosiki już zbieram, kask, kurtkę i rękawiczki mam w bagażniku i jeżdżą ze mną co dzień :-)btw. myślałem, że 29 to piątek a okazuje się, że to sobota ;p ble więc Panie Kleks... jak to robimy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,Tak troche wróce do tematu rozglasniania wypadow na trasie katowice-krakówW srodowiskach kibicowskich bardzo popularne sa zapowiedzi na portalach typu youtube, wrzuta etc ( odsylam do linka jesli ktos nie wie o co kaman

)Można sprobowac, wydaje mi sie, ze lepiej rozejdzie sie link z filmikiem o zapowiedzi "wycieczki" niz 70 stronicowy post na forum, tymbardziej, ze nie kazdy jest ze Ślaska i czyta nasze forum.Moze byc to czynnik mobilizujacy. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.