Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

2 Niespełna Rozumu Idiotów Na Moto


marcinQ

Rekomendowane odpowiedzi

dla mnie temacik kontrowersyjny ale sam sobie na to zasluzyles trzeba bylo wysiasc z auta pokazac ze masz cos miedzy nogami, wiesz teraz cie pociagnie po kieszeni za dzwi a sliwa pod okiem by ci juz zeszla 2 sprawa skoro sie bales kolesia ktory ci uszkodzil auto trzeba bylo cofnac i skasowac mu plastika bylbys kwita a nie zalil sie teraz na forum kazdy jest inny i kazdy inaczej w takiej sytuacji reaguje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 133
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

robi sie bydlo w temacie...sam autor tematu widocznie czuje sie bezpiecznie tylko zza szklanego ekranu, gdzie moze obrazac forumowiczow.. kilku juz obrazil, w tym mnie... kolesiowi szybko nerwy puszczaja i podejrzewam ze sytuacja ktora go spotkala nie byla spowodowana tylko tym, ze popukal sie w czolo... kilka postow mnie wczesniej obrazil i sam mam ochote wystawic lewa w gore....nogę..... Sfrustrowany chloptasiu, poskarz sie lepiej mamie ;)po drugie kazdy zaczyna obrazac drugiego,za chwile ludzie zaczna sie zbierac na ustawki itp...proponuje zamknac temat bo schodzi na psy a sam temat wyglada jak jedna wielka prowokacja kolesia ktory jezdzi jak kuzyn bobika zx-r i zazdrosci komus cbr 1100 RR bez owiewek z czyms dziwnym zamiast lampy (swoja droga koles musi chyba znac budowe wszystkich modeli bez owiewek, ze poznal dokladnie jaki to model).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ups. Dzięki za uznanie , ale pewnie nieuzasadnione.Jo jak kożdy szaloł (i jeszcze sie zdarzo , jak bez respiratora jada ).W gorzole tyż żech brusił , i to nie po jednym piwku.Z gumowaniem już był problem, ale u nos momy tako uliczka( ciekawe wiela z tych naszych forumowych gumo-fillców kera połomało-bo mnie sie udało ). Właściwie robiłech wszystko co niedozwolone .I nie jestech w tym jedyny ze starszych forumowiczów .Czemu o tym pisza?Żeby niektórym włączyć funkcja-przetrwanie...Moje zdanie jest takie w tym temacie: przodek w lufcie?Inne szaleństwa? A i owszem ,ale ino wtedy jak jest 100 procent bezpiecznie.W jaki sposób to zrealizować? Kwestia wtórno.A co do kopy. Jak bych puchom jechoł z bajtlem.A gej jeden z drugim by mnie wystraszył.To .... no cóż ,jestech nerwowy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcinQ założyłeś dzifny temat,nabiles na nim 19 postów.w wiekszosci z nich wynika ze Ci "motocykliści" to szaleńcy,Ty dupa ze dales se w auto kopać.......Założę sie ze twoje wystapienia na tym forum sie na tym temacie zakończą.Goorny byleś bardzo aktywny w tym temacie i bardzo niegrzeczny kiedyś byleś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.