Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zygmusc


makzel

Rekomendowane odpowiedzi

spokojna twoja rozczochrana giemul sledze to forum od kilku lat i naprawde z roku na rok jest gorzej co hcwila sie znajduje jakis samozwanczy dyktator który wytyka błedy innych myslac ze jej pępkiem świata.. a co do teog czy sie znamy hmm... mysle ze mozna tak powiedziec ;]

witaj spam. mam nadzieje ze zostaniesz z nami dluzej niz tlyko na kilka bluzgow w tym temacie.na wstepie zapraszam tu:http://forum.motocykle.slask.pl/index.php?...026&hl=fotooplacalo sie nowe konto rejestrowac? nie mozna bylo w prost?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 347
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja cały czas powtarzam sobie że ........ w czydziestymdziewiontym to były czasy Wiesz , tak już jest na świecie , że ....... kiedyś to było ...... , a ta dzisiejsza młodzież to .......Ale żeby to zrozumieć ( i co ważniejsze , nabrać do tego dystansu ) , to trzeba chyba trochę życia przeżyć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja cały czas powtarzam sobie że ........ w czydziestymdziewiontym to były czasy Wiesz , tak już jest na świecie , że ....... kiedyś to było ...... , a ta dzisiejsza młodzież to .......Ale żeby to zrozumieć ( i co ważniejsze , nabrać do tego dystansu ) , to trzeba chyba trochę życia przeżyć .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie zakładanie nowych kont by komuś coś przekazać jest trochę żenujące. Jeśli robicie to by nie stracić popularności to nie tędy droga. Może robicie to gdyż chcecie komuś coś przekazać ale boicie się osobiście? Też nie tędy droga. Ja gdy mam coś do kogoś powiem to starając się zachować kulturalny ton bo taki mam charakter. Nie wiem czy to konto założyła osoba, która mnie trawi czy nie i czy się na mnie pogniewa czy nie ale mam to gdzieś i mówię co uważam: Uważam, że takie zagranie to kicha i żenujące jest w ogóle jest i w tyłek, dupę z takim zachowniem.Zygmusc offen Ci mówię to, że jesteś obrotny jest in plus ja cenię inicjatywę. Ludzie skoro ktoś ma więcej niż inni ale sam sobie to wygospodarował, a nie spadło mu z nieba to nie ma czego zazdrościć. Chyba, że zacznie okradać biedniejszych od siebie tego nie szanuję. Ale to gdzie piszesz, że będziesz robił to czy owo bo jest kilku innych co też tak robi to jest z Twojej strony bezczelność i buractwo gdyż sam stawiasz się na równi z procentem tych co czynią kiłę. A za post, w którym stwierdziłeś, że prostownik nie jest potrzebny powinieneś dostać publicznie baty. Jeśli mnie gdzieś spotkasz to podejdź to Ci wytłumaczę kiedy prostownik jest przydatny, a kiedy niezbędny i drugi raz nie napiszesz takiej bzdury, która mi osobiście tak zapadła w pamięć jak żadna inna co mówię całkiem szczerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok to moze zrobmy tak:co sądze o Ar2rm - bez obrazania oczywiscie:1. motocyklista, ktory przestrzega wszystkich mozliwych reguł, zasad i norm.2. motocyklista, ktory chce aby przestrzegano wszystkich mozliwych regul, zasad i norm3. motocyklista, ktory tepi wszystkich TYLKO na forum, ktorzy nie przestrzegaja wszystkich mozliwych regul, zasad i norm4. Spolecznik, chce ktory chce zmienic społeczenstwo na lepsze5. Spolecznik, ktory chce zeby w swiecie panowany lepsze zasady, wg swoich krtyteriów uwazanych za lepsze6. Spolecznik, ktory zmieni spoleczenstwo na lepsze pod warunkiem przestrzegania wszystkich zasad - zasad, ktore uznaje za spolecznie stosownych.7. Osoba, ktora nie znosi sprzeciwu i potrafi bronic do ostatniej kropli krwi swojego zdania8. Forumowicz, ktory chce zmienic forum na lepsze, stosujac do tego regulamin (chyba jedyny forumowicz, ktory stosuje sie w 100% do regulaminu) i żada kar za niestosowanie sie do regulaminu.9. Forumowicz, ktorego posty zawsze wywoluja burze bo PERSONALNIE potrafi po kims