Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Uwaga "trup - mina"


Krzychoo91

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 658
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

no ktos musi teraz to wszystko zebrac do kupy ... opatentowac i zyje na genialnych pomyslach ale tak swoja droga, ludzie powinni juz przechodzic na ogloszenia typu film faktycznie. Pokazac jak maszyna chodzi... jak to wyglada w "realu", lepsze to niz fotki chyba ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukując fazera 1000 trafiłem do jakiegoś handlarza który ma ładnego fazerka ale co ciekawsze ma dużo motocykli w idealnym stanie co jest troszkę dziwne bo wszystkie motocykle są w oryginalnym malowaniu i wszystkie są bez ryski i jeszcze wszędzie silniki pracują fantastycznie.Może ktoś z okolic Rzeszowa coś słyszał o tym kolesiu który sprowadza te idealne motocykle???Albo koleś sprowadza tylko ideały albo wszystkie są po dzwonach i on je doprowadza do tego idealnego stanu, sam nie wiem co mam o tym myśleć.Daje linka do tej fabryki.http://motodar.otomoto.pl/index.php?sect=offer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,wlasnie wrocilem z wycieczki z bialegostoku. zrpobilem 500km w jedna strone.w motocyklu mialybyc uszkodzone tylko to co widac na zdjeciu.pytalem kilka razy xczy lampa jest cala, chlodnica i bak, stelaz , polka.....na miejscu okazala sie tragedia. lewa strone zostawie bez komentarza bo jest widoczna na zdjeciu, ale prawa miala byc idealna. jak sie okazalo pod owiewka czacha calkowicie polamana, zaczepy od lampy pourywane, rama i wachacz malowany, kierownica krzywa a chlodnica pokrzywiona z lewej jak i z orawej strony, bak oczywiscie do pomalowania. wlasciwiel zapewnial ze wswzystko jest okej a okazalo sie to klamstwem i oby dwie strony calkowicie zniszczone.http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1535487

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,wlasnie wrocilem z wycieczki z bialegostoku. zrpobilem 500km w jedna strone.w motocyklu mialybyc uszkodzone tylko to co widac na zdjeciu.pytalem kilka razy xczy lampa jest cala, chlodnica i bak, stelaz , polka.....na miejscu okazala sie tragedia. lewa strone zostawie bez komentarza bo jest widoczna na zdjeciu, ale prawa miala byc idealna. jak sie okazalo pod owiewka czacha calkowicie polamana, zaczepy od lampy pourywane, rama i wachacz malowany, kierownica krzywa a chlodnica pokrzywiona z lewej jak i z orawej strony, bak oczywiscie do pomalowania. wlasciwiel zapewnial ze wswzystko jest okej a okazalo sie to klamstwem i oby dwie strony calkowicie zniszczone.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie nie bądźcie naiwni, przyznam że też mnie ciekawił ten sprzęt bo widziałem go od dawna na alegro. Początkowo gość dał jedno zdjęcie kiepskiej jakości które nic nie mówiło o sprzęcie ale już dużo mówiło o gościu. Ja bym w życiu po niego nie pojechał bo super hiper okazje się nie zdarzają. Wystarczy pomyśleć że sprzęt z 2007r skoro gosc chce za niego 18900 do negocjacji czyli za np 18000zł , do tego jest handlarzem i chce zarobić min 1-2 tys to wyobraźcie sobie że ktoś musiałby zrobić mu taki prezent żeby oddać sprzęta za 16tyś. Wartość rynkowa takiego sprzeta to min 24tyś a i to można nazwać okazją. Nie dajcie się nabrać na takie okazje. Ja bym w takich sytuacjach albo prosił o więcej zdjęć jak gość nie chce wysłać albo się tłumaczy jakoś to oczywiste dla mnie jest że coś jest nie halo i można sprawę odrazu olać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W promocje motocyklowe z 25 tys na 17-18 sie nie wierzy (chyba ze sie jest frajerem) i tylko w takim wypadku zdjecia chciec.. a jak gosc nie posle to olewka i trudno sie mowi..Ja jechalem kiedys 1300 km w jedna strone do Niemcowni, to mi turas (wlasciciel moto) przyslal 2 dni wczesniej chyba z 50 zdjec kazdego elementu o ktory poprosilem)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co jestem frajerem bo kupiłem motor prawie 7tyś. poniżej rynkowej wartości. Ty i patrz jechałem po niego aż na mazury to już w ogóle jestem frajer hehePierdolenieOkazję się zdarzają tylko trzeba dobrze wybrać i pamiętać, że nie zdarzają się one w komisach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.