Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Polityka, teorie, ciemna strona mocy


DANVIELD

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli ja nie jestem typowym zjadaczem chleba? Czyli ja jestem szlachta :D Niech rękę podniosą Ci co pracują za najniższą krajową i tylko z tego się utrzymują. A jeśli pracują za najniższą krajową to co zrobili, żeby podnieść swoje kwalifikacje. Oglądam się wokól mnie i nie widzę typowych zjadaczy chleba. Kredyt pewnie mają, może mieszkaniowy, może nie. Ci, którzy mają głowe na karku radzą sobie bardzo dobrze.

No chyba, że mówisz o tych chłopakach z pochodu z 11 listopada :D Biorąc pod uwagę jak wrzeszczeli w Polsacie "jeb.ć TVN" to jako pracodawca nie dałbym im nawet tej najniższej krajowej, a umowa śmieciowa to dla nich wyróżnienie :D

Ja mam podobne zdanie jak CB1. W Polsce jak ktoś chce i jest ogarnięty to sobie dobrze radzi. Może nie wzbogaca się tak szybko jak Niemiec lub Norweg, ale nie ma źle. Tylko, że w Polsce niektórzy pracują za najniższą krajową na własne życzenie. Zakłady pracy dają możliwość podnoszenia kwalifikacji, dają dni wolne na to, żeby pracownik szedł na uczelnię, dofinansuje również takie studia, wysyłają na szkolenia w celu nabycia odpowiednich kwalifikacji (certyfikatów, pozwoleń itd.), ale ludziom się nie chce, a nawet nie próbują. Jak próbują to chociaż sobie w brodę nie plują. Ludziom nie chce się zmieniać pracy, miejsca zamieszkania itd.

Ile w takim razie uważasz Dawidzie powinien zarabiać taki typowy zjadacz chleba? Taki bez kwalifikacji, bez fachu w ręce, taki co mu się uczyć nie chce, co ciągle narzeka, a nic nie robi, żeby poprawić swoją sytuację. Bo takich co pracują za najniższą krajową to znam tylko takich (ale może są inni, więc niech się wypowiedzą tutaj).

P.S. Jakieś 2 miesiące temu szukałem spawaczy z kwalifikacjami EN w okolicach Radomia. Na rozmowę kwalifikacyjną przychodzili ludzie z żonami i to one negocjowały stawki :D Myślałem, że to jakiś żart, ale jednak nie :D Na 20 spawaczy w jednym dniu rozmów tylko jeden miał kwalifikacje. Reszta jak usłyszała, że pracę zacznie od szkolenia i później egzaminu to rezygnowała z pracy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuwa...pisałem odpowiedź chyba z 20min i zniknął mi tekst :-) ja Pier....

Ja mam podobne zdanie jak CB1. W Polsce jak ktoś chce i jest ogarnięty to sobie dobrze radzi. Może nie wzbogaca się tak szybko jak Niemiec lub Norweg, ale nie ma źle. Tylko, że w Polsce niektórzy pracują za najniższą krajową na własne życzenie. Zakłady pracy dają możliwość podnoszenia kwalifikacji, dają dni wolne na to, żeby pracownik szedł na uczelnię, dofinansuje również takie studia, wysyłają na szkolenia w celu nabycia odpowiednich kwalifikacji (certyfikatów, pozwoleń itd.), ale ludziom się nie chce, a nawet nie próbują. Jak próbują to chociaż sobie w brodę nie plują. Ludziom nie chce się zmieniać pracy, miejsca zamieszkania itd.


