Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zderzenie dwoch aut i dwoch motocykli nie zyja trzy osoby


gaska30

Rekomendowane odpowiedzi

uwazam że jedyna kara byłoby obciazenie finansowe (zadoścuczynienie) dla rodzin motocyklistów.

Niestety ale nawet dozywocie w takiej sytuacji niczego nie rozwiąze. Na taka Honde byle kogo nie stac..

przykro mi :( [*]

Nic jej zbytnio nie zrobią bo to pani PROKURATOR. Znam te tereny a info dostałem od znajomych z okolic Torunia. Makabra jakaś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to faktycznie pinda prokuratorska, to może nie być ciekawie dla rodzin poszkodowanych. Szemrane bractwo pseudopaestry może wykazć,

że to motocykliści sprowokowali sytuację do jakiej doszło na drodze - byłby wówczas problem z odszkodowaniem...

Psia krew. Sezon jeszcze się nie rozkręcił, a tu już.... szlag.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłosz to mysle sobie ze jak ktos obserwuje sytuacje i rzeczywiscie potem poklepia kobyłe po garbie to powinno społeczenstwo pociagnąc ja do odpowiedzialności

To przykre ale jak tu nie klnąc jezeli ktos na stołku, raz ze nie przestrzega przepisów R.D (zna je?)

a dwa może zasłoni sie immunitetem lub może "zamiota sprawe pod dywan?"

Już jedna taka sprawa z Sosnowca dotyczaca Panstwa W^&%&^% i małej Madzi(*) juz jest i widac jak społeczenstwo reaguje bo ewidetnie cos tu jest nie tak..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy w Polsce i wiadomo.. jest jak jest ale wydaje mi się, że nie ma się co od razu nastawiać na to, że sprawczyni nie zostanie ukarana.. myślę, że aż taka anarchia i bezprawie u nas nie panuje ;)

Z resztą najgorsze jest to, że zginęły trzy osoby i jaki wyrok by nie zapadł to życia im nie zwróci.. :(

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety Bacik tutaj się mylisz

W Polsce kto ma pieniądze to ma władzę, pamiętaj że prawo da się nagiąć w obu kierunkach, mój brat kilka lat temu był tego przykładem.

Prawdą jest że sprawczyni lekko nie ma żyć ze świadomością zabicia trzech osób, uważam za bezcelowe wsadzać Ją do więzienia bo nic to nie zmieni.

Tak jak ktoś wcześniej pisał rekompensata pieniężna.

NIECH SPOCZYWAJĄ W SPOKOJU [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze w takich wypadkach nie 'wycenia sie zycia" w każdym razie temat powinien byc o tyle wolny że osoby poszkodowane same powinny zadecydowac o wysokosci rekompensaty. Przykł.- Skazany na 25 lat więzienia za morderstwo odsiedział 3 lata i został uniewinniony i zażądał 17 mln zł odszkodowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro to pani prokurator to może być problem, znajomemu sędzia wymusił pierwszeństwo i doszło do wypadku był ranny a na koniec okazało się ze to jego wina i nie dość że odszkodowanie pokryło koszta to ten sk.... wytoczył mu sprawę cywilną i kumpel zapłacił jeszcze odszkodowanie z własnej kieszeni.

Na sumienie bym tutaj nie liczył prokuratorzy są nauczeni znieczulicy inaczej by się załamali myśląc o wszystkich którym życie przekreślili.

Jedynym skutecznym rozwiązaniem było by to co kolega na początku napisał ale tego niemożna popierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

większość z was(nas)zapewne jeżdzi także i samochodem,od nie dawna ujeżdzam dwa kółka i jestem w szoku co się dzieje na drodze

jest to inne spojrzenie na kierowców aut którzy jak teraz doświadczam utrudniają i są zaczepni,

przejeżdziłem około 1,5mil km samochodem lecz nie czułem tego co teraz

jestem przerażony tym co słysze i widze na drodze jak ludzie nie myślą i leceważą motocyklistów

ktoś napisał powyżej że musi minąć pewna era ludzi kórzy zaakceptują i będą mieli wpojone że droga nie jest tylko dla aut i że nie są sami.... na niej

bardzo mnie ta tragedia dotkneła i współczuje rodziną od zmarłych....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś napisał powyżej że musi minąć pewna era ludzi kórzy zaakceptują i będą mieli wpojone że droga nie jest tylko dla aut i że nie są sami.... na niej

Sama prawda, nie wiem dlaczego ale duża część polaków jest bardzo.. zacofana i nie chodzi tutaj tylko o zachowanie na drodze ale też o poglądy na wiele innych spraw. Chyba faktycznie trzeba będzie poczekać aż pokolenia się "zmienią"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba faktycznie trzeba będzie poczekać aż pokolenia się "zmienią"

Pod warunkiem, ze obecni i przyszli rodzice odpowiednio wychowaja swoje dzieci.

Obserwujac jednak niektorych to marne szanse.

Prosty przyklad:

W parku dinozaurow jest tasma odgradzajaca eksponat i napis: zakaz wstepu i dotykania.

Ja stoje ze swoim dzieckiem i tluamcze co jest napisane i ze mozna jedynie patrzec, niestety nie wszyscy rodzice sa tak konsekwentni i wlaza wraz ze swoimi pociechmi i macaja wszystko jak leci.

Patrze potem na smutna mine mojej pociechy, bo inni moga a on nie i staram sie mu sensownie wytlumaczyc, ze sa pewne zasady ktorymi trzeba sie w zyciu kierowac a nie jak bydlo pchac sie tam gdzie nie mozna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekompensata pieniężna????

To na ile wyceniasz trzy życia???

Frazesy kolego. Wszystko ma swoją cenę, twoje i moje życie też.

Wystarczy zastosować metodę firm ubezpieczeniowych, tam wycenisz każde życie.

Pani prokurator jako zamożna i światła napewno była/jest ubezpieczona. Może wystarczy wysokość jej ubezpieczenia?

Albo odpowiednio obliczona dożywotnia renta według jej zarobków?

Życia nie wrócisz, ale wiadomo , że na koniec i tak wszystko rozbija się o kasę.

Dlatego każdy z nas powinien się ubezpieczyć na życie, żeby rodzina po fakcie nie została na lodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.