Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Fazerowcy


Sławek_Czeladź

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 439
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam. Na początku pozdrawiam wszystkich.Właśnie niedawno zakupiłem swój pierwszy motocykl, zrobilem sobie prezent na nową droge życia i spełniłem swoje marzenia przed 40 hihi. Radzili mi właśnie ten motocykl i można powiedzieć że to on znalazł mnie, to był sluszny wybór. Mam nadzieje że czasami wesprzecie mnie jako niemowlaka w tej tematyce poradami, no i może na drodze też sie od Was dużo naucze.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie przy jakiej temperaturze powinien włączyć się wentylator chłodnicy ? Dzisiaj rano miałem kłopot z odpaleniem Fazera i opaliłem na popych następnie wyskoczył mi w miejsce tempertury silnika symbol A 12 ? Miał ktoś już coś podobnego ?Pozdrawiam Seba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie ja mam watpliwosci czy mam sprawny wentylator... Nie udalo mi sie go ani razu wlaczyc, choc nie jezdzilem w zasadzie przy duzym upale jeszcze. Przy normalnej jezdzie czy pałowaniu, po miescie i na trasie, ani razu sie nie wlaczyl i nie wiem w koncu, troche mnie to martwi, chociaz z drugiej strony slyszalem ze jest bardzo dobre chlodzenie silnika w fazerach i sie wentylator rzadko wlacza. Dlatego tez chetnie poczytam jak to u innych wyglada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W starym FAZERZE FZS 600 wentylator włącza się RAZ NA ROK !!! DOBRY STARY SILNIK
To prawda Miałem trzy lata FZS i tylko raz miałem przyjemność zobaczyć i usłyszeć kręcący się wentylator Ten fazer to dobry motór był, trochę za nim tęsknię
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam mozliwosc po sezonie zamienic swoje cb 750 na fazera 1000. dwa razy wiecej koni, ciut wygodniejszy, cos czuje ze bede mial dylemat czy zostac przy sevence czy sprobowac okiełznac 140 km fazera. co poradzicie ?
Weź jeszcze pod uwagę hamulce i podwozie FZS, które w porównaniu do Cb jest o lata świetlne do przodu ;)Bierz litra i nie marudź
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszytskich...Na przełomie roku kupiłem moje pierwsze moto - Fazer S2...Od dzisaj na formu! Wiec oprócz ogolnego przywitania ze wszytskimi, szczególnie chcialem z Wami sie przywitac...PS. Wentylator w Fazerze wąłcza sie ok.100stC (choc Panowie z Motor Beskid mówili,ze przy 103 czy 105stC)...Jesli chcesz usłyszec wentylator, po jeździe i rozgrzaniu silnika do 90-95 stC wyłacz go i ponownie po parunastu sekundach wlącz zapłon - powienien walczyc sie wentylator Pozdrowienia dla wszytkcih...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posiadam FZS 1000 02 r - w cieple dni po wyprowadzeniu moto z garażu - odpalam, 2x prze gazuje i wentylator mi się załączy ... w czasie jazdy raczej nie chodzi, po zatrzymaniu się załącza - nie widzę w tym nic złego - może wymiana płynu na typowo motocyklowy spowoduje różnicę, mi to nie przeszkadza, a motorek zapierd..... - dolewałem DYnagel 3000 - next sezon wymiana i się zaleję motula, zobaczymy czy różnica będzie....Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i dziękuję wszystkim za odpowiedzi odnośnie wentylatora.W serwisie powiedzieli że wentylator na 100 % włączy się przy temperaturze 120 stopni postanowiłem to sprawdzić, wczoraj odpaliłem moto w garażu i czekałem.Dokładnie przy 100 stopniach wentylator zaczął się kręcić dodam że to jest Fazik z silnikiem z R6 czy model S2.Natomiast na pytanie co znaczy komunikat A 12 mechanik odpowiedział że jest to wskazanie temperatury powietrza jeszcze nie wiem jak samemu przełączyć z temperatury silnika na temperaturę powietrza bo stało się to samoczynnie po rozładowaniu akumulatora ale już jestemspokojny bo myślałem że to wyskoczył jakiś wredny błąd. Pozdrawiam Seba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Jestem trochę nietypowy, bo dopiero zamówiłem Fazera w K-cach i odbiorę go w okolicach 20-ego czerwca. Wtedy się odezwę - może planowane jest jakieś spotkanie fazerów? To moje pierwsze poważne moto, w ogóle wracam do tego wspaniałego tematu jakim są motocykle po wielu latach - dokładnie po 14. Ja w przeciwieństwie co do niektórych wiem, że na pewno chcę Fazera - marzyłem o nim zanim jeszcze wyszedł na świat FZ6, z resztą trochę też nim pośmigałem. Supersporty mnie nie interesują a choppery - owszem, ale trochę są za bardzo statyczne.W każdym razie pozdrawiam wszystkich i do usłyszenia.Pssst! Nie mogę się doczekać... żona myśli, że zgupiałem na tym punkcie, ale wiecie jak to jest, kiedy wreszcie realizuje się marzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.