Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Fazerowcy


Sławek_Czeladź

Rekomendowane odpowiedzi

no myślę, że tego motocykla nie może braknąć w tym dziale. Ja dosiadam już drugiego fazerka (po 10 letnim fzs600 przyszedł czas na dwu letniego fz6). Myślę, że chyba się przywiązałem. Moje fotki fazerków:http://bikepics.com/members/slawekczeladz/zapraszam do dyskusji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 439
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jako że jest to mój pierwszy post witam wszystkich forumowiczów!!!W grudniu 2008 udało mi się ponownie dołączyć do grona szczęsliwych posiadaczy dwóch kółek i kupiłem Fazerka S2 z 2007 roku.Jest to moja pierwsza Yamaha a stan licznika dobija powoli do 10 000 km w związku z tym mam 3 pytania: 1) Niestety nie mam serwisówki i nie bardzo wiem jaki jest zakres czynności serwisowych przy takim przebiegu a co za tym idzie jakie mniej więcej będą koszty wizyty w serwisie zakładając że nie będzie żadnych dodatkowych niespodziewanek? 2) W grę wchodzą dwa serwisy, które biorę pod uwagę: Yamaha Motor Beskid Szpila-Paluch MotorsMoże macie jakieś doświadczenia z tym właśnie serwisami albo polecacie jeszcze kogoś. Dodam że jestem z okolic Pszczyny 3) Jakie jest zalecane ciśnienie w oponach do jazdy solo i z plecaczkiem ?Za wszelkie rady i sugestię będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia na trasie Seba ps. jeśli mój post trafił w niewłaściwe miejsce proszę moderatorów o przeniesienie i wyrozumiałość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem posiadaczem fazerka od dziśFazerek z 1998r czerwony, 45tyś za sobą sprowadzony z Italy.Na certyfikacie jakimś tam widnieje użytkownik z rocznika 1950 a w dowodzie ( oryginał italy ) nie ma wpisow o zmianie wlaściciela. Fazerek jest w niezlym stanie wizualnym a technicznym... to się okarze PozdrawiamDamian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lola 77 Ad.2 Zdecydowanie Yamaha Motor Beskid - wiele pochlebnych opinii czego o Szpili powiedzieć nie możnaAd.3 Jazda solo - 225 kPa(przód) 250 kPa(tył)Jazda z obciążeniem 90-185 kg - 250 kPa(przód) 290 kPa(tył)Instrukcje obsługi w języku angielskim można pobrać stąd ----->KLIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem jakiś czas temu fazerka '99. sprowadzony był z włoch. jak go kupowałem(z kumplem) to był przebieg 46kkm (i ja i kumpel jesteśmy pewni) a po odłączeniu i podłączeniu licznika wyskoczyło 72kkm pewnie był cofany ale jak to możliwe że się zmienił sam ?? w sumie to nie załamałem się (nie aż tak bardzo przynajmniej) bo nie należę do ludzi kcórzy uważają że moto musi mieć 30-35kkm i tylko takie kupują oszukując się samemu przy tym bo 90% moto na allegro ma taki przebieg nieżalenie od roku produkcji. w każdym bądź razie moto jak na taki przebieg wygląda si tylko jakiś baran próbował odświeżyć chyba lakier na baku i siknął go delikatnie nie ściągając naklejek tylko je zaklejając jest to drugi sprzęcik, poprzedni był gs. niestety zamiast śmigać na moto leżę teraz w łózku bo tydzień temu miałem wypadek na nartach i zerwałem kilka wiązadeł w kolanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja również się przywitam , na starym forum tematy były odnośnie 600 i 1000, ale wirus zabrał wszystko ;), będę miał kiedyś wenę to powklejam parę modyfikacji i linkówFzs 1000 rok 2002 przebieg 35 k kmkolor silver Spalanie: minimum z moich zapisek wyszlo mi 5.53, max 8.4 - średnio około 6,5 - 7 trzeba liczyć Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł aby razem pośmigać spko,a przy okazji powymieniać sie wiadomościami o naszych moto.Widzę BURST,że mieszkamy