Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zygmusc


makzel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 347
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

(...)znasz drugi tak nachalny przypadek jak ten? bo jak ktos cos ma pod opisem to dyskretny link do tego czym jezdzi , czym sie interesuje , co robi tez. np Trollski - ale to link a nie dupna reklama pod kazdym postem.
Jeden z nich od razu rzucił mi się w oczy... kilka innych może bym znalazł.Może nie reklamuje swojego sposobu na zarabianie pieniędzy, ale umieszcza swe "mądrości" w każdym możliwym wątku.No niech sobie tam ma co chce... nie stać Was na szybsze łącze, które ogarnie te jego sygnaturki, to może sprzedajcie kilka sztuk "FM perfums" Trzymajcie się zdrowoP.S. Jakby ktoś nie wiedział o kogo mi chodzi, to... przecież wiecie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie zaraz nie zacznom klucic to idem pograc w tysionca

ale jaja ... dobre, też ide po piwo, moze jakieś nastepne 3 strony się uzbierają ... a zygmusc tak naprawde to sprzedaje oriflejm, wiem bo mi raz pisał i pytał czy nie chce sie zapisac, ale ja handlowałem kiedys amwayem i wiem że to ciezki kawałek chleba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Przegladam sobie forum i tak sobie mysle...hmm... komu by tu dzis zrobic kolo dupy? ..." tak to chyba wyglada w przekonaniach niektorych... P.S. mialem sie juz nie wypowiadac... ale po prostu jak czytam takie tematy to mimo, ze bardzo nie chce zabierac glosu to jakos nie potrafie sie przygladac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez wróce tu za dwie godziny Będzie co czytać Chyba tylko dlatego można przeżyć zimę, że pojawiają się tematy, czepiające się byle czego, byle istniec
na początek peace, a teraz do rzeczy: spójrz kiedy dołączyłem, ile mam postów... myślisz, że zależy mi na zaistnieniu? ;) nie chciałem sprowokować wylewania wiadra pomyj na swoich współbraci, a wyszło jak zwykle no nic obaczymy jak się temat rozwinie.pzdrmakzel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


dam Ci dobra rade. nie przejmuj sie takimi pierdułami jak czyjas sygnaturka bo som wazniejsze sprawy na tym swiecie i tym samym zaoszczedzisz sobie zwału. olej to szkoda zycia.a wiecie ze wegrowska nie zmniejszy sobie cyckuf

http://nocoty.pl/gid,11924296,img,11924481,kat,1013543,title,Wegrowska-nie-zmniejszy-biustu,galeria.html?T

=7
na początek peace, a teraz do rzeczy: spójrz kiedy dołączyłem, ile mam postów... myślisz, że zależy mi na zaistnieniu? ;) nie chciałem sprowokować wylewania wiadra pomyj na swoich współbraci, a wyszło jak zwykle no nic obaczymy jak się temat rozwinie.pzdrmakzel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za prawdę powiadam wam nie narzekajcie, że źle i niedobrze i róbcie tak żeby było dobrze i wam. Nie złożyczcie politykom, że kradną lecz kradnijcie i wy. Nie patrzcie na to co państwo może wam zabrać ale zastanówcie się co wy możecie zabrać państwu. Nie czepiajcie się murzynów murzyny nie są złe, a murzynki są niezłe. Gejów leczyć bo to co robią jest nie zdrowe i sprzeczne z naturą. Księdza też leczyć bo nie przystoi żeby facet chodził w spódnicy, a jak przyjdzie pod drzwi to gonić, gonić i jeszcze raz gonić. Nie zazdrościć zygmusciowi, że ma lepiej ale za jego posty w styl "na co komu prostownik" gonić gonić i jeszcze raz gonić jak księdza albo bardziej... Że namawia do nieróbstwa to dobrze bo trzeba tak robić żeby nic nie robić, a żeby było zrobione ale mnie ta sygnaturka też denerwuje bo kojarzy mi się z typowymi piramidami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale bania. Sam nie wiem czy się śmiać czy płakać.Bzdurny temat. Nie ma o czym się rozpisywać.Poza tym to zwykłe obrabianie komuś 4liter. Trzeba było to powiedzieć zainteresowanemu prosto w twaz a nie jadkę robić.Temat rozwija się jk niekończąca się rolka papieru, która podobnie jak temat jest do d..py.Polecam trochę luzu.Pozdrowienia.Byle do wiosny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale bania. Sam nie wiem czy się śmiać czy płakać.Bzdurny temat. Nie ma o czym się rozpisywać.Poza tym to zwykłe obrabianie komuś 4liter. Trzeba było to powiedzieć zainteresowanemu prosto w twaz a nie jadkę robić.Temat rozwija się jk niekończąca się rolka papieru, która podobnie jak temat jest do d..py.Polecam trochę luzu.Pozdrowienia.Byle do wiosny.
Nie da się prosto w twarz bo na sygnaturze usiadł tyłem skubany...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na początek peace, a teraz do rzeczy: spójrz kiedy dołączyłem, ile mam postów... myślisz, że zależy mi na zaistnieniu? ;) nie chciałem sprowokować wylewania wiadra pomyj na swoich współbraci, a wyszło jak zwykle no nic obaczymy jak się temat rozwinie.pzdrmakzel
Ale ja na Ciebie absolutnie nie najeżdżam Po prostu każdego roku, jak zima daje sie we znaki, to jakiś czepliwy temat sie pojawia i jest bardzo poczytny Naród jest taki, ze czepiać sie będzie. Mnie tam osobiście nie przeszkadza "kółko" zygmuscia, to tylko obrazek, a czasami czytając co niektóre wypowiedzi to ma sie ochotę wyciągnąc scyzoryk BTW. Nie czepiajcie się, naprawde, lepiej zróbcie coś umilającego czas Np. jakąś kolacje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym to zwykłe obrabianie komuś 4liter. Trzeba było to powiedzieć zainteresowanemu prosto w twaz a nie jadkę robić.
z tym obrabianiem trochę racja - dlatego już nic nie gadam tylko czekam na wypowiedź zygmusc.jeśli chodzi o gadanie w twarz, no problem tylko tutaj chodzi o to, że to nie sprawa osobista, nikt nikogo nie obraża etc... miałem pisać dalej ale czekam na zygescuszanowanie i spokojnej nocymakzelEDIT:"BTW. Nie czepiajcie się, naprawde, lepiej zróbcie coś umilającego czas Np. jakąś kolacje "??? o tej porze kolacja??? toż to zbrodnia ;) idę poumilać czas...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahahahahhaaaa.... powiem tak : uśmiałam sięZima w najlepsze...i to nie tylko za oknem co Wam kurde przeszkadza jakis krąg przyjaciół? Uczulenie chyba ktos ma na tego chłopaka..poważnie.Litości... skomentuje tak:ciu**tej tancerce to i majtki w kroku przeszkadzająWydaje mi sie, że szło zwrócic koledze normalnie uwagę, a nie robic z tego wielkie halo ,ze ma wielka sygnaturkę. Troszke powagi Panowie.osobiście zwróce sie z prośba do naszego kolegi o zmniejszenie tego.. no bo fakt, jest duże, ale czy aż tak rażące.. mnie nie przeszkadza, ale skoro temat powstał..opinie przeczytałam... zaraz do niego napisze.Amen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie baletnicy rąbek u spódnicy

hahahahahahhaaaa.... powiem tak : uśmiałam sięZima w najlepsze...i to nie tylko za oknem co Wam kurde przeszkadza jakis krąg przyjaciół? Uczulenie chyba ktos ma na tego chłopaka..poważnie.Litości... skomentuje tak:ciu**tej tancerce to i majtki w kroku przeszkadzają
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.