Tutaj macie w 100% rację. Jak ktoś jest ogarnięty to w Polsce też można dobrze zarobić. Zobaczcie przecież że większość co stęka jak to źle to same płaczki liczące tylko na pomoc innych w tym Państwa. Oczywiście Państo może pomóc, dofinansować naukę, pomóc biednym rodziną w biednych regionach ale już nie nauczy zaradności i smykałki do interesu. Powiem wam coś co bardzo mnie wkurza...mieszkam jak to powiedziałem w tzw. Bramie na Jurę gdzie jest dosyć wysokie bezrobocie, gdzie z większych zakładów została tylko Huta ale sam pracuję w bardzo uprzemysłowionym regionie gdzie są Koksownia, Huta i wiele innych firm dobrze płacących wynagrodzenia i kiedyś na pytanie do znajomego że mogę mu załatwić pracę w Koksowni za 4 tysiaki na rękę to powiedział że nie bo trzeba dojeżdżać 25 km w jedną stronę a gość sam jest bezroboty...pomyślałem sobie szok i nie będę się prosił i namawiał. Co z tego że Państwo pomoże jak ludzie ch.j.e i lenie. Jak ktoś chce pracować to pracę znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Jakieś 2 miesiące temu szukałem spawaczy z kwalifikacjami EN w okolicach Radomia. Na rozmowę kwalifikacyjną przychodzili ludzie z żonami i to one negocjowały stawki :D Myślałem, że to jakiś żart, ale jednak nie :D Na 20 spawaczy w jednym dniu rozmów tylko jeden miał kwalifikacje. Reszta jak usłyszała, że pracę zacznie od szkolenia i później egzaminu to rezygnowała z pracy :/

Jakieś bzdury piszesz znam ten region.Daj ogłoszenie w Anonse to taka popularna regionalna gazeta ogłoszeniowa.Napisz że zapewniasz szkolenia i po egzaminie dajesz pracę.A potem napiszesz ile set osób się zgłosi.Po prostu w tym rejonie nie ma szkół o takim profilu a jeśli ktoś sam chce zrobić kurs to kosztuje kilka tysięcy złotych.Mam kolegę który spawa statki w Holandii .Jeździmy razem i ostatnio chciał tu podjąć pracę po raz któryś bo ma dosyć tułaczki.Śmiech nawet umowy mu nie chcieli dać to jeb... tym i znów wyjechał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie przesadzajcie. Coś jednak przez te 8 lat zrobili. Popatrzcie wkoło, nowe osiedla domków, drogi, orliki, baseny i wiele innych.

Fakt, że sporo kasy, za którą można było zrobić więcej przewałkowali, ale jednak nie staliśmy 8 lat w miejscu.

Zobaczymy co zrobią ci obecni, czy zatrzymamy się z rozwojem, cofniemy, a może będzie coraz lepiej, w co wątpie bo to tacy sami wałkarze jak ci poprzedni.

prowadze biznes od prawie 20 lat, uslugi w budownictwie i zgadnij kiedy zaczął się zjazd w dół... 8 lat temu, jakbym nie patrzył wychodzi ze w momencie jak PO wziela władze całkowitą, od 8 lat nie dzwignąłem się na wczesniejszy poziom zarabiania, o czasie przeznaczonym na prace nie wspominam, fakt ze doszly mi wydatki na dom i dzieci podrosły, ale dom postawilem ponad 10 lat temu, na wczasy juz nie jezdze, mam 2 stare auta (to akurat lubie) i tak w zasadzie musze zapierdalac na 2 etatach zeby wszystko powiązać do kupy... nie gadaj prosze cie o budowie nowych domków, bo za darmo nikt ich nie postawił tylko najczesciej za kredyty, które za PO poszly zajebiście w górę, bo to jest partia największych przekrętaczy, przekręcają ludzi wlasnie np. na kredytach, znasz jakiś polski bank? to nie jest temat na to forum, ale jak myslisz czemu bankowcy sie obruszyli gdy Pis zaproponowal podatek bankowy? banki dzis robią z nami co chcą, można nie brać kredytów, gdzies tam o tym pisałem, ale ludzie mają to do siebie ze lubią mieć lepiej a nie gorzej, więc skoro nie stać na zakup za gotówke to zostaje kredyt albo mieszkanie z teściową, poza tym wierz mi że za SLD a potem PiS naprawde budowało się 3 razy więcej, w firmie nie mogliśmy sie opędzic od klientów... dalej : leży kompletnie polityka rodzinna, poczytaj ile dostaje samotna matka wychowująca dziecko, albo co trzeba zrobić zeby pozbawić mniej zaradnych rodziców praw do włąsnego dziecka, ale jasne lepiej ze mamy nowy basen :D, szkolnictwo leży i kwiczy dzieci są coraz głupsze, bylem jakąs chwile nauczycielem, troche liznąłem temat z drugiej strony, ale nawet tez po swoich dzieciach widze ze jakby nie dodatkowe zajęcia to szkola obecnie uczy tylko rozwiązywać testy... piszesz o orlikach,tylko to ze jesteśmy coraz grubsi i leniwi to nie jest kwestia małej ilości orlików, tylko małej ilości klubów takich jakimi kiedyś były LZS-y, małej ilości dotacji dla takich wiejskich środowisk ... jestes za młody zeby to widzieć i sie nad tym zastanowić albo nie chce ci sie pomyśleć czy poszukac w necie paru rzeczy?

