Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zygmusc


makzel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 347
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam konkurs dla osób,które tego nie wiedzą. Zagadka brzmi: kto jest moim sponsorem (osobą wprowadzającą) w FM? Jest to oczywiście ktoś z forum, kogo wszyscy znacie. 3 pierwsze osoby, które dobrze odpowiedzą dostaną ode mnie do wyboru- perfumę lub starter (kartę) SIM w FM Group Mobile - najtańszej sieci na rynku polskim Można podawać tylko jeden nick ;)
tu mnie zaskoczyłes totalnie,ten ktos pewnie sie nie przyzna...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezła nagonka na chłopa, chyba bardzo się nudzicie co? Co Wam przeszkadza sygnaturka, jak się powoli ładuje trzeba zmienić łącze i tyle, a nie płakać nad rozlanym mlekiem. Moje zdanie jest takie: każdy oże jak może a od sygnaturek, opisów, rysunków są admin i moderatro a nie posty! Nie podoba się sygnaturka to na nią nie patrz i tyle. Cyrk obicie z zawiści lub głupoty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arczi

Mam konkurs dla osób,które tego nie wiedzą. Zagadka brzmi: kto jest moim sponsorem (osobą wprowadzającą) w FM? Jest to oczywiście ktoś z forum, kogo wszyscy znacie. 3 pierwsze osoby, które dobrze odpowiedzą dostaną ode mnie do wyboru- perfumę lub starter (kartę) SIM w FM Group Mobile - najtańszej sieci na rynku polskim Można podawać tylko jeden nick ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzilo mi o tego z las vegas
a ten z las vegas to co niby takiego zrobił że ma być bardziej znany?a'propos : Czekam na propozycje konkursowe- sa 3 nagrody... A juz ta ksywka padla, tak ze mamy juz pierwsze wygrane to można sprawdzic kto najgłośniej oponował
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też strzele: PrezesarturTrafiłem ?Co do sygnatury Manki to jej obrazek ma ok 130 Pcheły ma 140, a Zygmuscowy 241 więc Zygmusc proszę Cię nie pier..l i nie rób z nas idiotów bo już powiedziałeś, że masz w dupie regulamin...Manka i Pcheła proszę zmniejszcie sygnaturki jeśli nie nałóżcie sobie procenty albo wybierzcie sobie karę z katalogu kar, której to ja będę głównym wykonawcą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. z duetu obroncow zygmuscia brakuje jeszcze Kosmy ;).
Cos sie do mnie przyje8al ? i niby dlaczego ? Pamietasz jaka ja mialem nie raz zajebista sygnature ? na pol strony albo wiecej.
Kosma chyba zaspał
Nie no nie zaspalem ale 14 stron w niecale dwa nid to jest szczyt.
gdybym to byl ja wlasnie stalbym na skraju dachu wysokiego budynkuTu sprawa jest jasna , poszanowanie dla regulaminu lub nie.
Mysle ze siedzialbys teraz na hawajach popijajac drina.PS. Wczesniej sie czepiales tresci sygnatury i byles oburzony tym ze reklamuje i co reklamuje.Teraz nagle Ci sie przypomnialo o regulaminie ? Takiś "stalowy" jest ?Nie napisalem nic wczesniej bo uwazam ze nie ma nic do napisania. Kazdy ma prawo do tego zeby mu sie cos nie podobalo. Kazdy tez ma prawo robic co mu sie podoba.A ja "bronie" zygiego bo mi za to zaplacil i to grubą kase. Chcecie to pewnie jeszcze ma wolne miajsca na ochroniarzy forumowych.Jedno jest pewne. Klucie w oczy zawsze rodzi niepotrzebne emocje. Co zrobic jednak jesli ktos nie lubi byc "jak wszyscy" Ja nie lubie. On nie lubi i znam dziesiatki mi podobnych. A Wy ?Po cholere jezdzicie na motocyklach ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.