Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zygmusc


makzel

Rekomendowane odpowiedzi

tak tak.... pouczepiajmy sie Manki - super super co to za durna pszczola - Jest za mala i za malo daje po oczach!ps. prezesartur - sorka ze cie z kolejki "wypchlem" ale tak bedzie przyjemniej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 347
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no wypadałoby, bo od 2 stron jest pieprzenie o niczym, jakieś d*py gołe i tak dalej...
Dobra doleje oliwy do ognia i rzucę jakąś kontrowersyjną hipotezę... W grupie Zygmusia jest już 1717 osób, a przypominam, że by odpowiadał z art 258 k.k. wystarczą trzy, poza tym pewnie kręci ze Żwirkiem i Muchomorkiem...No problemo Ar2rM możecie mnie wypychać byle by mnie tylko nikt nie popychał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buhahhahaa.... Artur, późna pora juz powinieneś iść spać bo coś majaczysz
Wstałem dziś o 17 co zresztą czynie przez ostatnie półtora miesiące więc chociaż bym chciał to przed 7 nie usnę... Chyba, że mnie kto ululo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstałem dziś o 17 co zresztą czynie przez ostatnie półtora miesiące więc chociaż bym chciał to przed 7 nie usnę... Chyba, że mnie kto ululo...
a to prawda ze nie lubicie czosnku a srebro moze byc dla was zabujcze?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego drugiego Artura to pisałam do Ar2rMaDobra..lipa się zrobiła Mieliście się czepiać kostuchy, ale mu sie głowa zakreciła i dupeczek nima Mieliście sie czepiac Prezesaartura, ale ominęliście go... to było niegrzeczneMieliście sie czepiać manki... no i właśnie..wkręciliście jej hodowle agresywnych pszczólek..i na tym sie skończyłoDobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to prawda ze nie lubicie czosnku a srebro moze byc dla was zabujcze?
Czosnek wsuwałem chyba ze 4 dni pod rząd, a co do srebra to jestem jego zagorzałym fanem i jest ono jedną z rzeczy jaka mnie określa...Więc trop błędnyNo fakt Manka przecież ja nie majaczę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a osinowy kolek cos zdziala? ...oczywiscie wbity w serce ;)
No bo już się bałem że gdzie indziej... A co do serca to pamiętajcie: U kobiety nie ważne są nogi tylko serce...które bije pomiędzy nimi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to serce kobiety ma wyjatkowa glebie...nie wiem czy jestes swiadom ale wlasnie walnelismy offtopa "nawet w tym temacie".czas isc spac albo podpiac alkomat na usb.
Ja tam nie chlam... Jest permanentnym abstynentem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"wez juz" nie czytaj tego tematu to nie bedzie tak ci przeszkadzal.poza tym czekamy na zygmusciazaszyty ? ;) czy w ogole sie w to nie bawiles?
Nie. Ja tam jestem na tyle twardy, że daję radę na trzeźwo ten świat przyjmować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ON Alfa i Omega, Pierwszy i Ostatni, Początek i Koniecps. to musi potrwac - dyć to 7 stron otwartego tekstu ;)ps2. Zygmunt zaskoczyl nawet Turbodymomena - byl i ... nic nie odpisal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.