Skocz do zawartości
agata8423

Jakiej muzyki sluchacie?

Rekomendowane odpowiedzi

Paaanie, wszystko znam i szanuję :)

No to porcja ode mnie: 

Towarzyszu brendix, jakiej muzyki normalnie słuchasz? (poza przesłuchaniami talent-show :P )

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Bebok

Oj Pełne spektrum:

Muzyka klasyczna Klasyczna - Mozart w wykonaniu Akademii St.Martin np.

Muzyka Klasyczna Rockowa - Led Zeppelin, Deep Purple , DIO , Lynyrd Skynyrd (NOwa płyta świetnie nagrana brzmieniowo), Whitesnake , Journey , Boston, 

Muzyka Klasyczna Heavy Metalowa : Sepultura , TOOL , Machine Head , Metallica , Nightwish (Świetna do samochodu), Goodsmack, Astral Doors , Dream Evil.Soulfly, 

Muzyka INNA : Dream Theater , The Winery Dogs (i tu jest mój nałóg :), Audioslave, Chris Cornell, System of a Down, Joe Bonamassa , Kid Rock (Jestem bardzo mile zdziwiony twórczością :), Slash z Milesem Kennedy , Johny Cash , Bobby McFerrin (Tylko na domowym sprzęcie), Behemoth. Seed (wiem wiem Niemcy ale jak kurwesyny grają)

To tak powierzchownie chyba tak się to kształtuje B) Mam ~ 3 TB muzyki (w większości FLAC,) i tak czasami się sam śmieje że nie mam czego słuchać :D

Generalnie jestem zafiksowany pod względem brzmienia bębnów w kapeli i zgrania.

Kiedyś nie mogłem się naoglądać kolesia pt. Altiyan Childs (Nawet mam płytę), jak koleś wymiatał wokalnie.

Owen Cambell tez z Australii, tez świetna płyta.Ale to poboczne jakieś takie.

Ale na dzień dzisiejszy The Winery Dogs jako wiodąca kapela u mnie osobiście i Dream Theater od lat 90, to jest mój gatunek.

Uwielbiam odkopywać stare zespoły których nikt już nie pamięta, a grali naprawdę kawał dobrej muzyki.

Jestem chłonny na "stare" nowości ale NIENAWIDZĘ muzyki komercyjnej , tandetnej, bez składu i ładu.Nawet Die Antwood mają coś co mi się podoba.Ale gwiazdy wykreowane na potrzeby festiwali , telewizji i telewizji sniadaniowych nie znoszę.

Dziękuję za uwagę. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dogodaliby my sie panocku :)

Potwierdzam, że Nightwish jest dobry do auta. Mnie jeszcze Killswitch engage w aucie dobrze się słucha.

Wybrane z moich zasobów: Acid drinkers, Amon amarth, Arch enemy, Hammerfall, Iced earth, Iron maiden, KAT, Killswitch engage, Metallica, Moonspell, Nightwish, Rammstein, Russian circles, Summoning, Tower, Virgin black, Wardruna, Within temptation. Było trochę Slayera, Cradle of filth, Eternal tears of sorrow i sporo innych. Klasyki nie słucham, ale jak leci, to nie pogardzę np taka aranżacja:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jedna z płyt do których wracam, a poniższy utwór, cóż, nie potrafię opisać emocji jakie towarzysza przy odsłuchu. Z pozdrowieniami dla wszystkich zboczonych muzycznie. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 12.01.2018 o 04:52, sjs napisał:

Zajec, a Ty juz wyremontowałes juz ten swój motocykl, zmieniłeś na cos innego ? Smigales cos w zeszłym sezonie ?

Nie wyremontowałem, nie jeździłem, brak czasu, funduszy i ze zdrowiem mam kiepsko. Zostaje mi muzyka i cieszyć się tym jak Wy sobie latacie po drodze, często gęsto mam ochotę machnąć lewą ręką ale wyjdę na durnia więc tylko się uśmiecham. ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Bebok

Generalnie mam tak że jak z kimś zaczynam rozmawia o muzyce to po pół godziny wiemy o sobie wszystko z rozmówcą.

Jeśli trafimy na dodatek na podobną falę muzyczną no to kurwa ogień , ziemia, powietrze, kapitan planeta B)

Muzyka ratowała mnie w najgorszych kryzysach, najgorszych dołach.

Mam taki zjeb że dopasowuję muzykę do książek które czytam.

np. Jak się pojawiły Anioły i Demony Dana Browna to Płyta Dream Theater Images and Words leciała na okrągło przy czytaniu.

Przy Sapkowskim i Wiedźminie Nightwish wymiatał.Ale z Tarją Turunen. Ta piczka Onette działała mi na nerwy jak żadna :D

Podsunę ci coś czego pewnie nie znałeś : (Jeśli tak to musimy się napic)

Pozdrawiam BŚ

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
45 minut temu, Zajęc napisał:

Jedna z płyt do których wracam, a poniższy utwór, cóż, nie potrafię opisać emocji jakie towarzysza przy odsłuchu. Z pozdrowieniami dla wszystkich zboczonych muzycznie. :)

Oj Panie kochany z tym żeś mnie pan pojechał.

Zapomnniałem o tym utworze ale przyznam że nie mam dzisiaj serca do tego utworu.

Ale dzięki za przypomnienie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
6 minut temu, brendix napisał:

Oj Panie kochany z tym żeś mnie pan pojechał.

Zapomnniałem o tym utworze ale przyznam że nie mam dzisiaj serca do tego utworu.

Ale dzięki za przypomnienie.

Kłaniam się nisko, nie ma za co Kolego. ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 29.03.2018 o 23:25, Bebok. napisał:

Polecam też serię filmów Legendy polskie od allegro ;)

Super cover, ale oryginał lepszy :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przedstawiam wam moją EPkę. Zdaję sobię sprawę, że muzyka ciężka i trudna, może nawet drażniąca, no ale takie mam emocje :) Ale może znajdzie się też tutaj jakiś amator takiej muzyki.

Rozsyłam wszędzie, bo mój "zasięg" przez brak FB, Insta, Twitt, NK, i inne społecznościówki, jest nikły. Więc spamuję :P

https://www.youtube.com/watch?v=dm_RkgMLtXE&list=PL9rJnDId7MVsKy7ht1rcEu241Y6cfFYQt

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 28.03.2018 o 16:20, brendix napisał:

Ale na dzień dzisiejszy The Winery Dogs jako wiodąca kapela u mnie osobiście .....

jeden z najlepszych przykładów na to, że 3 konkretnych gości zrobi lepszą muzykę niz niejedna pełna orkiestra ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Umiejętności ma słabsze, ale nadrabia mikserem i wokalem :P To taki bardziej DJ

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta