Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

MiloszRR

Moderatorzy
 • Posts

  1,345
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

Everything posted by MiloszRR

 1. Uparciuch, odpocznij chwilę.
 2. http://www.slovakiaracing.sk/sk/fun-cup/ Zobaczcie tutaj.
 3. Jeśli dobrze kojarzę to ostatnio leciał na którymś Canal+, zapewne będzie powtarzany kilkukrotnie
 4. Racetec K2 K3 tył i K1 przód, na drogę są bardzo dobre, k0 to opona kwalifikacyjna, D211 są super i opowieści że schodzą w oczach można włożyć między bajki. 2 dni na torze wytrzymują a na drodze spokojnie 8-10 tys w zależności od mocy i stylu jazdy.
 5. Pomyliłeś regiony i działy kolego. Górny sląsk to nie dolny śląsk.
 6. Do sporta na drogę - Metzeler Racetec Interact, Pirelli rosso corsa (te będą w tym sezonie w dobrych pieniądzach).
 7. Nie zauważyłem żeby tamten post wniósł jakiekolwiek pożyteczne informacje, pomijając że ten jest niezrozumiały.
 8. Wieje górniczym wiatrem, chłopie komentujesz post z 2010 roku!
 9. No, to dobrze wiedzieć, czasem gdzieś się coś usłyszy i to zostaje w pamięci, teraz będę wiedział
 10. Teraz zaczynają wiercić wiertłem 12-tką i to z boku, więc marne szanse na naprawę
 11. A jak wygląda sprawa jeśli poszkodowany jest pod wpływem? Pytamboniewiem. Z założenia chyba winny jest ten co pił, ale mogę się mylić.
 12. A może nie ma powietrza? Chyba że wrażenie dobicia jest z amortyzatora że dobija, za miękki jest, albo oleju nie ma wcale i tłumienie nie istnieje i chodzi na samych sprężynach. Co do kolegi w temacie, sprawdź czy ci tłoczki w zaciskach równo chodzą ew. prowadnice zacisków jeśli to pływające zaciski (brak info jakie moto).
 13. Jak zaczynałem jazdę po torach to też była bieda namówić kogokolwiek (choć wiele osób wcześniej twardo mówili że jakby był wyjazd to pojadą), teraz ciężko z miejscami żeby wszystkich upchnąć. Ale to trzeba za rączkę zaprowadzić, pokazać co i jak i wtedy się przekonują, zero własnej inwencji.
 14. Miśki, to nie jest temat o budowie toru tylko o tym że zginął młody chłopak. Posty nie na temat poleciały. Co do tematu, za każdym razem jak słyszę że ktoś zginął to jest mi cholernie przykro i dokładnie wiem co to znaczy stracić przyjaciela. Nie zazdroszczę ani nie życzę nikomu żeby wiedział jak to jest. I ku przestrodze, chcecie zapierdzielać po zakrętach, jazda na tor i bez pierdolenia że kogoś nie stać, 400 zł i da się poszaleć, choćby w Brnie na 2-3 sesje, zapewniam że na początek styka.
 15. Słuchałem ludzi dużo mądrzejszych ode mnie i bardziej doświadczonych. Teorie spiskowe niestety są faktem, czy to się komuś podoba czy nie... A matrix to przenośnia.
 16. Dobra, chwila na przemyślenia. wszyscy na bank słyszeli o "Niezwykle groźnym piracie z BMW" a jakże, każda telewizja i portal o tym trąbią, ciekawe czemu? Zazwyczaj w takim wypadku jest krótka wzmianka w gazecie i to w dodatku lokalnej, ale w tym przypadku jest nieco inaczej. Najpierw Film: http://moto.onet.pl/nadrogach/poscig-policji-za-bialym-bmw-m3/mgj4z Teraz tak. dziwnym wydaje się fakt, że najbardziej poszukiwane/gorące auto ostatnich dni pojawia się w miejscu gdzie policja rutynowo sprawdza trzeźwość i przy okazji nagrywa całą akcję nerwowo kręcąc kamerą jakby tylko na gościa czekali. Następnie wątpliwy pościg, M3 jedzie na pół gwizdka a na koniec zatrzymuje się jakiś