Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ja Tam Z Autobany Raczej Nie Korzystam Ale Co Wy Sadzicie? *PRZYKLEJONY*


Spazz

Rekomendowane odpowiedzi

jakies biale kartki A4 za przednie okno trzeba bedzie dac, zebysmy wiedzieli ze my to my ;). Ja przynajmniej bede oczojebnym samochodem [zolta nauka jazdy ] ale reszta ;]... no chyba ze pogoda faktycznie pozwoli to na moto. I faktycznie jakos sie oflagowac albo cos, zeby bylo wiadomo ze to motonisci w autach ^^'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wiadomo ze bede i pewnie samochodem bo staje sie na jesien/ zime wygodny..a tak swoja droga.. niewazne czym sie jedzie (czy 200 czy 400), wazne co sie reprezentuje..Ja reprezentuje swoje poglady, ze za produkt autostradopodobny jako motocyklista chce placic mniej i tyle...SE piszac swoja debilna odpowiedz ze mamy zebrac podpisy wszystkich motocyklistow (niby debilna, a jak madra pod wzgledem prawnym), chce sprawic ze dobija do zimy, czesc motocyklistow sie wykruszy i skoncza sie akcje.Juz przy kolejnych akcjach widac bylo kto przyjezdza dla "zadymy i funu" a kto z przekonania o slusznosci akcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sadze ze pojedziemy puszkami (choc slyszlaem ze przyszly wykend ma byc ladny).Proruszona tu kwestia identywikacji jest wazna. Nie robmy zadymy z kaskami bo to smieszne. Proponuje aby kazdy z nas wydrukowal sobie kartke A4 (lepiej A3) i przymocowal od srodka do tylnej szyby. Kwestia napisu do ustalenia:np:- Popieram protest motocyklistow - kierowco skrec na S1 !- Popieram protest motocyklistow - Ty nie muszisz tracic w nim czasu - Zjedz na S1To moje propozycje dla Pana Kleksa jak uleprzyc akcje.ps. mozne jeszcze podrukowac cz-biale mapki (4 na jednej kartce A4) i rozdawac je przed zjazdem na S1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem.Pytanie tylko czym przyjechać...Ksenonki nie oryginalne bo bez sprysków ;) , do tego zbyt szerokie fele(poza obrys)..Na moto nie wiem co będzie, bo ostatnio sie przeziębiłem własnie na moto(no co,ciepło było, tzn tak myślałem...)Chyba pozostanie Cliówka od kobiety...Warto o tym mówić, że chłopaki ze StrażyAutostradyNaZawołanieSE (Łapy 4 łapy)beda baaardzo skrupulatni.Dowody rejestracyjne polecą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie ze bedei bede puszka, zeby nie dac sie zepchnac na pas tylko dla moto, mam juz ok 3kg miedziakow do placenia, ile tego jest nie wiem.... policze na bramce ;)moim jedynym znakiem identyfikacyjnym jest naklejka na klapie bagaznika, poza tym mam ciemne szyby, wiec kask czy biala kartka na tylnej szybie nie da rady.... kask najwyzej wezme i poloze z przodu na desce rozdzielczeja i mam cb radio do ostrzegania innych mobilkow ze na bramkach zacislo ;)acha, jak jakis tekst typu "popieram protest motocyklistow" zostanie zatwierdzony to tez umieszcze kartke za szybaSE tez powinien wiedziec kto jest kto na bramkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

defQ dobry pomysl z tym śledzikiem.Wklejcie prosze taka informacje na swojego śledzika w Naszej klasie23-10-2009 PROTEST MOTOCYKLISTÓW PRZECIWKO ZBYT WYSOKIM OPŁATOM NA AUTOSTRADZIE A4 Dnia 23-10-2009 od godz. 17:00-22:00 pojawią się utrudnienia w ruchu na płatnym odcinku autostrady A4 Katowice-Kraków-Katowice. Polecamy objazd drogami alternatywnymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wklejiłem ale nie wiem czy tylko ja mam samych ułomnych znajomych i tylko u mnie ta informacja zlewa się z takimi wpisami na ŚledziuNaklej na monitor znaczek za 1,50 zł (musi być pośliniony), następnie wprowadź w komórce kod 49043u-43rv, włącz pralkę na program gotowanie i przez 60 sekund migaj lampką nocną w sypialni stojąc na rzęsach - śledzik zniknie. TO DZIAŁA !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojna glowa ;]Wklejcie prosze taka informacje na swojego śledzika w Naszej klasie23-10-2009 PROTEST MOTOCYKLISTÓW PRZECIWKO ZBYT WYSOKIM OPŁATOM NA AUTOSTRADZIE A4 Dnia 23-10-2009 od godz. 17:00-22:00 pojawią się utrudnienia w ruchu na płatnym odcinku autostrady A4 Katowice-Kraków-Katowice. Polecamy objazd drogami alternatywnymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojna glowa ;]Wklejcie prosze taka informacje na swojego śledzika w Naszej klasie23-10-2009 PROTEST MOTOCYKLISTÓW PRZECIWKO ZBYT WYSOKIM OPŁATOM NA AUTOSTRADZIE A4 Dnia 23-10-2009 od godz. 17:00-22:00 pojawią się utrudnienia w ruchu na płatnym odcinku autostrady A4 Katowice-Kraków-Katowice. Polecamy objazd drogami alternatywnymi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.