dalej : w sądzie na odzyskanie swojej kasy od nieuczciwego kontrahenta czekam już 1,5 roku, po ponad roku wreszcie mam wyrok, mam komornika, ale kasy nie mam, bo komornik nie wiem co, mogę zmienić wiem i zmienię, ale to jest normalne? za PO niestety jest.

za PO zmienilo sie kilkanaście ustaw, które rozjebaly wiele rzeczy w moim zawodowym środowisku, Gowina za jaja bym powiesił (wtedy byl jeszcze w PO, teraz jest w Pisie), rozpierducha bez myślenia, mam wrażenie że ustawy tworzone na kolanie pod czyjeś dyktando, nie chce mi sie tutaj rozgadywać na ten temat, ale jak napisalem rozjabali wiele rzeczy, które przez całe lata działały dobrze, a te zmiany nie były podyktowane koniecznością jakiejś gonitwy Polski za światowymi standardami.... tylko ze o tym w gazecie nie przeczytasz, ja nie wiem jak mozna byc zadowolonym z rządów PO, za długo rządzili, raziło po gałach, u Sowy też pare mitów upadło a goście na bezczelnego - zamiast przeprosić społeczeństwo - upierdalaja faceta który to nagrał :D i gadają że zrobił to bezprawnie, smiech na sali... ACTA tez by uchwalili jakby sie ludzie nie zorientowali, mozliwe ze moglbys se wtedy popisac listy a nie tu na forum ;)

nie wiem co da mi Pis, ale mam nadzieje ze bedzie mniej tęczowych marszów, mniej ogłupiałych dzieciaków, mniej klękania przed Angelą i Unią, sie troche rozpisalem..

p.s. minister Arłukowicz to był sajgon, nie chce myślec ile tam sie kasy przewaliło... i jeszcze jedna sprawa: samolot w Smoleńsku spadł, zginał prezydent Polski i prawie 100 innych osób posłowie senatorowie, mozna by rzecz Polska w pigułce - znasz jakiś inny rząd który całą taką sprawę zamiótł pod dywan, nie ukarał żadnego "winnego"? samolotu nadal po 5 latach nie mamy (Holendrzy swój dostali od razu, minął rok i już są wyniki śledztwa), a nawet jesli był to tylko ciąg zaniedbań, to jednak ktoś dał dupy i zero odzewu... kuwa stary, powiedz mi jakby ojca zawineli w sąsiedniej wiosce to poszedłbys poprzytulać sie z sołtysem i pokiwał głową nad "zbiegiem okoliczności" czy raczej rozdupcył pół tej wioski w poszukiwaniu rozwiązania kto to zrobił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wraku nie odzyskasz.. bo stoi za tym kilka panstw które maczały w tym paluchy.
Przytocze kilka nazwisk.. poszukajcie sobie dlaczego nie zyja

