Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

2 Niespełna Rozumu Idiotów Na Moto


marcinQ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 133
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kumam Ale pisales cos tam o bezpieczenstwie na drodze, to rozumiem, ze motocyklista po tym jak juz opadl na dwa kola zwolnil do 70km/h wedle przepisow, skoro go dogoniles, albo tez zapier...alal...scie obaj grubo ponad dwa razy tyle ile wynosilo ograniczenie, wiec czy on Tobie tez nie powinien popukac w czolo?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jak by się zachowała większość z was jak
a nie mogłeś go dogonić i wjechać mu w dupsko samochodem ? skoro widziałeś gdzie skręcił Kiedyś w Będzinie koleś z premedytacją wymusił mi pierwszeństwo astrą, jak zawróciłem żeby kopnąć mu w drzwi to spierd@#$ aż się kurzyło Następnym razem jeśli nie masz pałki lub uzbrojonego kumpla z karabinem to nie pukaj się w czoło. Pozwoli Ci to dojechać do miejsca przeznaczenia całym samochodem. Koleś na motocyklu pojedzie sobie w swoją stronę (na gumie lub dwóch) i wszyscy będą zadowoleni. Swoją drogą ciekawa ta historia - po tym jak opuścił kółko... jednym słowem musiałeś ich gonić i wyprzedzać skoro pokazałeś im że są głupi Startując na gumę prędkość znacząco rośnie i skoro ich widziałeś to musieli Cię minąć a Ty ich dogoniłeś i puknąłeś się w czoło? Mniejsza o to: ludzie są różni słabi i mocni. Jeśli należysz do pierwszej grupy to tak jak wcześniej pisałem, nie zwracać uwagi na pewne zachowania.
Jak mial SBE to mapewno nie byl ze Slaska!
Spazz co miałes w szkole z geografii ? Bielsko, Częstochowa to też nie Śląsk ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SBE-(Będzin?) czyli miasto leżące za Brynicą (wtajemniczeni wiedzą o co chodzi ) tak samo jak Andrajch [czyt.Sosnowiec(najdalej wysunięta na południe część Warszawy) ]należą do Śląska....ale tylko teoretycznie... Śląsk - ZagłębiePs. Pewnie zdaniem niektórych się mylę, pozwólcie mi żyć w tej nieświadomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja PIER#$%^, to ja wyjezdzilem caly bak a wy dalej tutaj swoje racje prawicie ? Nie lepiej iśc pojezdzic na moto , napic sie browarka ewentualnie ? W temacie nie ma nic wiecej do dodania - nastepnym razem 3 razy sie zastanow czy warto pukac sie po glowie . A co do motocyklisty - to najwyrazniej trafiles na jakis nerwowy moment ( moze gumy mu nie wychodzily dzisiaj )
kolega jest z Będzina ? a był kolega ostatnio koło Auchan w Sosnowcu z kolegą? Mówił kolega do kolegi z Alfy - no chodź się przywitać, no chodź ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a ja bym chętnie poznał wersje motocyklistów odnośnie tego scigania i pukania sie w czoło po 1....po 2 choc do szczupłych nie należe pała w aucie musi być jakby było wiecej niż jeden spaślak inaczej sie nie pukamy w czoło ... po 3 wina zawsze leży po środku... pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to podpinając się pod temat to jest też taki kozak na odcinku Klucze - Olkusz. Nie wiem co za moto ale kolory motocykla i "motocyklisty" można krótko określić - oczojebne - pomarańcz, zieleń i biel.Stawia koleś moto na gume na wysokości pustyni błędowskiej w kluczach. Niedziela w pełni, emeryty, lachony łażą to się gościu chce pokazać. Mijałem się z nim to mi machnął a ja mu machnąłem palcem po kasku.JAK JUZ SIĘ NAUCZYCIE GUMOWAĆ TO RÓBCIE TO NADAL NA ZADUPIACH A NIE NA RUCHLIWYCH DROGACH!!a teraz zdrowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.