Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zygmusc


makzel

Rekomendowane odpowiedzi

[..]manka - wykazałaś się jako mod, nie powiem,[..]Natomiast chętnie dowiedziałbym się dlaczego został przeniesiony do funjokeitd.
Nie każdego da się zadowolić. Swoje zdanie wyraziłam.. oskarzonego poprosiłam o zmniejszenie sygnatury. Grzecznie poprosiłam, grzecznie mi odpowiadziano i zmniejszono.Dlaczego przeniesiono? Bo o ile początek był poważny, to ciag dalszy.. nadawał sie jedynie do tego działu. chyba przyznasz mi racje?Zygmusc, nie mówimy o avatarze tylko o sygnaturze.Sygnatura to to co masz w podpisie na dole.To co pokazałeś to Avatar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 347
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

sprawa tych sygnatur bedzie tak samo nierozwiazana jak rejstrowanie sie botow.tez trzeba zmienic pare linijek kodu zeby nie dalo sie wstawiac takich kwiatkow ale coz mozemy zrobic oproc grzecznego dopisania tego problemu do kolejki Pchele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh bo widze ze jednemu to sie nie podoba, kilku innych wtóruje ze jest beee.. a jescze przestrzega wszystkich mozliwych procedur swiata i wymaga od tego aby wszyscy ich tez przestrzegali bo jak nie to ...skarga lub zażalenie..a co do zlotów na bramkach, to nie ja je organizuje tylko społeczeństwo i nawet jeżeli angazuje sie to, to społecznie i nie zalezy mi na aplauzie..i nie musze przypominać drogi Ar2rm kto był na wszystkich, powrzucał na youtube i na vhold.. robiles to dla hecy czy dla tego zeby placic w przyszlosi mniej za autostrady w polsce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdego da się zadowolić. Swoje zdanie wyraziłam.. oskarzonego poprosiłam o zmniejszenie sygnatury. Grzecznie poprosiłam, grzecznie mi odpowiadziano i zmniejszono.Dlaczego przeniesiono? Bo o ile początek był poważny, to ciag dalszy.. nadawał sie jedynie do tego działu. chyba przyznasz mi racje?
"Nie każdego da się zadowolić" - eee tam... co Ty wiesz o życiu ;)"oskarzonego" - ja nikogo nie oskarżałem..."Grzecznie poprosiłam, grzecznie mi odpowiadziano i zmniejszono" - qrde ja nie zauważyłem, no nic czas na nowe bryle ;) może czasem trza konkretnie a nie grzecznie..."Dlaczego przeniesiono? Bo o ile początek był poważny, to ciag dalszy.. nadawał sie jedynie do tego działu. chyba przyznasz mi racje?" - zrobiło się jak zrobiło. nie oczekuję od Ciebie tego, że opanujesz drużynę kolegów skorych do żartów. wydaje mi się, że jednak to nie pasuje do fjetc. Dobra ale nie o tym miał być ten wątek...Zyga teraz do Cię:widzisz właśnie nie chodzi o to co robi reszta, nawet nie o to co napisano w regulaminie... Po raz któryś: chodzi o wyczucie, liczenie się z innymi. Tak na marginesie - całkiem przez przypadek trafiłem na pewną stronę. Chopie, ty na prawdę masz się czym chwalić, a wstawiasz jakieś gupoty do sigu. Przemyśl to.Tym razem z pozdrowieniami...makzel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ar2rM: "Zarabiaj 100% z własnego wysiłku, zamiast 1% z na bajkach marketingowcow... Spoglądając w lustro powiedz -" TAK! , jestem pracowitym i uczciwym czlowiekiem. Duzo pracuje - duzo dostaje. Wszystko jest w moich rękach". Zarabiasz mało? Pracuj więcej i wydajniej!W mojej grupie są wszyscy oprócz 1717 osób. Chcesz do nas dołączyć? Wystarczy przestać wierzyć w cuda że ktos da ci cos za darmo!"Zygmusc: Pracują mądrze, a nie ciężko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ma piernik do wiatraka? w takim razie ja zapytam :bronisz tych sygnaturek Zygmuscia z powolania czy masz z tego jakis hajs?ps. to pytanie retoryczne ale wskazuje tez na brak sensu w twoim bezustannym czepianiu sie mojej "tworczosci filmowej". nie zarzucam ci ze sie angazujesz a jedynie ze jak zwykle uogolniasz popierajac to bajkami o zlym narodzie i ogolnej zazdrosci.W przyrodzie nosi to nazwe populizm.
nie bronie sygnaturek zygmusa bo chyba są zgodne z regulaminem.. a nawet jezeli wybiegaja poza reglamin to nie jestesmy w wojsku zeby podporzadkowywac cokolwiek na forum az takiemu regulaminowi, zwlaszcza ze sam "wlasciciel" forum ma powiedzmy w poszanowaniu co sie tutaj dzieje.Nie bronie tez sposobu, jakim zarabia na zycie tylo bronie personalnie osoby, ktora nikomu nie szkodzi i nic zlego nie robi, ale chyba przeszkadza to co poniektorym, ze pracuja (w sensie ich praca jest mierzalna) na wozku, na magazynie, jako architekt czy w jakikolwiek inny sposob i nie wiem dlaczego sie czepiaja goscia, ktory ma pomysl na zycie ( i jak dla mnie moze g.. robic i miec z tego miliony) i chyba to co poniektorych w oczy kole...A co do uogolniania Twojej twórczosci filmowej to niektore filmy sa fajne i ciekawe, ale tak samo mam prawo sie czepiac zasmiecania nimi naszego forum i wyolbrzymiania problemów, jak Ty masz prawo sie czepiac zygmusca ze ma pomysl na zycie, ktory Ci nie pasuje bo coś tam.. i nie nazwałbym tego populizmem tylko w w bardzij kolokwialny sposób - mam na to wyjeb....ne , ale jezeli widze ze ktos sie doczepia pierdół to ja tez dla hecy mogę się podoczepiać innych pierdól, bo zawsze rola mediatora (zwał jak zwał) mnie bawiła ;). Rozumiesz co chce tym pokazac? Wg zasad dalekiego wschodu - wszystko co uczynisz złego, wróci do Ciebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, że administrator nie ma czasu na poprawienie tego typu rzeczy w kodzie forum, nie jest usprawiedliwieniem dla rozwalania/rozjeżdżania forum (durne wielkie sygnaturki). Specjalnie dla tego tematu zaznaczyłem z powrotem "Pokazuj sygnaturki" - ale przykro mi, nie da się na to patrzeć.PS. Jesteście strasznie niewdzięcznymi użytkownikami :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makzel . Zygmuś ci chyba piwero postawi za ten temat . 10 STRON !!!
doczekać się tematu ze swoim nickiem w tytule... bezcenne Gdzie by się nie pojawił zawsze zadyma. Przestał się pojawiać to się też sposób znalazł. dajemy kolejne 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy się tu wpisuje to ja też. Jestem Marcin, zajmuje się dogłębną analizą terminu motocyklizm i pragnę poznać Prawdziwego Motocyklistę. Pomoże ktoś ?
kuzyn Bobika twierdzi ze jest prawdziwym motocyklista, skorpuch równiez.... oferuje 5 minutowe spotkanie z nimi. sprzedaż usługi tylko poprzez aukcje allegro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że ten kuzyn należy do tych Jedynych, zna Netykietę Prawdziwego Motocyklisty i wszelkie inne typowe dla tego fachu zasady tudzież przykazania.
baaaa. gosc nawet jak na kiblu siedzi to schodzi na kolano, taki kozak..... jak jezdzi swoim fiatem 126p to w zimie wyciaga przednia szybe zeby poczuc klimat prawdziwego motocyklisty...jak podrywa kobiety w barze (motocyklowym oczywiscie) to zaczyna bajere od opowiadania o swoim nowym zestawie napędowym. Taki to prawdziwy motocyklista...A SWOJA DROGĄ TO TEMAT DO WYWALENIA, bo poza milionem bezsensownych postów nic nie wniósł, poza krypto reklamą MLM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.