Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

179274_1449834468

Użytkownicy
 • Content Count

  2,517
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutralna

About 179274_1449834468

 • Rank
  Tales z Hammamatsu
 1. W warszawie, ale możliwe, że go gdzieś wywieźli w inny region polski
 2. Witam, dnia 29.03.2010 z pod mojego domu zabrali mojego KTM'a o Nr. Rejestracyjnym WB 8113Bardzo proszę wszystkich o zwrócenie uwagi na takie moto. Podaje jego szczegóły- Wydech Leovince sbk carbon!! - bardzo głośny!!- Ślady po szlifie na prawej stronie, uszkodzona owiewka, śruba tylnego koła i podnóżek pasażera.- Nowe opony metzeler (nie ma ich na zdjęciach)- Dymiony lewy tylni kierunek (nie do doczyszczenia)- Felgi czarne popsikane sprejem - uwaga mogą łatwo to zmyć!!- Długa gałka od sprzęgła i hamulca!!- Spawana dźwignia zmiany biegów!!Razem z motorem włamali się do domu i zabrali
 3. Ja robiłem prawko w LOK-u i nie było problemów z wyjazdem na miasto. Z tego co wiem to na miasto nie wyjeżdżali ci , co na placu ledwo sobie radzili .
 4. Dobrze, że - odnosząc się do Twojego podpisu - post był wyrażony wczoraj. Więc odpuszczam dzisiaj.
 5. Zgadzam się, że Śmigielski nadaje się do tematu porad mechanicznych jak mało kto.Fajna ta Wasza gazetka. Kupiłem ostatni numer i chyba zaprenumeruję.Biorąc do ręki od razu przypomniała mi się Ride czy Fast Bikes z Anglii. Fajna oprawa, język lepszy niż próby podejmowane przez red. z Motocykla i przede wszystkim zdjęcia.Robicie je sami, a nie wstawiacie z Archiwum jak to robią w magazynie na literkę Ś.Trzymajcie tak, żebym miał powody do przedłużania prenumeraty.OUT
 6. Graty kolego. Trzeba się razem zjechać za parę tygodni
 7. prezeskurzunapodwórzu, za ten lewarek to bym ci mordę skuł. Ale masz już na tyle krzywą, że chyba odpuszczę.
 8. Zrobić tarczę to jedno. Zrobić dobrą tarczę to drugie.Chyba nie trudno sie zgodzić, że można mieć tarcze tanie, które skończą się razem w pierwszą parą klocków - stracą dużo na grubości. A wtedy się okazuje, że głupio było oszczędzić 300PLNów.Czy tarcze, które potrafią się giąć po kilku ostrych hamowaniach.Znam już takie historie. Ja osobiście bałbym się oszczędzać trzysta złotych.
 9. Biorąc pod uwagę dzisiejszy kurs €, chyba warto się zakręcić za jakimś Galferem, czy EBC w kwocie 1100-1200PLN za parę. Czort wie, co to wymyślili w Tecrolu, atesty to jedno, trwałość, odporność na wypaczenia to drugie.
 10. Zdecydowanie lepiej Maxxis, opona tania, ale już przez wielu uznana i doceniona.To Duro na zdjęciu aukcji wygląda jakby było przeznaczone tylko do jazdy na wprost i w minimalnych złożeniach.
 11. Ja pierniczę, jakbym słyszał swojego Bandita. Dźwięk toczka w toczkę (silnik, nie wydech).
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.