Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zygmusc


makzel

Rekomendowane odpowiedzi

osobiście zwróce sie z prośba do naszego kolegi o zmniejszenie tego.. no bo fakt, jest duże, ale czy aż tak rażące.. mnie nie przeszkadza, ale skoro temat powstał..opinie przeczytałam... zaraz do niego napisze.
Kto ma trochę wincej lat to wie co to PIRAMIDA czyli takie cuś dla IDIOTÓW coś ostatnio było głośno o GOGO20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 347
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

O ile wcześniej nie miałem wiele do zarzucenia Zygmuscowi o tyle teraz przychylam się do osób nie będących w grupie 1717. To, że jego sygnatura jest pierwszą, która uderzyła mnie (w negatywnym sensie) swoją wielkością postanowiłem uprzednio przemilczeć. Zjawisko jest o tyle gorsze kiedy to Zygmusc często odpowiada w jakimś temacie, a ja muszę przeszukiwać ekran w poszukiwaniu tekstu schowanego pomiędzy kolejnymi grupami przyjaciół. O ile jeszcze to byłem w stanie przeboleć o tyle po jego wypowiedzi, z której dowiadujemy się, że skoro inni coś robią to i on będzie, krew mnie zalała. Skoro tak podchodzi do tematu to znaczy, że nie szanuje innych. Jeśli wejdzie tu jeden nasra kupę za chwile zrobi to jeszcze pięciu to znaczy, że następny też ma wejść nasrać kupę bo czemu on nie może skoro inni to robią i do puki tamci nie przestaną od będzie nasrywał kolejne kupy. Dowiódł tego, że jest kolejnym "polaczkiem", który pier...i wszystko bo dlaczego ma robić coś lepiej skoro inni robią gorzej to i on będzie. Wszyscy, którzy go bronicie wiedzcie albo: Zygmusc ma w dupie regulamin forum, a co za tym idzie wszystkich was którzy go przestrzegacie albo przestrzegający go to frajerzy, a Zygmusc jest ok bo nie jest frajer. Sami wybierzcie właściwą dla was opcję. Wszyscy wypier....jmy śmieci do lasu bo przecież są tacy co to robią, wszyscy szczajmy w klatkach schodowych bo są tacy co to robią, wszyscy róbmy ku..a burdel dookoła bo przecież są tacy co go robią to dlaczego my mamy nie robić.Za to co pokazał, a mianowicie za to, że oficjalnie ma w dupie regulamin i ludzi którzy go przestrzegają upier...ić mu tą sygnaturę całkiem i dać procenty. Chyba, że ten regulamin jest o kant dupy roztrzaść to proszę w nim to zawrzeć jako jego pierwszy punkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MLM ma różnice od piramidy.Ale a propos piramid- dlaczego w Polsce Kowalski nie może zrobić piramidy finansowej, podczas, gdy państwo może?Wikipedia o piramidzie finansowej mówi tak:Piramida finansowa lub Schemat Ponziego (nazwana tak od Charlesa Ponziego); określana także jako sprzedaż lawinowa. Struktura finansowa, wzorowana na marketingu wielopoziomowym i często z nim mylona."Piramida finansowa ma pozornie identyczną strukturę co piramida sprzedaży. Zyski węzła nie pochodzą jednak ze sprzedaży towarów lub usług, a praktycznie w całości z wpłat wpisowego wnoszonego przez nowych członków struktury, pozyskanych przez węzeł i węzły potomne. Na piramidzie finansowej zyskują tylko osoby, które znajdują się u jej szczytu i wystarczająco wcześnie do niej dołączyły. Olbrzymia większość uczestników piramidy na niej traci."Czy ten schemat nie przypomina Wam do złudzenia ZUSu? ZUS nie sprzedaje ani towarów, ani usług, zyski węzła (czyli np. emeryta- człowieka, który wpisał się do piramidy wcześniej) w całości pochodzą z wpłat wpisowego (w tym przypadku naszego abonamentu, jaki płacimy w postaci ubezpieczenia społecznego) przez nowych członków grupy (tu mamy to zwielokrotnione, bo nie płacimy raz, jak w piramidzie- tyko cyklicznie- o zgrozo! Zyskują tylko te osoby, które znajdują się u szczytu piramidy ZUS, czyli te, które były dużo przed nami (wystarczająco wcześnie do niej dołączyły), natomiast większość uczestników ZUSu na nim traci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak tylko nieśmiało zapytam czy jeśli zymunt miałby sygnature tej samej wielkości ale traktujacą np o ochronie warstwy ozonowej czy dokarmianiu dzieci w etiopi to też byście się do goscia przypier..li?? Czy wtedy już nie? Kolegi zygmunta nie znam ale jak kilka innych osób jestem zdania że ma pecha bo mieszka(my) w polsce niestety. A tutaj w tym pięknym kraju jeśli ktoś ma troszkę tylko lepiej to już jest podejrzany, a jak ma duzo lepiej i nie daj bóg się jeszcze tym chwali to ma już przewalone na całej linii i prawdziwe polaczki zrobią wszystko żeby go udupić. Nasz naród to masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich...... wyłączyłem temat o 0.30 - było 