Grzegorz Michniewicz
Profesor Stefan Grocholewski
Generał Sławomir Petelicki
Krzysztof Knyż
Bp. Mieczyslaw Cieślar
Remigiusz Muś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Becker, ale pierniczysz teraz :D Nie wiem, ale odnoszę wrażenie, że ludzie jakoś dziwnie wierzą, że to co mamy wyłącznie zależy od władzy. Nie chwalę PO, ale nie wierzę w PIS. Za PIS było kolorowo? PIszesz o szkolnictwie? Też go trochę liznąłem i to na poziomie szkoły śrdedniej i akademickiej. Poziom jest jak najbardziej tragiczny i nie mówię, bo widzę, że władza się do tego przyczyniła, ale nie PO, tylko ten niski poziom idzie już od SLD. Ale poziom to jedno, a pokolenie debilinych rodziców to drugie. Wychowanie młodych w przeświadczeniu, że wszystko muszą mieć. Tego nie wynosi się tylko ze szkoły, ale też z domu.
Widzisz jak słabo ciągnie budowlanka od 8 lat i dalej w niej siedzisz? Sam siedziałem przez pewien czas w budowlance i nie widząc perspektyw w tej dziedzinie szybko zmieniłem na inną. Szef firmy widząc co się dzieje szybko przekwalifikował firmę i robią coś innego i nie narzeka na brak zelceń. Przez te 8 lat wybudował domy dzieciom, wykształcił 3 dzieci, wydał za mąż dwie córki. I to nie na kredyt.
Pracowałem w małopolsce, gdzie firmy umierały śmiercią naturalną, ale nie dlatego że nagle PO doszło do władzy, tylko dlatego że wcześniej robili gównianą robotę, gównianymi metodami, ale że nie było konkurencji to zarabiali tyle, że dzisiejsze pensje dyrektorów to jakaś farsa. Przyszedł kapitalizm, konkurencja z zachodu, nowe maszyny, nowe metody, inwestorzy i nagle okazało się, że za późno było na to, żeby już wstać na własne nogi. Przyszła prywatyzacja, darmozjady oderwały się od kur znoszących złote jajka i zaczęło się narzekanie jak to w Polsce jest źle. Z jednego wielkiego zakładu powstały 3 inne. Tylko jeden przetrwał, bo zatrudnił młodą kadrę, ze znajomością języków, z pomysłem i wiedzą jak kasować $$ z Uni. Dzisiaj wypuszczają swoje produkty na całą Europę.

Widziałem jak kilka firm podnosiło się na nogi właśnie za czasów PO, ale nie dzięki nim, czy PISowi, ale dzięki młodym ludziom, którzy mieli pomysł, wzięli właśnie kredyt, zainwestowali, a dzisiaj po 8 latach po kredycie zostało wspomnienie, a oni są wiodącą firmą w okolicach Warszawy. Czy za PIS było to możliwe? Możliwe, że tak, ale ja to widziałem za PO.

Piszesz o domkach, orlikach itd. Przed klatkami już nikt nie siedzi, nie pije, nie pali. Więc idąc Twoim tokiem myślenia lepsze były te dzikie blokowiska z patologią na każdym piętrze? Patologi może dzisiaj też nie brakuje, ale jest jej jednak mniej. Gównażeria przeniosłą się na skatepark, a w piłkę w końcu gra się na boisku, a nie za blokiem, gdzie kurzyło się tak, że sąsiedzi dzwonili na policję, żeby nas przegonić. Teraz w mojej okolicy jest hala sportowa z prawdziwego zdarzenia, siłownia, basen, skatepark, parki dla dzieci itd. Jeśli chodzi o domki to powstało w ostatnich 3 latach tyle tego, że wątpię, aby to było tylko z kredytów, biorąc pod uwagę że po 2013r dostać kredyt bez porządnego wkładu własnego to duże szczęscie.

