Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zygmusc


makzel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 347
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

skoro temat zaistnial to ja tez sadze ze taka agitacja szczecia przez namawianie do nierobstwa jest troche nie namiejscu. Wszyscy juz wiedza ze robisz w akunie i sprzedajesz perfumy z czego kupujesz mega fury i motocykle. nie interesuje nas ilu ludzi "uszczesliwiasz".naklej sobie to na samochodzie albo na szybach mieszkania a nie uszczesliwiaj nas na sile i nie rozciagaj kazdego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się nie napinam, tak przeszkadza mi to. mówisz coby tego nie czytać, ja się pytam da się? nie mam nic przeciwko reklamie czegoś związanego z motocyklami myślę, że jest od zaj... for o mlm. i ostatnia sprawa. u góry jest banerek z reklamami firm motocyklowych. raczej nie wiszą tam za darmo. ale dzięki nim nie musimy płacić za to forum. jeśli już ktoś chce ogłosić światu tę radosną nowinę jak można zarobić milion w 3 dni ;) to może właśnie taki banerek byłby bardziej ok? może się mylę ale wydaje mi się, że na wszystko jest odpowiedni czas i właściwe miejsce. PZDRmakzelPS nie działam w żadnym konkurencyjnym układzie orbitalnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak dla mnie to szukacie problemu ... i zaczepki. Niektorzy ludzie maja mniejsze sygnaturki ale gify i one sie duzej wczytuja niz statyczne grafiki. Wiec skonczcie truc dupsko i napijcie sie piwa...kuzwa to jest jakas masakra w tym kraju... robisz cos innego niz wszyscy to juz nie masz prawa do niczego... zwyczajnie sie czepiacie...albo po prostu zazrosc Was bierze. I nie zebym zygmuscia jakos specjalnie bronil. Ale nie ma dla mnie znaczenia co czlowiek robi i jaka ma sygnature

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie sie podziałą Wasza miłość i szacunek do bliżniego. Przecierz niedaawno składaliscie sobie nawzajem zyczeni swiateczne i noworoczne, zyczyliscie duzo sczecia pomyslonsci i w łasnie chodzi mi o szczesci. kolesiowi sie powiodło a Wy go chcecie spalic na stosi bo ma lepiej.Zle ze nie siedzi pod blokiem i narzeka jaki ten swiat pojeb..., rzad o niego nie dba, nie ma pracy itp...PS dzis czwartek a juz takie tematy, co to bedzie w weekend...Ps2 a motocykliscie to jedna rodzina która gdyby jej pozowolono to by spaliła kazdego z lepsiejszym sprzetem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co sie tak personalnie goscia uczepiliscie?zal dupe sciska ze powiedzmy nie robiac nic konkretnego jak np zapier.. wozkiem widlowym na magazynie albo ciezkie roboty fizyczne zyje sobie i to calkiem niezle?No to zbojkotujcie waszych przelozonych bo tez nic nie robia, a wy swoimi małymi, zgrabnymi łapkami pracujecie na ich wypasione chaty i fury..Mi niczyja sygnatura nie przeszkadza, dopoki nie rozszerza forum do niebotycznych rozmiarow...a to ze gosc reklamuje swoj pomysl na zycie, to zupelnie mi to nie przeszkadza...Ciekawe czy jak ktokolwiek z was bedzie reklamowac cokolwiek zwiaznego z tym ,ze przyniesie mu kase to czy bedzie sie pytal o zgode Pcheły na uzycie "banera" swojej firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tazzman prosze cie. co ma piernik do wiatraka. to nie jest forum przedsiebiorczosci . jak ktos bedzie namawial do wejscia do jego sekty pod kazdym postem to tez bedziesz taki liberalny? Nie mozna tego banera dac sobie do profilu? kto chce to wejdzie i zobaczy- proste.ps. z duetu obroncow zygmuscia brakuje jeszcze Kosmy ;).ps. teraz dopiero widze ze jakies gry karciane dodal do sygnatury - kosmos Ciekawe czy jak ktokolwiek z was bedzie reklamowac cokolwiek zwiaznego z tym ,ze przyniesie mu kase to czy bedzie sie pytal o zgode Pcheły na uzycie "banera" swojej firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. z duetu obroncow zygmuscia brakuje jeszcze Kosmy ;).
bo widze ze zawiazalo sie kółko osob nastawionych na wszystko ANTY - na zygmusca, na murzynów, ksiezy i na gejów oraz na osob z wiekszymi zarobkami...oraz inna grupa osob, ktore sa powiedzmy bardziej tolerancyjne i maja to gdzieś co inni robią w swoim czasie zawodowym i prywatnym...FŚM od dawna już powoli staje nie forum motocyklowym (patrzcie na dział ogólny) tylko jarmarkiem przemyśleń rozmaitości jak i zlepkiem pretensji zyciowych ciemnej masy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie nie tylko chodzi o układ orbitalny przyjaciól... kolo dorzucił jeszcze cosik innego... zastanawiam się gdzie jest granica... no właśnie czego??? ...chyba jednak dobrego smaku, pewnej wrażliwości, powściągliwości, liczenia się z innymi ludźmi... ale ja to chyba stary prykol jestem i się czepiam.ad vocem zawiści, zazdrości itp. czy ktoś mógłby mi wskazać jakiś fragment mojej wypowiedzi, która wskazywałaby na to, że takie uczucia targają moją duszą? PZDRmakzel------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------w lidlu mają całkiem niezłe winko za 9,99 - czerwone na zakrętkę - polecam wam a wy polećcie swoim znajomym i tak w kółko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie podpisze pod tym co mowi Tazzman rekami i nogami. Zygmusc nigdzie nie napisal, ze oferuje duza kase za nic nie robienie... po 2 jego baner nie powieksza forum... w przeciwienstwie do prymitywnego przykladu makzela. Po 3 polak o przecietnej mentalnosci nigdy nie zrozumie co znaczy inne zajecie, praca na siebie, wlasna firma... wiekszosc jest jak kon z klapkami na oczach, widzi tylko swoj 8 h etat... i 1500 na koncie10 dnia kazdego miesiaca... Po 4 jak kogos wkurza to, ze czyjs podpis pod postem zajmuje o centymetr wiecej od innych to wspolczuje jego rodzinie... pewnie w chacie tez Cie wkur***, ze krzeslo jest przesuniete o centymetr w lewo, a stol o 0,5 mm w prawo... no i do tego firanka jest za dlugo i optycznie wydluza Ci pokoj... normalnie czlowiek z pracy przychodzi poczytac forum... zobaczyc co nowego, a jak czytam takie tematy to mi sie scyzoryk w kieszeni otwiera... pozdrawiam, wszystkich tolerancyjnych ludzi. w tym temacie sie juz nie wypowiadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jaja ... dobre, też ide po piwo, moze jakieś nastepne 3 strony się uzbierają ... a zygmusc tak naprawde to sprzedaje oriflejm, wiem bo mi raz pisał i pytał czy nie chce sie zapisac, ale ja handlowałem kiedys amwayem i wiem że to ciezki kawałek chleba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.