Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

Klamra

Użytkownicy
 • Posts

  125
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

Klamra last won the day on August 4 2020

Klamra had the most liked content!

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • From:
  Katowice

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Klamra's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare
 • One Year In Rare

Recent Badges

27

Reputation

 1. Klamra

  Cześć :)

  Siema i do zobaczenia na trasie
 2. Dołączę się do tematu: Planuję Wyjazd na Bornholm, ale rejsem z Kołobrzegu. Wiem, że zabierają oprócz rowerów, motocykle. Jeśli będzie możliwość podróżowania (pandemia itd.) planuję potem popłynąć do Malmo, i Mostem do Kopenhagi i powrót lądem. Ktoś miał jakieś doświadczenia ze Szwecją i Danią na własną rękę? Chodzi mi o noclegi, także namiotowe, jakieś pensjonaty itd.
 3. jezuuuuu..... chodziło mi o przewody hamulcowe! Ooooooo ?
 4. Naciągane w stylu Papryka Vege. Ale jak bardzo się uparłaś, że to musi być motocykl, to proponuje stary dobry numer (klisze holywoodzką) z nacięciem przewodów paliwowych w miejscach niewidocznych. Prędkosci nabierze bez usterki, ale w końcu się nie zatrzyma i pyk! drzewo, ciężarówka lub kartony (w zależności od budżetu)
 5. Ja nie pomogę linkami, bo nie siedzę w temacie, zresztą Wicher podał sporo informacji, ale podzielę się własną anegdotką: Chyba w 2015 byłem na Baja Italia i tam był facet który miał paraliż od pasa w dół (po wypadku jak mniemam) i brał udział w tym rajdzie. Miał specjalne przygotowany motocykl, coś w rodzaju takiego siodła, do którego był przypięty. Całą resztę obsługiwał rękami. Wszystkie hopy, wiraże, brał na maksa jak reszta sprawnych. Lądowanie po hopie (z odpowiednio przerobionym zawieszeniem) było tak spektakularne, że byłem pod ogromnym wrażeniem determinacji tego gościa. Jak dla mnie mega Kozak!
 6. Żeby u mnie też tak wskakiwały, Hahahaha :D. jak mnie wena najdzie to może zrobie taki krótki making'of jak niektóre motywy robiłem
 7. Jak co roku, wrzucam tradycyjnie tutaj mój film z urlopowej wyprawy. Covid pokrzyżował mi plany, bo miałem jechać na Bornholm, zatem zdecydowałem wrócić po dwóch latach nad Bałtyk, ale teraz trochę inaczej. Jednocześnie, jeśli ktoś z was jest chętny podzielić się linkiem moim gdzieś na fb lub insta (sam nie posiadam tych mediów) to byłbym wdzięczny, bo chcę nadal rozwijać ten kanał. a zdaję sobie sprawe z tego, że nikt tego nie ogląda bo nie ma promocji na społecznościówkach Oczywiście, ślijcie i klikajcie tylko jak wam się podoba enjoy: [yt] _n3aUvMT7cY[/yt]
 8. Ja prawie zawsze sam. Ale jak coś, to jeśli masz ochote, to możemy się kiedys ustawić
 9. Dziękuje choć prawdopodobnie będzie reupload, bo mam problemy z jakością i renderuje film jeszcze raz.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.