Dla mnie nie ma znaczenia, czy PIS, czy PO. Jedno gunwo. Ale nie dam sobie wmówić, że za PO było tak źle, że wznosiłbym hasła " Polska w ruinie".

nfs ogłoszenie wisiało w necie, Nie jestem "leszczem" w tej dziedzinie. NIe pierwszy raz zbieram ludzi, żeby budować zespół pod dany projekt, czy dla danej firmy. Szkolenia miłaby być finansowane, warunek to umowa lojalnościowa na 2 lata (jeśli pracownik się zwolni w przeciągu tych 2 lat to odda proporcjonalnie tyle, ile zostało mu do końca umowy). I teraz pytanie dla tych, którzy są w stanie mi powiedzieć ile to jest zarabiać dużo, a ile mało: ostatnio pracownik w jednej firmie rzucił robotą, bo mu zaproponowali pracę za 6tys netto, na Śląsku jako montażysta instalacji przemysłowych. Powiedział, że ostatnio zarabiał 7tys netto i nie będzie robił za marne 6tys. No to jeśli tak, to ja się nie dziwie skąd te nowe domu i samochody. Ale może to jednak jest mało?

Co do kredytów: wszędzie przecież biorą kredyty. Tyle, że na różne cele. W USA, żeby się wykształcić, rodzice biorą kredyty pod hipotekę, żeby ich dzieci mogły iść na studia. W Polsce wszystko jest za darmochę. Co lepsze, student w Polsce, który dobrze się uczy ma takie stypendia jak naukowe (1000zł), socjalne i mieszkaniowe (do 700zł), uczelniane (do 700zł). Student jest w stanie zgarnać ponad 2000zł miesięcznie. Jak mu się zachciało jeszcze robić doktorat to dochodził doktus o wartości 2000-3000zł na miesiąc + pensja uczelniana 1700zł. Było/jest źle? Znacie języki, wejdźcie sobie na fora zagraniczne. Pierwsze lepsze forum inżynierskie i temat zarobków. Tam też jadą po władzy, bo słabe zarobki itd, ale jadą Ci którzy nic nie robią, żeby poprawić swój byt. Większość z nich to leniwi ludzie, więc nie dziwi fakt, że biorą Polaka do pracy, bo my się staramy, więc czasem zarabiamy nawet więcej niż Norweg w Norwegi, czy Niemiec w Niemczech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie muszę Grześku wrzucać tych ogłoszeń. Kolega Dub z forum potwierdzi, że jak potrzebuję ludzi to sami przychodzą :D

P.S. Co do hebli i używanych samochodów: moi znajomi nawet jak zarabiają "dużo" to śmigają starymi heblami (czy to samochód, czy motocykl). Ale nie dlatego, że ich nie stać. Robią to dlatego, że zamiast ładować kasę w takie "zabawki" to inwestują w interes, w rozwój (głównie w rozwój). Sam nie kupiłbym nowego samochodu, czy motocykla, który traci na wartości do 30-40% rok po wyjechaniu z salonu :)

P.S. kilka razy zadałem już to pytanie, a widzę, że mało kto chce odpowiedzieć. Ja nie wiem ile to jest "mało", a ile "dużo". Nie robiłem statystyk, więc nie wiem. Więc ktoś może jeździć starym heblem mimo, że zarabia dużo, bo np. zarabia 5tys na miesiąc i to jest dla niego dużo. Inny powie, że to mało :D NIe wiem, nie znam się :D Jeśli ktoś mi napisze, że w Polsce 5-6tys na rękę to mało no to wtedy będę wiedział ile ludzie w Polsce zarabiają :D (na ten moment nie zaglądałem innym do portfela :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Becker, ale pierniczysz teraz :D Nie wiem, ale odnoszę wrażenie, że ludzie jakoś dziwnie wierzą, że to co mamy wyłącznie zależy od władzy. .....

:blink: luki a od kogo? ty jestes chyba teoretyk zycia, kuwa jakąs książke bys mógl napisac ... zreszta dobra, w sumie nie chce mi sie gadac na ten temat, zapomnialem sie przez chwile z kim mam dyskusje :D, ale tak mi sie zaczelo pisac, bo tobie łatwo przychodzą oceny ludzi, a nie znasz ich motywacji... zeby byla jasność ja juz spelnilem swoje marzenia i nie narzekam na swoje zycie i na to ze innym po zmianie branży wiedzie sie 10 x lepiej, mnie sie nie chce zmieniac branzy, robie to co w miare lubie, poza tym po 20 latach roboty w jednym fachu jestem zajebistym fachowcem, szkoda mi tego tak po prostu wyj.. na smietnik.

p.s. niski poziom szkoly idzie od Buzka i jego reformy, skąd to jest ten Buzek? aaa ze Ślunska :D, ogólnie gość jebnał reformami na odchodne, cięzko sie nadal pozbierać, SLD bylo za glupie zeby to zmienic, a potem juz nikomu sie nie opłacało. ci glupi rodzice o których piszesz to absolwenci szkoly po tej reformie ... ale ja tez widze ze obecnie orliki rozwiązały problem? i baseny :D, i drogi mamy fajne, szkoda tylko ze tak naprawde zbudowane po to, zeby Niemcy i Unia mieli bliżej .

p.s. 2 - napisz coś wiecej o tych firmach spod Warszawy, które znasz i które odniosły sukces, ze ciągną juz bez kredytu, kilku ludziom z forum mozesz pomóc pewno by chciało poznac jak osiągnąć sukces, po co wyważać otwarte drzwi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz Becker po uja mam coś pisać, jak później według Ciebie jestem teoretykiem życia co książki mógłby pisać. Zapomniałem zaś, że przecież tylko takie betony jak Ty mogą oceniać ludzi bazując na swoim doświadczeniu. Takie betony z doświadczeniem po 20 lat, które nie potrafiły się dostosować i im się "nie chciało" właśnie wiedzą najlepiej jak żyć :) Dlatego tutaj na forum nie mam zamiaru ani pisać jakie to firmy i jak to zrobiły. Tak samo nie mam zamiaru wyrzucać ogłoszeń o pracę. Na innych forach nie mam z tym problemu. Tutaj z łatwością ocenisz jaki ze mnie teoretyk. Chcesz to napisz na PW.

P.S.1 sam wybrałeś to co masz, bo Ci się nie chce zmieniać, szukać itd. Czyli to co pisał CB1. Chcesz robić to co lubisz kosztem mniejszej wypłaty. Chcesz czekać aż przyjdzie władza, która coś zmieni? To czekaj. Ja nie mam zamiaru, bo za 10 lat będę narzekał jak Ty. Poprostu nie wierzę, że coś się zmieni.

P.S.2 piszesz o tym szkolnictwie, a widzę że chyba nie masz porównania co było przed reformą. Poziom z roku na rok schodził na psy. Reforma dołożyła cegiełkę, ale nie była decydującą. Mam Ci napisać różnice programowe kiedy ja chodziłem do szkoły? Już wtedy, żeby szkolić się na wyższym poziomie wybierano prywatne szkoły, bo publiczne to było dno. Jestem akurat absolwentem średniej przed reformą. Wiem ile nam obcięto materiału w stosunku do wcześniejszych roczników. A nie chodziłem do publicznej szkoły. Co do rodziców i ich głupoty to Twoje pokolenie wychowuje właśnie rozszczeniowych gnojków. Te po gimnazjach dopiero zakładają rodziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego,