w tym samym mieście,SŁAWEK CZELADZ też blisko więc można w sezonie pośmigać wspólnie.Ja śmigam na FZ6 z 2006r. sprowadzony ze Stanów i nie wymieniłbym na inny moto,chyba że na FZ1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WitamNa wstępie chciałem się przywitać Posiadam również wspaniały motocykl jakim jest Fazer ;) mój jest z 99 roku. Kupiłem go po 3 - letniej przerwie. I mam takie pytanie do osób które mają te motocykle lub mieli. Mianowicie chodzi o światła. Widziałem w wielu Fazerach zmostkowane lampy przednie aby świeciły obie naraz ( nie dziwię się bo mi świeci jedna i g...o widzę ) , i pytanie jest takie czy coś się dzieje?? Czy się przepala regulator lub może nie ma najmniejszego problemu?? Dziękuję z góry za odpowiedzi a niedługo pochwalę się i fotki Fazera zamieszczę jak tylko będę je miał Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pajda u mnie miał być fzs1000 ale niestety w kasie jaką dysponowałem nic konkretnego się nie znalazło. A mój obecny po prostu mnie zwalił z nóg jak go zobaczyłem i cóż - jest mój Na litra mam jeszcze czas, po za tym 600 zwinniejsza a i młodsza od poprzednika o 8 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak bardziej w temacie samego motocyklahttp://img502.imageshack.us/img502/6822/acceleration.th.gif http://img502.imageshack.us/img502/8051/dyno.th.gifWykresy przyspieszenia i mocy na tle wybranych konkurentów. Jak widać silnik łapie małe doły ale i tak nie jest źle. Ja tam jestem zadowolony Nie mniej jednak chciałbym kiedyś się przejechać na starszej R6 która jest dawcą silnika dla tego motocykla, żeby zobaczyć jakie są różnice w dolnym zakresie obrotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do spotkania to jak będzie ciepło to się widzimy chłopoczki Temat jest nasz i piszmy tutaj co nam się żywnie podoba , o spotkaniach również. Wstępnie Sosnowiec tak ? , jak będzie coś wcześniej to dajcie znać, postaram sie przyjechać i poznać nowe twarze, Bytom nie jest tak daleko ...Pozdrawiam ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panow i Panie Rowniez jestem nie dlugo szczesliwym posiadaczem S2 2008:] mam nadzieje ze dogadamy sie na zjazdzik jakis i info zawita tutaj jak i na dziale spotkania:]P.S. ma ktos na owiewkach Gt jezeli tak niech mi da znac czy wie gdzie i jak zamontowac crash pady i czy jest to mozliwe bez wiercenia i next qestion czy ktos ma gniazdo 12V w swoim fazerku najlepiej 600 bo chce zamontowac ale nie moge sie zdecydowac w ktorym miejscu tak zeby bylo najmniej wilgoci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Pech ja mam założone crash pady, przymierzałem się też do kupienia owiewek GT ale wydaje mi się że bez wiercenia się nie obejdzie ale to tylko tak na podstawie porównania mocowania w moim mopliku i zdjęć Fazera z pełnymi owiewkami i na razie odpuściłem. Pozdrawiam Seba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich fazeromaniaków! Smigam FZ6S 2004 i jestem z niego bardzo zadowolony.

Jak jest z serwisem w FZ6 S 2004-2006, jakie czynności co ile km .Kto sam serwisuje moto?
Podstawowe wymiany i regulacje:Olej co 6 000kmŚwiece co 20 000kmSprawdzenie luzów zaworowych z ewentualną regulacją co 40 000 km.Filtr powietrza co 40 000km.W okrojonym zakresie sam serwisuje (wymiany płynów oraz części do których nie są potrzebne skomplikowane narzędzia ;) ).Co do spotkania to może Szczyrk (oczywiście jak śniegi stopnieją), nie tak dawno poprawili nawierzchnie na przełęczy Salmopolskiej a dokładnie to od Białego Krzyża w stronę Wisły, przy okazji byłaby dobra okazja do polatania po winklach Pozdrówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.