Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

2 Niespełna Rozumu Idiotów Na Moto


marcinQ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 133
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To czy latali na kole czy nie tutaj jest nieistotne, ale za taki gest sprzedawanie buta w auto jest troche nie na miejscu. Predzej czy pozniej trafi na nieodpowiednia osobe i skonczy sie bohaterstwo.No chyba ze to nie tylko pukanie w glowe bylo ale cos wiecej o czym autor postu nie wspomnial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba ze to nie tylko pukanie w glowe bylo ale cos wiecej o czym autor postu nie wspomnial.
po tym co przeżyłem na moto czasem sobie tylko myślę w duchu, czasem mówię do współtowarzyszy jazdy w puszcze, albo opowiadam znajomym co tez na moto śmigają... z reguły jestem spokojny... gest aby się uderzył w główkę był najmniej obraźliwy jaki przy tej prędkości mu mogłem pokazać...prędkość sama w sobie nie zabija... zabija nagła utrata tej prędkości
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zachowanie tego "motocyklisty"kopiącego w samochód to porażka na całej lini. Karygodne. zapewne jak śmigali na gumie miedzy samochodami to umiejętności mieli dosyć duże, co nie zmienia faktu ze stwarzali zagrożenie.Ale kopiąc koleś przegiął, jak ktoś wyzej pisał do czasu aż trafi na odpowiednia osobe.Mogłeś zadzwonić na policje za takie cos,a nie specjalnie rejestrować sie na forum i skarżyć.PS1100RR??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pukaja i beda pukac bo to wyglada niebezpiecznie dla innych ludzi, czemu ja tak nie mysle cholera, gdy gumujemy przy 150km/h, tylko mnie to kreci... sa fajne miejsca i traski o malym ruchu z dala od zabudowannie wyobrazam sobie kola w miescie, nawet gdy sie to robi kolo od kilku lat,bo kiedys moze nie wyjsc, tak jak prezerwatywy...tez nie sa pewne na 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazdy ocenia jazde innych wg swoich umiejetnosci..dla poczatkujacego jazda 100 km/h po miescie to juz zabojstwo, a dla innego normalna przejazdzka.dla normalnie jezdzacego (turystycznie) latanie na gumie przy 100 czy 150 to juz prawie ze przestepstwo a dla tego, ktory lata i dobrze to robi to norma.to ze kolesie kopneli w drzwi twojej puszki to faktycznie hańba.Z drugiej strony za samo popukanie sie w czolo kolesie kopneli??? moze jednak zrobiles cos wiecej zeby ostudzic dawców?p.s. jesli uwazasz ze jazda w ten sposob jest niebezpieczna itp itd to moze motocykl to nie maszyna dla ciebie i moze faktycznie lepiej jezdzic tylko puszka?aa i co do tego ze motocyklisci glownie jezdza motocyklami i nie maja swoich samochodow to chyba jakies statyski z wąchocka i okolic bo z tego co ja widze, spoleczensto robi sie coraz zamozniejsze i ludzie przewaznie motocykle traktuja jako zabawki a nie jako standard zycia i standard pojazdow do przemieszczania sie..sam, gdyby mnie nie bylo stac na samochod i motocykl, wybralbym (niestety) samochod bo gdy spadlyby pierwsze sniegi, wolalbym nie dojezdzac do pracy busem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazdy ocenia jazde innych wg swoich umiejetnosci..dla poczatkujacego jazda 100 km/h po miescie to juz zabojstwo, a dla innego normalna przejazdzka.dla normalnie jezdzacego (turystycznie) latanie na gumie przy 100 czy 150 to juz prawie ze przestepstwo a dla tego, ktory lata i dobrze to robi to norma.p.s. jesli uwazasz ze jazda w ten sposob jest niebezpieczna itp itd to moze motocykl to nie maszyna dla ciebie i moze faktycznie lepiej jezdzic tylko puszka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra bo widze ze temat znow sie rozdziela na 3 fronty:slaskie kółko różańcowenormalni rajderzyzapierda...acze.Każdy ma swoją opinie i jakieś swoje racje. jest pewne:1. drogi publicze nie są od zapierd... jesli jednak już przeginasz to licz się z konsekwencjami,2. kaźdy jeździ tak jak potrafi i również dotyczy to wypowiedzi - ile osób, tyle wypowiedzi,3. kopnięcie w drzwi ( o ile nie zajechał Ci na złość drogi i np nie chciał zepchnąć na pobocze) jest zwykłym chamstwem.. taki który mi pokaże język lub faka, dojeżdzam na światłach i jakoś dziwnie wtedy zawsze udają, że nie widzą że się koło nich stoi i coś mówi.MarcinQ tak z ciekawosci.. czym jezdzisz i ile sezonów?Napewno popukałeś się tylko w czoło czy może chciałeś dać jakąś nauczkę dawcy na gumie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CB1 masz absolutna racje, sa pewne zasady, juz nie chodzi o przepisy drogowe ale zdrowy rozsądekkolesie o których pisze marcinQJechali na jednym to dlaczego sie dziwią że potem puszkarze odbieraja ich tak a nie inaczej?co może liczyli na oklaski? kopanie po aucie? ..bez komentarza, pewnie zrozumieją jak im ktoś kopnie w auto lub motocykl.MarcinQ mam nadzieje że piszesz prawde bo czasem rzeczywiscie kierowcy aut przy różnych zdarzeniach robią z siebie ofiary. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.