Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zamek Chudów-czwartkowe Spotkania


Rekomendowane odpowiedzi

'Skuterowcy' mile widziani ?Pamietam, jak przyjemnie bylo na Ogarze, gdy wiekoszsc motocyklistow (tych prawdziwych, nie mowie prawdziwych, bo mi 'machali') 'machalo' . Teraz na skuterze w sensie 'postrzegania' na drodze tak 'obco'. Raz na 500 skuterow? Ktos 'od kiwnie'. Wybaczcie za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde ja nie pojechalem bo po pracy bylem troche za wczesnie ok 15.20 ale w okolicach skrzyzowania dk44 i drogi na chodow mijalem jakies czerwone moto. (Ja jechalem z charakterystycznym paskiem odblaskowym )pozdrawiam
Może mnie mijałeś bo mniej więcej o tej godzinie jechałem w stronę Chudowa, zrobiłem tam kółeczko, pod zamkiem widziałem że stały jakieś 2 maszyny i pojechałem w stronę Katowic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Zygmunt ale na którą godzinę ?Wiesz kusi mnie by się wybrać na zamek ale mam nocki w tym tygodniu i jak się wyśpię to tak najprędzej na 16 :00 mi pasuje .No i mam nadzieje że mrozu nie będzie bo o tej porze roku to wszystko jest możliwe nawet i śnieg. Ale jak co to będziemy pierwsi i pokażemy kto ma stalowe jajca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak co to będziemy pierwsi i pokażemy kto ma stalowe jajca
Stalowe jajca ma zazwyczaj ten co nimi wgniata bak podczas wypadku Ja wczoraj troche smigalem i niestety jeszcze troche trzeba poczekac na przyjemnosc bo procz pisaku i innego syfu, na drogach mozna trafic na niestopiony jeszcze lod. Mialem wczoraj ta nieprzyjemnosc i narazie sie wstrzymuje od smigania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ee tam, zima. Kalendarzowo jeszcze miesiąc, ale spójrz za okno W plusie mocno jest i się nie zapowiada nagły spadek o 12 stopni. Wczoraj jeździłem i źle nie było. Asfalt już mokry i na szklankę nie ma co liczyć. Łapy mi tylko zmarzły z deka, ale to przez głupotę, bo sobie rękawice wziąłem nieodpowiednie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.