Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Uwaga "trup - mina"


Krzychoo91

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak kiedyś,wrzucajcie tu ogłoszenia moto z którymi jest coś nie tak,oszczędzimy w ten sposób swoje nerwy.Mam jeszcze jedną sugestię dotyczącą Tego działu ze względu na fakt wygasania aukcji,poza wklejaniem linku wpisujcie w postach też dane motocykla,kolor,skąd jest,jakieś charakterystyczne cechy/wady żeby można było również później ustrzec sie takich sprzetów,a je**ni oszuści mieli się trudniej ich pozbyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 658
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dla tych co byli by zainteresowani kupnem motocykla z tej aukcjihttp://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1145473to odrazu odradzam, to jest moj moto po wypadku. Zostal sprzedany na aukcji autoonline przez PZU SA. za 7150zl.Motocykl ma skrzywiona rame!ale ten fakt zostal pominiety przez sprzedajacego.Pozdrawiam.Oto post jednego z użytkowników forum moto3miasto.Brak słów na temat handlarza
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,Jeżeli komuś by przyszło do głowy żeby jechać zobaczyć ten motocykl:Podobno bezwypadkowa R1szczerze odradzam, ponieważ zrobi sobie wycieczkę taką jak ja z kumplem.Motocykl był malowany, a na pewno miał malowane boczne owiewki i zadupek.Jak byliśmy go oglądać, zadupek jeszcze miał zdarty lakier podobno podczas transportu teraz już jest pomalowany.Lewa przednia lampa ma pęknięty zaczep i perfidnie sklejony więc czasza jest albo wymieniona albo pomalowana. Na tym skończyliśmy oglądanie "bezwypadkowego" motocykla bo dalej nie było sensu.Nie wiem dokładnie ale wydaje mi się że nakładka z przodu na baku powinna być matowa, przynajmniej nie widziałem żeby jakaś R1 z tego rocznika czy wyżej miała inaczej, w tym motocyklu jest lakierowana na połysk.Więc nie wiem jak to się ma do "bezwypadkowości".Dodatkowo napisał w opisie że nie ponosi kosztów podróży, a to pewnie dlatego że z nami miał małą sprzeczkę na ten temat.Pozdro....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jest poruszana również kwestia prawdomówności sprzedawcy. Jeśli ktoś mówi że igła bezwypadkowa, a się okazuje że szpachlowana rzeźba jakaś, to raczej ukrył on jeszcze wieeeeele innych wad, których niestety możemy tak szybko nie odkryć. Jeśli przyjeżdżam oglądać "bezwypadkowy igła 30kkm" motocykl który wyraźnie miał szlifa, to nawet sprzedawce nie biorę na poważnie - cfaniak i krętacz, więc nara !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item563950347_suzuki_gsxr_600_1999.htmlco prawda zakończona, ale pewnie znów ruszy padactwo. chyba że na części pójdzie. Bardzo nie polecam, chyba ze ktos lubi hardcore Znajomy był ogladac no i zobaczył ciekawostkową sprawe. Jak kogoś nie przeraża to może se kupic http://fuy.com.pl/files/thumbs/t_zdjcie113_886.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item563950347_suzuki_gsxr_600_1999.htmlco prawda zakończona, ale pewnie znów ruszy padactwo. chyba że na części pójdzie. Bardzo nie polecam, chyba ze ktos lubi hardcore Znajomy był ogladac no i zobaczył ciekawostkową sprawe. Jak kogoś nie przeraża to może se kupic http://fuy.com.pl/files/thumbs/t_zdjcie113_886.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogranicznik na główce ramy NIE ISTNIEJE, zamiast niego ktoś wpakował zardzewiałą śrube, z podkładkami. juz widzisz??Duże zdjęcie"Moja uwage przyklula glowka ramy. Pomijajac fakt ze slychac bylo wyrazne stuki lozysk, zobaczylem cos co mnie zaniepokoilo. Okazalo sie, ze ktos bardzo pomyslowy probowal naprawic centralny ogranicznik, wygiety wskutek jakiegos konkretnego pierdolniecia, poprzez wkrecenie w niego śrubki z kilkoma podkladkami pod nia "DANE Z AUKCJI:Rok produkcji 1999 Przebieg [w km] 36000 Moc silnika [w KM] 120 Pojemność silnika 501 - 750ccm Rodzaj paliwa benzyna Rodzaj napędu łańcuch Kolor Biały Stan Używany Uszkodzony Nie WITAM WSZYSTKICH MAM DO SPRZEDANIA SUZUKI GSXR 600 SRAD MOTOR ZOSTAŁ ŚWIEŻO SPROWADZONY Z ANGLII JEST W BARDZO DOBRYM STANIE MECHANICZNYM I WIZUALNYM DUŻO DODATKÓW Z NAPISEM GSXR ORAZ SPORTOWY WYDECH ,CRASH PADY, STYLIZOWANE SIEDZENIE KIEROWCY, ALARM, OPONY W BARDZO DOBRYM STANIE ,SILNIK PALI NA TYKNIĘCIE PRACUJE RÓWNO BEZ ŻADNYCH HAŁASÓW MOTOR MA NIEWIELKIE ZARYSOWANIE NA OWIEWCE WIDOCZNE NA ZDJĘCIACH ALE JEST TO TYPOWE DLA MOTORU W TYM ROCZNIKU W RAZIE PYTAŃ PROSZE O KONTAKT POD NR 606295030Sprzedający wrubinskiLokalizacja KALISZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ciekawosci poszukam. ale ogladalem go z kazdej strony i jedyny nr ktory rzucil mi sie w oczy to nr silnika. Tabliczna jest pewnie schowana pod plastkiem. Poszukam jutro. moze poprostu nie rzucila mi sie w oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.