Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

2 Niespełna Rozumu Idiotów Na Moto


marcinQ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 133
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tazzman, ja nie wiem, ale każdy "bardziej kontrowersyjny" temat jaki czytam na tym forum, dzieli się tak samo. A ja zawsze mam dokładnie takie samo zdanie jak Ty. Więc już się nie wypowiadam, bo bym Twoje teksty powielał ;)Mój morał z tych wszystkich tematów: Niech każdy zapierdala jak chce i patrzy swojej dupy, a nie wypomina drugiemu jaki to jest ZŁYYYYY!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co, pokazujac ze jest idiotą ( ten gest jest jednoznaczny) a potem sie zamykajac w aucie ze strachu przed kolesiem nie postawiłes sie w najkorzystniejszym swietle.A półgłówek jezdzacy motocyklem ( nie nazywac motocyklistą) pewnie ugruntował sie w przekonaniu ze wszyscy sie go boją i moze byc bezkarny , i kiedys sie na tym baaardzo przejedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam nie kapuje... Koles napier...la Ci piesciami w drzwi, potem wali kopa i wgniata blache, a Ty siedzisz w aucie pozamykany... To po pierwsze.Po drugie, nie chce mi sie wierzyc ze za popukanie sie w glowe koles chcial Cie pobic, bo musialby tłuc 10 ludzi dziennie skoro tak jezdzi i skoro tak reaguje na takie gesty...Po trzecie, w ktorym momencie popukales sie w to czolo, ze zdarzyl to zobaczyc (wiem wiem, jak juz opuscil kolo, ale co, jechaal obok Ciebie??) ? Bo stracilem watek...No i po czwartye, czemu po tym jak poszedl, poprostu nie wysiadles i nie zrobiles mu dymu, tylko potulnie odjechales, jak maly piesek ktory nasikal w domu i Pani dala mu klapsa...Koles ktory jechal na motocyklu, to raczej patologia motocyklowa, bo rozumiem, ze trzeba bronic swojego honoru, ale bez jaj... Tylko czy oby napewno Twoja Alfa ucierpiala tylko za male stuk puk w czaszke w kierunku "motocyklisty"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niektórzy tutaj chyba jednak nie kumają tematu. Człowieku jeden z drugim zrozum, samochód jest dla mnie czymś bardzo ważnym ale czymś kumasz... mam w dupie drzwi za 300zł plus malowanie za kolejne 300zł i wolę mieć to do zrobienia niż dostać od jakiegoś spaślaka który ma mózg zamiast pofałdowanego to umięśniony... jak tego nie ogarniasz to nie mój problem...poza tym popukałem mu w głowę w tym czasie gdy wyrównałem się z nim prędkością bo wyobraź sobie że w samochodach też montują nieco większe silniki niż 1.0 i akurat dał Bóg i mam taki który potrafi jechać nieco szybciej i niejedna gówniana szlifierka prowadzona przez bezmózgiego spaślaka miała by problem aby objechać mnie na prostej...a już pisałem 4 razy samochód oddaję do renowacji lakieru pod koniec czerwca i taka strata nie jest dla mnie stratą, większą strata byłaby obita moja twarz kumasz?mimo wszystko bardziej cenię swoje zdrowie/życie niż nawet najdroższą rzecz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tazzman, ja nie wiem, ale każdy "bardziej kontrowersyjny" temat jaki czytam na tym forum, dzieli się tak samo. A ja zawsze mam dokładnie takie samo zdanie jak Ty. Więc już się nie wypowiadam, bo bym Twoje teksty powielał ;)Mój morał z tych wszystkich tematów: Niech każdy zapierdala jak chce i patrzy swojej dupy, a nie wypomina drugiemu jaki to jest ZŁYYYYY!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumam Ale pisales cos tam o bezpieczenstwie na drodze, to rozumiem, ze motocyklista po tym jak juz opadl na dwa kola zwolnil do 70km/h wedle przepisow, skoro go dogoniles, albo tez zapier...alal...scie obaj grubo ponad dwa razy tyle ile wynosilo ograniczenie, wiec czy on Tobie tez nie powinien popukac w czolo? Czy wiesz, ze takie doganianie motocykla i proba udowodnienia mu, ze mam zajefajny silnik w aucie moze byc bardziej tragiczna w skutkach niz to jego gumowanie? Hmm...Edit:Temat robi sie nudny, bo tak jak Tazzman napisal sa trzy grupy ktore beda bronic swoich racji... Kto chce niech wyciaga wnioski na przyszlosc, zeby widzac wielkiego spaslaka na motocyklu jak juz sie pukac w glowe, to tak zeby bylo mozna uciec ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niektórzy tutaj chyba jednak nie kumają tematu. Człowieku jeden z drugim zrozum, samochód jest dla mnie czymś bardzo ważnym ale czymś kumasz... mam w dupie drzwi za 300zł plus malowanie za kolejne 300zł i wolę mieć to do zrobienia niż dostać od jakiegoś spaślaka który ma mózg zamiast pofałdowanego to umięśniony... jak tego nie ogarniasz to nie mój problem...poza tym popukałem mu w głowę w tym czasie gdy wyrównałem się z nim prędkością bo wyobraź sobie że w samochodach też montują nieco większe silniki niż 1.0 i akurat dał Bóg i mam taki który potrafi jechać nieco szybciej i niejedna gówniana szlifierka prowadzona przez bezmózgiego spaślaka miała by problem aby objechać mnie na prostej...a już pisałem 4 razy samochód oddaję do renowacji lakieru pod koniec czerwca i taka strata nie jest dla mnie stratą, większą strata byłaby obita moja twarz kumasz?mimo wszystko bardziej cenię swoje zdrowie/życie niż nawet najdroższą rzecz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumie że jesteś rozgoryczony że chciałeś dobrze a nie wyszło i czytam i się zastanawiam na H*J ten temat przecież posty idze nabić np. w dziale Ku przestrodze . Jest numer 997 gdzie wysłuchują żale na temat zniszczenia mienia . Co do gumowania a niech gumuje mnie to nie rusza jak zrobi sobie kuku to jego brocha .Młodych gniewnych idze również spotkać za kierownicami samochodów rowerów itp. Świata sam nie zmienisz.Motocykli teraz jest ja mrówków i tyle samo chrakterów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.