Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Uwaga "trup - mina"


Krzychoo91

Rekomendowane odpowiedzi

WItam Panowie Nie wiedzialem, gdzie to zamiescic ale moze o tym moto bylo juz mowione ,albo ktos cos wie ;pmoj kumpel to zakupil, bo latal jak ze sraka ;p http://moto.allegro.pl/item700312479_kawas...002r_tanio.htmlNie bede go uswiadamial co i jak, ale sam chcialbym wiedziec czy ja sie nie myle Czy aby kolo nie jest za blisko chlodnicy ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 658
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Kumpel sklada ta zx6r do kupy xD Jemu sie nie przetlumaczy niestety ;p aha i 6 tys dal xD hojny ten koles wrecz xD mogl 6 tys spuscic z ceny. Coz kumpla rajcuje ze to nindża i ze idzie na kolo z gazu Jego wybor ;pEDIT : Bez komentarza ogolnie, stwierdzenai kumpla :- rama zasniedziala (od czego ja pierd***) - widac, ze moto troche stalo :| Ogolnie do wymiany : tarcza kierunki lusterko podnozek galka biegow przelacznik swiatel Osobiscie nie mam sily na niego, ale i tak co bym ja mu powiedzial to powie ze sie nie znam albo ze zazdroszcze takze zycze mu powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

YAMAHA XJ600N z Krakowa, ul. KantorowickaWitam,może nie trup ani mina, ale sprzedawca nie opisuje stanu rzetelnie, a ja straciłem przez niego czas i pieniądze:YAMAHA XJ600N, rocznik 1999, kolor bardzo ciemny fiolet (prawie czarny), na liczniku przejechane ok 11200km (!) sprowadzany z francji (ponoć już z takim przebiegiem).wg sprzedającego tylko lekkie obtarcia na prawym wydechu i prawym zegarze.w rzeczywistości - motocykl po ślizgu - mocno obtarte oba zegary, pokrzywione mocowanie zegarów, wgniecenia i obtarcia z prawej strony baku, obtarcia na użebrowaniu silnika (z prawej), obtarcia na osłonie wału silnika z prawej, dalsze obtarcia w tylnej części motocykla, obtarcia na prawym wydechu.do malowania przynajmniej 2 elementy. do tego korozja lag. ogólny stan wizualny mierny. motocykl nie zadbany, dość mocno eksploatowany, na pewno nie zrobił tylko 11tyś.brak jazdy próbnej.może dla kogoś jest to do przyjęcia, dla mnie nie było.pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.