pojechac.I tak mozna dalej i dalej..Ogolnie jezeli doczepiles sie do zygmusca, to i mozna sie doczepic do ciebie, wiec mam kilka próśb:1. nie urzadzaj sobie personalnych wycieczek po kims, bo ktos je zrobi po Tobie2. nie wszyscy znaja wszystkie regulaminy i nie chca znac ani przestregac3. zanim napiszesz post, przeczytaj go raz, drugi raz, trzeci raz, przepisz odrecznie na kartkę, przeczytaj jescze raz i jezeli bedziesz uwazac ze jest ok, to kliknij ikonkę "dodaj odpowiedź"4. ch... niektorych interesuje czym kto sie zajmuje zawodowo i prywatnie (poza forum i motocyklami), bo mi to zalatuje pod manię przesladowcza5. w sezonie 2009 miales wiele okazji zeby mi cos powiedziec na ocz, czy zygmuscowi to dlaczego "przemykales" bokami??? zapraszam w sezonie 20106. niektorych loguja sie tutaj zeby poznac opinie i zdanie innych i na tej podstawie wysnuć swoje wnioski, ale niekoniecznie chca zeby im czyjeś wnioski narzucano na siłę7. Nie wybijaj sie z tłumu, bo pojawiles sie nagle ze swoim prawkiem i motorkiem rok temu i nagle jestes jedna z najbardziej rozpoznawalnych i kontrowersyjnych osob na forum, ale niekoniecznie najbardziej lubiana i szanowana.P.S. staralem sie to piszac nie obrazic Cie i mam nadzieje ze to uszanujesz i nie bedziesz obrazac mnie... a dla Twojej wiadomosci jescze, to jak parę razy "nieswiadomie" urzadzilem sobie wycieczke po Tobie to skrzynkę mialem zapchaną z PW w stylu "ale mu pojechales, gratulacje", wiec naprawde zastanów się czasem nad tym, ze obrazajac innych to moze sie obrócić przeciwko Tobie.Poza tym temat ten przekroczyl jak Kosma dodal granice dobrego smaku, bo autor go założył ze go wkur... sygnaturka, a Ty wyciagnales jakies brudy w stylu ze zygmusc jest taki i taki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem o przykładowej sygnaturze Manki czy Pcheły, bo oboje (i mnie tylko oni) mają nieregulaminowe wysokości- powyżej 100 pikseli. To, że ktoś łamie regulamin nie upoważnia innych do robienia tego samego. Ale ciekawy bylem, dlaczegoto o mnie powstał temat, a nie np. o Pchele. Stąd podałem ten przykład.Co do konkursu-chciałbym, żeby jeszcze 2 osoby to powtórzyły, bo w końcu są 3 nagrody ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre wypowiedzi w tym temacie są dla mnie obraźliwe, ale nie będę komentował, bo wyraźnie zaczyna być widoczne, kto ma na forum cokolwiek do powiedzenia i chyba lepiej będzie, jak każdy z Was to oceni...
Zygmunt dobrze ze zabrales glos bo zart jest smieszny do momentu az smieszy obie strony.Mam nadzie ze nie czujesz sie urazony przeze mnie. Jak juz pisalem . Temat od ok 8 strony stal sie zartem (z reszta zostal tu przeniesiony) . Ty tez z nami troche pozartowales robiac nam konkurs ktorego (jak sadze ) nigdy nie rozwiazesz. Skoro przestalo cie to cieszyc to pora konczyc temat.Tazz: dzieki - sporo sie o sobie dowiedzialem. ;) pelny profil psychologiczny.Duzo bym dal za personalia Spama. Ciekawe kto z mojego otoczenia nie ma odwagi powiedziec mi tego w trzarz.co do punktu 5: nie ma rzeczy ktorea bym tu napisal a nie powtorzyl jej w realu.I jeszcze jedno - nie pchaj mnie w ramiona zwawisci sierowaniej na kogokolwiek.Ja nie uznaje zazdrosci. Temat sie pojawil i nie byl prywatna wycieczka.skoro mamy kacik szczerosci i to prowadzony na poziomie to tez sie czegos dowiesz:)Tazz.1. Czlowiek o sporym doswiadczeniu zawodowym starajacy sie przekazac to doswiadczenie w sposob czesto bezkompromisowy.2. Motocyklista o sporym doswiadczeniu ktore rowniez potrafi byc przekazywane z pozycji sily.3. Adwokat z powolania - pojawia sie wszedzie i reprezentuje ludzi bez wyraznej potrzeby.4. Osoba medialna - nie bojaca sie otwartych rozmow , slownych potyczek , silnie zasymilowana ze srodowiskoem motocyklowym.5. W swoich tezach czesto stosuje populistyczne praktyki sprawiajace ze On jak i jego poglady sa "fajne" dla ogolu- patrz temat o prognozie pogody.6. Posiada sklonnosci do zbyt plytkiego uogolniania , szuflatkowania i wymyslania statysyk procentowych w kazdym mozliwym temacie. 