Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

Taurus

Użytkownicy
  • Posts

    1,733
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    147

Taurus last won the day on May 14

Taurus had the most liked content!

About Taurus

  • Birthday 05/13/1961

Profile Information

  • Płeć
    Mężczyzna
  • From:
    NS-Osnabrück
  • Interests
    fotografia,muzyka,motocykle.

Contact Methods

  • Skype
    triumph611

Recent Profile Visitors

21,741 profile views

Taurus's Achievements

Community Regular

Community Regular (8/14)

  • Conversation Starter Rare
  • Reacting Well Rare
  • Dedicated Rare
  • Very Popular Rare
  • First Post Rare

Recent Badges

420

Reputation

  1. Tak to juz jest."Powiedzial" co wiedzial i na tym sie konczy. Chyba sie nie doczekamy .Z mojej strony:Rap nie zabardzo moj styl muzy ale co nie co tez da sie sluchac
  2. Szczeka opada !!! https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2023-05-04/majowka-na-drogach-dane-policji-ponad-1840-pijanych-kierowcow-w-wypadkach-zginelo-26-osob/
  3. Wczoraj pogoda "jako tako" dopisala dlatego postanowilem troche komin przedmuchac , no i oczywiscie bez ulewy (na okolo 40km) tez sie nie obylo no ale jak zwykle ciuchy na deszcz zostaly w garazu .Cala trasa miala ca.200km. Pare fotek z tego wypadu dookola komina. Jiezioro w miejscowosci Ostercappeln Srodkowy kanal rowniez w Ostercappeln.Tym kanalem przeplywa takze sporo krajowych barek. Zamek w Schledehausen. Pomnik Cesarza Wilhelma w Porta Westfalica.
  4. Taurus

    Witam

    Czesc. Jesli to nie tajemnica V-MAX 1200 czy 1700 ?
  5. Wymiana tylnego koła domowym sposobem w Goldwing GL1800.Moze sie komus przyda.
  6. Ja widze tylko pierwsze dwie fotki , pozostale siedem sa tylko w postaci dlugich linkow Ps.Ten co parkpowal ten samochod musial dobrze fajrowac
  7. Sprobuj skontaktowac sie z kolega DANVIELD-em z tego forum. https://www.motocykle.slask.pl/profile/187680-danvield/
  8. Teraz tobie nic nie zostalo jak tylko powiekszac stan licznika
  9. Taurus

    Ubezpieczenie

    Ja powiem tak z wlasnego doswiadczenia:Tez mialem czesto do slyszenia ze ten czy tamten chcialby motorek , ale nie stac go no bo zarobki slabe a miesiac dlugi. Teraz moje ( aaaale ): o tym nie wspomnial zaden z nich ze kopca jak lokomotywy , na wieczor jakies piwko , co jakis "czas" butelka .O knajpach tez nie moga zapomniec , jednak tu nikt nie liczy ile to miesiecznie kosztuje.
  10. Czesc . Znowu Koreanski jest aktywny. https://www.motocykle.slask.pl/forum/509-ducati/
  11. Taurus

    Ubezpieczenie

    100% jestem tego samego zdaniab !!!
  12. Nie wydaje mi sie ze te wysokie mandaty to jest zloty srodek na pijakow.Jedynie kto na tym bedzie cierpial to sa rodziny tych .......... zojfow.O poszkodowanych w wypadkach spowodowanych wlasnie przez .................. nie wspomne.
  13. Nie oceniaj książki po okładce.Swieta racja!!! Video zostalo skasowane
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.