Od samego początku atakujesz PIS, jakie to Mohery, krzyżowcy itd, a mało wspominasz o PO. Dlaczego tak czepiasz się jednej Partii a nie wszystkich. Jeśli wybrała ich większość narodu w demokratycznych wyborach to siedź cicho i nie obrażaj np. mojej babci bo chodzi w takim w bereciku a niekoniecznie musiała głosować na PIS. Jeśli myślisz że jak ktoś jest stary i głosuję tylko na pis to współczuję takim ludziom. A co twoi starzy będa latać po ulicy w dresach, dżinsach i rurkach w wieku 70 lat???Może już nie wypada... zastnów się. Gdy twoi rodzice skończą 70/80 lat to jak nie założą dresików lub spodni z materiału to będziesz na nich gadał że są moherowcami???? Nie zapomnij że to moherowcy walczyli o wolność i o to żebyś mógł sobie teraz gadać w rodowym języku. Kto brał udział w powstaniach i akcjach Burza, Wołyń itd??? Twoi starzy czy mohery których tak bardzo oczerniasz??? A ty jak będziesz wyglądać i zachowywać się w tym wieku??? To są starsi ludzie którzy albo walczyli o naszą wolność lub na nas pracowali a ty ich oczerniasz że są moherami itd. No chyba że masz korzenię w chłopskiej rodzinie gdzie większość sprzedałała się okupantom to sory ale nie mamy o czym gadać. U mnie wszyscy walczyli jak nie w w Powastaniu Warszawskim, to w Akcji Burza, należeli do AK i 27 Dywizja Piechoty AK i przeszli szlak ze Wschodu do Berlina włącznie z zesłaniem na Syberię i walkę z Kumuną w PRLu i ty takich ludzi nazywasz moherami??? Stary żebyś miał odwagę jak ci ludzie i wyśmiej ich przy twoich starych bo to oni najwięcej im powinni dziękować. Zapomniałem ty zawsze będziesz nieśmiertelny... Do tego co chwilę przytaczasz jakieś durne linki z reżimowych wiadomości...Zastanów się obrażając starszych ludzi bo mieli większe jaja niż ty obrażając ich bo są za Kościołem, itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RadP zluzuj majty, bo ci "musk" pęknie od tego myślenia :D Facet ogarnij może emocje, zjedz jakieś leki, albo odwiedź dobrego psychologa (sorki, Ty chyba odwiedzasz konfesjonał :D ). Widzisz, żebym kogoś nazwał tutaj personalnie beretem, moherem, albo dawcą? Wiesz co to jest kolokwializm? A, no ok, może nie, do tego trzeba skończyć już liceum z maturą. Stary, stara - WTF? :D Co Cię obchodzą moi rodzice (rozumiem, że swoich to nazywasz starymi, albo moherami :D).

P.S.1 Co do PIS - tak, będę po nich jechał i mam satysfakcję z takiej reakcji jak Twoja, która tylko dowodzi jaki elektorat ma ta partia :) Skoro Becker, Danvield jadą po PO, to ja już tego nie muszę robić. PO już nie ma i nie będzie, za to jest PIS więc będzie na kim się znęcać :D

P.S.2.Dzięki za kawałek historii Twojej rodziny, ale nie obchodzi mnie ona. To nie forum Ewy Drzyzgi, żebym musiał słyszeć, że czyiś dziadek walczył w powstaniu. A jak mój siedział w obozie to co mam teraz zrobić? Prosić o medal honoru u Dudy? Zluzuj majty, bo ten brązowy ślad będzie długo śmierdział i trudno schodzi.

P.S.3 Jak będę stary to jak Bóg da zdrowie będę siedział z wnukami, a nie latał po mieście z krzyżem i atakował teatr :) Jak masz zamiar ciągnąć tę jałową gadkę personalnie to mamy od tego PW (już raz Ci pisałem - ta mała kopera w prawym, górnym rogu ekranu :) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzisz i nie potrafiłeś zrozumieć to jeszcze razy wytłumaczę:

Nikt i nic nie daję ci przyzwolenia na oczernianie starszych ludzi. Lepiej im dziękuj że możesz mówić teraz co chcesz a nie robisz z siebie błazna. Cały czas siedzisz na forum i stękasz na to na co nie masz wpływu... Kup sę lalę do ruchania i wyluzuj :D

Sam podałeś link z tyt. mohery atakują...

Jeśli na satarość jak to mówisz masz siedzieć z wnukami a nie twój syn lub córka to też ci współczuję...Nie mają swoich rodziców, ty nie masz żadnego hobby??? tylko z wnukami??? masakra. Może zajmij się motocyklami bo to forum dla motocyklistów a nie dla stekaczy wobec partii politycznych.

Od pewnego czasu widać że prubujesz tylko zasiać zamęt i ciekawość w Wątku.

P.S.1 Co do PIS - tak, będę po nich jechał i mam satysfakcję z takiej reakcji jak Twoja, która tylko dowodzi jaki elektorat ma ta partia :) Skoro Becker, Danvield jadą po PO, to ja już tego nie muszę robić. PO już nie ma i nie będzie, za to jest PIS więc będzie na kim się znęcać :D

Jeśli twoimi autorytetami są tylko Becker, Danvield to mimo że ich nie znam to myślę ż masz gówno do gadania skoro opierasz się tylko na opiniach ludzi z forum.