7.7. Psycholog spoleczny potrafiacy rozebrac na czesci pierwsze kazde srodowisko znajdujac w nim (jego zdaniem ) slabe punkty, ktrore zwykle okazuja sie populistycznymi stwierdzeniami typu: jak to jest zle, jaki ten narod jest zly, jak berdzo zazdrosci, i ze wszedzie indziej jest lepiej.Te dane nie zawsze okuazuja sie prawdziwe co obrazue komentarz Pralinki w temacie do tematu w ktorym Tazz wypowiedzial sie o stanie polityki, religii, zamoznosci Republiki Czeskiej.8. Osoba potrafiaca udzielac sie spolecznie w ogolenie dobrze pojetym interesie motocyklistow. Z tego co wiem robiaca to bez profitu.9. Osoba pewna siebie i swojej wartosci . Sprawia toniestety slaba weryfikacje tworzonej przez nia treci. Jednak przy duzej aktywnosci na forum nie zawsze mozna utrzymac jednakowy wysoki poziom. tez moge tak dalej. jak chcesz mozemy to rozwijac w obie stony. Bedzie to mialo pozytywny wplyw na porawienie czegos u siebie.Co do konkursu-chciałbym, żeby jeszcze 2 osoby to powtórzyły, bo w końcu są 3 nagrody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. nie wszyscy znaja wszystkie regulaminy i nie chca znac ani przestregac
Gwoli ścisłości...Rejestracja na tym forum oznacza akceptację regulaminu (aby to zrobić trzeba go przeczytać), oznacza także dostosowanie się do niego i przestrzeganie zasad tam spisanych. Jeśli ktoś rejestruje się tu dobrowolnie to ma przestrzegać (w założeniu) ten regulamin i koniec kropka, nie ma dyskusji.Jeśli komuś nie odpowiada regulamin czy nie chce się do niego stosować niech się nie rejestruje i tyle.;)PS.Dodam jeszcze, że wiele osób poproszonych przeze mnie o zmniejszenie sygnatury nie miało z tym najmniejszych problemów i zrobiło to dosyć szybko i sprawnie, tu problem leży w dobrej woli użytkownika...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam i czytam i wiecie co? Nudzi wam sie.. potwornie..Naprawde juz nie macie co z soba zrobić..Patrzycie tylko jak jeden drugiemu nóz w plecy wjeb@ć..to własnie obraz polskiego motocyklizmu?a potem jeden drugiemu rece podajecie..może prościej wziąć noża i jeden drugiego pozabijać bo komus sie sygnaturka niepodoba etc?Wymagacie od innych kultury i zachowania a sami co robicie? ŻENADA!p.s. mam w nosie krytyke pod moim tytułem.
masz racje, dajcie już mu spokój każdy orze jak może, wystarczy mieć łeb na karku.z tego robi się jak chuj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jest - wiosno przybywaj bo niektórym sygnaturki bardzooo przeszkadzają, Tyle postów o sygnaturkę Zygmusia-masakra. Chce to ma i tyle, jak mówiłem wcześniej, a jak komuś nie pasuję to nie ładnie po nim jeździć tym bardziej że go pewnie nawet nie znacie!. Czujecie się obrońcami regulaminu forum to piszcze donosy to admina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SylaDna Twoim miejscu bym w tym wątku nie pisał....zaraz Ci sygnaturkę zmierzą i się okaże, że nieregulaminowa jest - bo jest....
A Ty sie nie wychylaj lepiej bo nieregulaminowo prowadzisz motocykl... Obie rece na kierownicy maja lezec w czasie jazdy!!!!
Reklamujesz salon! Płać za reklame ! Ja jeszcze musze zaiksowi oddać za 4 złowa.
i jescze masz na dodatek nieregulaminowe oswietlenie, bo zgodnie z kodeksem powinna sie swiecic tylko 1 lampka !!!!
tak jest - wiosno przybywaj bo niektórym sygnaturki bardzooo przeszkadzają, Tyle postów o sygnaturkę Zygmusia-masakra. Chce to ma i tyle, jak mówiłem wcześniej, a jak komuś nie pasuję to nie ładnie po nim jeździć tym bardziej że go pewnie nawet nie znacie!. Czujecie się obrońcami regulaminu forum to piszcze donosy to admina
a Ty gorszysz nieletnich swoim avatarem ehhhh..trzeba doniesc na policje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.