leszcz, informuje że jedzie na fałszywych tablicach, bez dokumentów, nie ma prawa jazdy, pyskuje funkcjonariuszom a gliniarz ucieszony i zadowolony niczym aktor w M jak Miłość. Koniec końców puszczają gościa wolno, nie zabierając z miejsca samochodu jakim się poruszał. Cała sprawa śmierdzi na kilometr. Teraz spójrzmy co się dzieje w polityce. Rząd przyjmuje projekt ustawy o pijanych kierowcach wprowadzając przy okazji terminowe (3 i 6 miesięcy za drugie przekroczenie) odbieranie praw jazdy z automatu za przekroczenie o 50km/h. Moim zdaniem cała ta sprawa jest ustawiona, społeczeństwo zostaje przygotowane "piratem w BMW" który wg mnie jest wynajęty do tej "przygotówki" pod wprowadzenie ustawy i jeszcze większego zamordyzmu przy ogólnej aprobacie społeczeństwa. Brawo Polityczna bando, piękne zagranie. Teraz kubełek zimnej wody.Dla przykładu: jedziemy sobie spokojnie drogą dwupasmową, piękna widoczność (czy też widzialność), dobry stan drogi, znikomy ruch, prędkość 120 km/h. Bezpieczna, bez przesady. Z prawej strony pojawia się boczna droga do 3 chałup i ograniczenie do 70. A 100m dalej policjant z suszarką za krzakiem. Większość kierowców nawet nie zdejmie nogi z gazu i pstryk nie masz prawa jazdy. Lub na tejże dwupasmówce siada ci na ogon nieoznakowany radiowóz, ruch spory więc przyspieszasz żeby nie blokować tego z tyłu do czasu aż zwolni się miejsce na prawym pasie, przekraczasz o 50 km/h i słyszysz syrenę, syrenę która swym śpiewem infomuje cię że dziś nie jest twój szczęśliwy dzień bo właśnie pozbyłeś się prawa jazdy a możliwe że przy okazji zarobków jelsi wykorzystujesz samochód do pracy. Drugą stroną będzie zwiększenie i tak już sporej korupcji. Każdy kierowca który musi jeździć samochodem na co dzień w takiej sytuacji będzie chciał zapłacić mandat "niepaństwowy" a policjanci czający się w takich miejscach będą na to przygotowani, i myślę że stawka w tym wypadku to będzie 500-1500 zł/łebka. Fajnie, państwo przyjazne obywatelowi, tfu. Państwo strzela w kolano obywatelom a ci się cieszą, czyż to nie układ idealny?
 17. Racja, pizza to pożywienie nr 1 jeśli chodzi o budżetowe papu na mieście. 45-70 kun za pizze na 4 osoby.
 18. Podpowiem że warto wybrać Dalmację, kilka km dalej a odczucia zupełnie inne. IMHO Istria i Dalmacja to jak Kielce do Wrocławia Co do mięska, zawsze można wcinać rybki, te są tańsze od mięska Trogir, Makarska i wioski naokoło, to trzeba zobaczyć.
 19. Winieta w Słowenii to chyba 20euro. Do przejechania ze 30 km autostradą - więc relatywnie drogo. Kwatery na miejscu, na każdej ulicy niebieski znaczek apartmani. Za 30eur ciężko znaleźć chyba że zostajesz na dłużej w 1 miejscu. Jak na 1-3 dni to chcą po 50e za dobę. Schab surowy kosztuje ok 70zł/kg, kurczak ok 50zł/kg. Co do zielonej karty, jeśli zostajesz na północy to niepotrzebna, jeśli chcesz lecieć na Dubrovnik to musisz mieć (granica BiH). Ogólnie jest drożej niż u nas, ale bez tragedii.
 20. Będzie w Katowicach to będzie i temat. Nie ma więc temat do kosza.
 21. Od usuwania jest moderacja Wystarczy napisać.
 22. Uszczelka traci szczelność z wiekiem niestety. Z resztą gdzieś czytałem iż powinno się wymieniać kask po 5 latach użytkowania.
 23. Należy dodać iż klocki serii ST są "ostrzejsze" i powodują szybsze zużycie tarcz hamulcowych.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.