Jeśli ci oni powiedzą żebyś zesrał się u siebie w pracy lub u matki w domu to tak zrobisz??? bo oni powiedzieli już resztę na forum??? No sory ale masakra :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RadP nie mogę jednak dalej pisać, bo mam wrażenie, że onanizujesz się nad każdym napisanym przez moję osobę zdaniem, a to grozi ślepotą, no i piekłem :D Z wnukami to już pojechałeś gimbazą :D Odwiedź PW, bo chyba nie wiesz co to jest :)

Autorytetów mi nie brakuje. I nie rozumiem Twojego argumentu, ale co tam ja wiem. Interpretacja jakbyś Gobrowicza analizował :D

P.S. A po co ten wątek niby powstał? :D Nie musisz do niego zaglądać przecież :) A ja będę siał zamęt i nękał PISowki elektorat, żeby chociaż trochę ich wkurzyć (muszą się mieć z czegoś spowiadać, więc niech się spowiadają z nienawiści do bliźniego swego :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego HH 900 czy jak ci tam, od samego początku najeżdzasz na kogoś kto ma odmienne zdanie od twojego, a takie działanie to zaprzeczenie wolności słowa. Gdy ty coś powiesz a ktoś wrazi swoje zdanie to od razu się oburzasz i walisz z grubej rury. No co ty nie uczyli cię w szkole że ile ludzi to tyle zdań i opinii???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RadP bo od tego jest forum :) Od wymiany zdań. Ja mam swoje, Ty swoje, ale ja nie atakuję Cię personalnie jak robisz to Ty. Ja nie zabraniam nikomu mieć swojego zdania. A zdanie tak jak du.pę każdy ma swoje. Masz argument to go podaj. Tyle mojego OT. Chcesz sobie pogadać to ponawiam zaproszenie na PW.

P.S. Nigdy nie waliłem z grubej rury :D No, może raz z bonga :D Do szkoły chodziłem i to (o rany!) katolickiej, gdzie rano zaczynaliśmy dzień od "kiedy wstają ranne zoże..." !!! Masakra :D I wiesz czego mnie tam nauczyli? Cytując biblię: "żeby umieć oddzielić ziarno od plew" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RadP nie mogę jednak dalej pisać, bo mam wrażenie, że onanizujesz się nad każdym napisanym przez moję osobę zdaniem, a to grozi ślepotą, no i piekłem :D Z wnukami to już pojechałeś gimbazą :D Odwiedź PW, bo chyba nie wiesz co to jest :)

Nie zabraniam ci pisać ale dobrze że czujesz respekt :D Do onanizowania mam ręcę fajnej kobietki a nie forum jak ty. M mam dobry wzrok bo taki muszę mieć w pracy. Jak coś to wpadnij na zamek w Ogrodzińcu to pogadamy przy piwku :D Nawet cię przenocuję i oprowadzę po fajnych miejcach Jury :D Powiedz że od razu chcesz w moje okolice przyjechać i nocować, to żaden problem.Po co te uszczypliwości :D Gwarantuję że po moim bimberku długo będziesz mnie omijał :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RadP po Twoich wpisach boję się, że najpierw jebniesz mnie w ryj, a później będziesz mnie przepraszał i chciał dalej rozmawiać :D W sumie boję się tego bimbru, bo jak Ty masz po nim takie jazdy to ja mogę już całkowicie odlecieć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RadP po Twoich wpisach boję się, że najpierw jebniesz mnie w ryj, a później będziesz mnie przepraszał i chciał dalej rozmawiać :D W sumie boję się tego bimbru, bo jak Ty masz po nim takie jazdy to ja mogę już całkowicie odlecieć :D

Przecież nie będziemy rozmawiać o polityce bez bimberku. Zresztą napisałem ci priva :D a dzisiaj wypiłem tylo 20ml a mam 50 litrów :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.