5 stron z czego 2 o d*pach, własnie wróciłem do biura a tutaj już 11!! coś się zmieniło? bo nie chce mi sie czytac tych 6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak tylko nieśmiało zapytam czy jeśli zymunt miałby sygnature tej samej wielkości ale traktujacą np o ochronie warstwy ozonowej czy dokarmianiu dzieci w etiopi to też byście się do goscia przypier..li?? Czy wtedy już nie? Kolegi zygmunta nie znam ale jak kilka innych osób jestem zdania że ma pecha bo mieszka(my) w polsce niestety. A tutaj w tym pięknym kraju jeśli ktoś ma troszkę tylko lepiej to już jest podejrzany, a jak ma duzo lepiej i nie daj bóg się jeszcze tym chwali to ma już przewalone na całej linii i prawdziwe polaczki zrobią wszystko żeby go udupić. Nasz naród to masakra.
Mnie się wydaje ,że bez względu o jakiej treści miałby sygnaturę to zawsze była by jazda ;) Tu nie chodzi o to jaka sygnatura ale czyj profil ;) Przecież wszystkie tematy Zygmunta są jak przysłowiowa oliwa do ognia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie zastanawiam.. Czy to forum motocyklowe czy forum wzajemnego obrazania? Uwazam, ze jezeli ktos chce napisac o czyms niezwiazanym z tematem powinien to zrobic w odpowiednio do tego przeznaczonym miejscu (Off-Topic) Ewentualnie na swoim profilu napisac o tym cos wiecej. Jezeli chodzi o sygnature to zamiast wielkiego koleczka wystrczylby sam napis zachecajacy do przyrzeniu sie blizej tematowi. Widac, ze autor koleczka odniosl odwrotny skutek do zamierzonego, chyba ze jego zamiarem bylo wkurzenie paru osob ;) Mnie osobiscie ta sygnatura nie przeszkadza! Ale nie dziwie sie ze sa osoby ktore to krytykuja i chca zmiany. AA i jezeli ktos wkleja pelno linkow do filmikow motocyklowych, to ma do tego prawo bo to fomum o tej tematyce, a to tak na marginesie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak na poważnie :zygmusc - ile zapłaciłeś makzelowi, jeśli to nie tajemnica , że w ogóle zaczął temat z sygnaturą? bo jak znam życie to te twoją sygnature zna juz jakieś 15000 forumowiczów, z czego z 13500 odwiedziło twoją stronę, niech tylko połowa z nich jakoś tam się w ten twój "projekt" zaangazuje to masz ... no własnie ile z tego wyciągasz?? przyjaciół oczywiście.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to prawidolowy regulaminowy rozmiar.http://img442.imageshack.us/img442/7967/nowye1.jpg
niekoniecznie, to co wkleiłeś ma 500x50, a może mieć 500x100, ale jako cały podpis, z tekstem, linkami i innymi dupsami."[*] Podpis, zwany także sygnaturką może być tekstowy, graficzny lub flashowy. Łączna wysokość jego wszystkich elementów nie może przekraczać 100 piksli, a szerokość 500 piksli. Sygnaturka flashowa nie może posiadać elementów dzwiękowych wywoływanych inną akcją niż onClick wykonaną przez forumowicza. Łączna objętość wszystkich elementów podpisu nie może przekraczać 100 kilobajtów."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam konkurs dla osób,które tego nie wiedzą. Zagadka brzmi: kto jest moim sponsorem (osobą wprowadzającą) w FM? Jest to oczywiście ktoś z forum, kogo wszyscy znacie. 3 pierwsze osoby, które dobrze odpowiedzą dostaną ode mnie do wyboru- perfumę lub starter (kartę) SIM w FM Group Mobile - najtańszej sieci na rynku polskim Można podawać tylko jeden nick ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm a moze makzel jest w grupie 1736 przyjaciół zygmusca i mu robi reklame ?
a tak na poważnie :zygmusc - ile zapłaciłeś makzelowi, jeśli to nie tajemnica , że w ogóle zaczął temat z sygnaturą? bo jak znam życie to te twoją sygnature zna juz jakieś 15000 forumowiczów, z czego z 13500 odwiedziło twoją stronę, niech tylko połowa z nich jakoś tam się w ten twój "projekt" zaangazuje to masz ... no własnie ile z tego wyciągasz?? przyjaciół oczywiście.....
PanowieMożecie się ze mną zgadzać lub nie, ale nie traktujcie mnie jak sprzedajnej qr... ok? Będę wdzięczny. Apropos nie jestem pierwszy który zwrócił uwagę na siga z..sc
Mam konkurs dla osób,które tego nie wiedzą. Zagadka brzmi: kto jest moim sponsorem (osobą wprowadzającą) w FM? Jest to oczywiście ktoś z forum, kogo wszyscy znacie. 3 pierwsze osoby, które dobrze odpowiedzą dostaną ode mnie do wyboru- perfum lub starter SIM w FM Group mobile Można podawać tylko jeden nick ;)
Myślę, że kimkolwiek jest teraz mu wstyd. Nagrodę możesz przekazać na cele charytatywne. W każdym razie, jesteś dla mnie kolejnym przykładem na to, że Pan Łysiak nie mylił się w swoich książkach.Uszanowanie...makzel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.