Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Uwaga "trup - mina"


Krzychoo91

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 658
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1657190z pozoru - przepiekny sprzecik. Ale po jednym konkretnym telefonie i konkretnych pytaniach wiadomo juz, ze cos jest nie tak. Moje pytania i jego odpowiedzi:Skad ma Pan ten motocykl?- eee noo...yyy z Wloch przywiozlem eee... od znajomego...Czy motocykl ma wszystkie dokumenty, ksiazke serwisowa...(nie zdazylam dokonczyc pytania)?- yyy no wlasnie ee nie ma ksiazki serwisowej bo yyy gdzies sie stracila [WTF?!]Prosze mi tak szczerze powiedziec - co bylo malowane? (tydzien temu twierdzil, ze TYLKO bak)- noo z prawej strony tam pomalowalem troche owiewke tak ponizej napisu, bo troche byly takie ryski noo...A nie byl ten motocykl tak przypadkiem caly malowany? Bo wie pan - szukalam na necie wszedzie gdzie sie dalo i nie znalazlam oryginalnego bialego malowania od Kawasaki z 2007r?(tutaj gosciu zaczal sie bardzo jakac)- yyyy nooo boo eee noo ja to wlasciwie nie wiem, no ee bo ja to nie malowalem go, no moze kiedys go malowali we Wloszech, bo ja to nie wiem naprawde jaka byla jego przeszlosc...Moze mi pan jeszcze na koniec powiedziec, bo tak mnie zastanawia ten transport gratis- to na terenie calej Polski czy jak..?-noo wie pani no to zalezy gdzie, ile km? (odp - 250, kierunek slask) - a to nie ma problemu, oczywiscie transport GRATIS!!!Z dalszymi pytaniami dalam sobie juz spokoj... podziekowalam grzecznie i pozegnalam sie.. takze przypuszczalnie moto jest po konkretnym dzwonie, a tak ladnie sie prezentuje... ehh...Przebieg tez na pewno krecony... (moze zera brakuje? :>)DANE:Kawasaki ER 6N - biale malowanie, zlota ramaCena (brutto): 12 900 PLN / 3 166 EUR (do negocjacji)Typ: Szosowy / TurystycznyInformacje: Rok produkcji: 2007, 3 500 km, Moc: 80 KM (59 kW), Pojemność skokowa: 600 cm3, benzyna, biały, Rodzaj napędu: ŁańcuchDodatkowe wyposażenie: elektryczny starterDodatkowe informacje: bezwypadkowy, pierwszy właściciel, serwisowany w ASOOpis pojazdu: MOTOCYKL SPROWADZONY Z WŁOCH !!!Sprzedawca: Rzeszówhttp://img52.imageshack.us/img52/2330/m16571901.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Byłem dzisiaj zerknąć na tą SV-ke (w załączniku print screen)http://www.allegro.pl/item909154359_suzuki...super_cena.htmlTreść ogłoszenia:SUZUKI SV 650. BEZWYPADKOWY, SUPER CENA!!!Motocykl świeżo sprowadzony, jego stan określam jako dobry. Silnik pracuje wzorowo, a zamontowany wydech LeoVince dodaje piękny basowy pomruk, dodatkowo, na baku zapięty jest oryginalny bagster w kolorze motocykla. Z części eksploatacyjnych, opony są "prawie" nowe, natomiast tarcze, klocki oraz łańcuch wykazują jakieś 30-35% zużycia. Motocykl posiada również książkę serwisową, Jedynym mankamentem są uszkodzone zegary (działają, jednak brakuje tylnej obudowy)Jakie zastrzeżenia - moto stoi bez oleju, pan był zaskoczony, że go tam nie ma, dobrze, że akumulator odmówił zapalenia silniczka;)Samo stanie bez oleju nie mówi niczego, ale jeszcze przed tym sprzedający utrzymywał, że na motorze jechał i wszystko pięknie równo nic nie ściąga(tego nie sprawdzałem bo pogoda wiadomo jaka), a jeszcze przed tym, że jak go przywiózł tak stoi i nic przy nim nie grzebał. Tak więc co? Jeździł na nim bez oleju, czy może w garażu 2,5litra oleju wyparowało ze silnika?W cenie zakupu pan zaoferował wymianę oleju.Co do widocznych nieścisłości to "z braku tylnej pokrywy zegarów" zrobiły się dziurki do zalepienia w obudowie lampy, sklejone naklejkami plastiki zadupka, obity bak, przerysowany błotnik, wymieniona kierownica i siodło z pęknięciami. Do tego tandetne tuningowe lusterka z allegro za 30zł/sztuka.Miała być książeczka serwisowa, a było "tylko takie coś" jak to ujął sprzedający, co z książka serwisowa nie miało wiele wspólnego.Na koniec jeszcze coś grzebane przy lagach... Dobry motor żeby kupić tanio i resztę co zostanie włożyć w doprowadzenie do ładu ;)post-15647-1266095658.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jako, że pomału przygotowuję się do zakupu motocykla, wybrałem się dzisiaj do komisu w Katowicach-Ligocie czynnego 24h na dobę obejrzeć GSXR 600 K8. Podczas rozmowy telefonicznej wyszło, że motocykl ma tylko dwa różniące się od siebie crashpady, co wzbudziło moje zainteresowanie, ale pomimo to chciałem sprzęta obejrzeć na żywo. Sprzedawca mówił, że żadnych innych objawów jakiegoś szlifu nie ma. Po przybyciu na miejsce okazało się, że:przednia felga jest dosyć mocno przyrysowana, prawa laga również, prawe lusterko, wlot airbox jest pęknięty, ogon co ciekawe oraz prawa owiewka leciutko ryśnięte jak gdyby motocykl przewrócił się na postoju, natomiast nakładka siedzenia pasażera dosyć mocno przytarta co może świadczyć o tym, że tył był zmasakrowany i został wymieniony na lekko przytarty, prawy dekiel również dosyć mocno poprzycierany. Co ciekawe tłumik nie nosi żadnych śladów dzwona, więc najprawdopodobniej został wymieniony, bo to nie duży koszt nawet w przypadku zupełnie nowego. Nawet nie brałem się za odkręcanie owiewek. Szkoda było mi na to czasu. NIE POLECAMAha jeszcze jedno. Cena na allegro 27900, u gościa w komisie 26800, a gdy powiedziałem, że motocykl w tym stanie za tą cenę jest nie do zaakceptowania, gość spytał mnie "to ile Pan daje?".post-12187-1266354521.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1706462jakby ktoś się wybierał, odradzam bo padło niesamowite, miała być po szlifie na lewą stronę, odrazu na zdjęciach te naklejki z boku CBR były nie tam gdzie trzeba, przyjeżdżamy a tu naklejek wogóle nie ma, oglądamy dookoła nie było chyba elementu w tym moto który był nie uszkodzony, jak się kierownicą skręciło w lewo to klamka hamulca blokowała na czaszy i to dość konkretnie bo wciskała hamulec do końca, wszędzie malowana, podnóżki i rama porysowane, wydech też z każdej strony, ani nie odpalaliśmy, a sprzedawcy to takie cwaniaki że niby mało śmigamy i się nie znamy, że napewno nie ma "ścigacza" nie po szlifie, i że jak skreślamy moto nie odpalając silnika to życzy powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.