Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ja Tam Z Autobany Raczej Nie Korzystam Ale Co Wy Sadzicie? *PRZYKLEJONY*


Spazz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Trzeba bylo wtedy o tym wspomniec a nie podpierac przyslowie ... "Mądry polak po szkodzie"Nie ma racji! Z tego co pamietam to za drugim razem bylo jeszcze lepiej. Dla nas. Ruch byl zablokowany kompletnie na ponad godzine od strony myslowic. Ale Ty oczywiscie wiesz lepiej bo przeczytalas o tym w internecie.Natomiast to co sie wtedy stalo bylo dokladnie ustalone przeze mnie z naczelnikiem wydzialu ruchu drogowego KWP. I policja wiedziala o naszych poczynaniach i my wiedzielismy o tym co oni beda robic. Calkiem inaczej bylo w kakowie ale to juz inna bajka.I wybacz ale ciagle uwazam ze nie masz pojecia o czym piszesz i nie jest to zlosliwosc.Dzieki takim ludziom ktorzy maja wszysto w nosie jest w polsce jak jest i ciezko to zmienic. Bedziesz sie pieklic dopiero jak bedziesz musiala ta autostrada pojechac nie ? kól Wystarczy spojrzec na wyniki 3 ankiet publikowanych po kazdej naszej akcji i juz widac ze mijasz sie z prawda. Błagam Cie wiec nie pisz wiecej bzdur ok ? Dziekuje.btw. a moze zeczywiscie jestem tylko jakims pierdolcem ktory nie potrafi nic zalatwic i robi wszystko zle. niech bedzie i tak skoro w skrocie takie jest Twoje zdanie.dla mnie EOT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu w tym watku jest wszystko napisane. Pan kleks reprezentuje organizatora dlatego ze organizacje zalatwia wiecej niz jedna osoba a ja nie napisze kto bo nie mam do tego prawa. Tak jestem czescia owego kleksa ale tylko czescia. to tez bylo napisane tutaj i mysle ze wszyscy zainteresowani o tym wiedza. Nie bede sie rozpisywal na ten temat ze wzgledu na naciski na nas. poczynania tez zostaly opisane razem z linkami do pozwow wywodow pism itd.Nie smieszylo by Cie to jakbys byl z nami od poczatku. Sam jestes motocyklista juz od dlugiego czasu i Ci to wisi ? Dziwie sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po trzecie robienie blokad tak często sprawiło ,że kierowcy samochodów przestali być całej tej sprawie przyjaźni i sumując to z punktem drugim , można może to było rozegrać znacznie lepiej.po czwarte: blokowanie samochodami? na to zwykły kierowca puszki popatrzy tak, że
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...qrwa,panowie,przypominacie mi szlachte za starych polskich czasów,tylko veta wam brakuje...Kosma,odpuść,pisanie w kółko o tym samym tylko zabrudza ten wątek.N'joy Moto,tez odpuść,a jeśli okaze sie, że miałes rację jednak,wielu Ci pogratuluje i może zakupy nawet zrobi jakies dodatkowe...Nie spierajmy się o rację, bo przypominamy tym polityków którzy to o pietruszkę do gardeł sobie skaczą.Skupmy sie na sednie sprawy czyli płaceniu badź nie.Swoja droga, płacenie za autostrady jest moim zdaniem oszukiwaniem społeczeństwa,nie tylko motocyklowego.Sa one budowane NIE za pieniadze panstwowe czyli z naszych podatków tylko za pieniadze UE,co wiem z reklam o funduszu spójnosci.Dlatego pobieranie opłat zarówno od samochodów jak i od motocykli jest OSZUKIWANIEM I ZŁODZIEJSTWEM,co gorsza w majestacie prawa.I jeśli miałaby sie jakas debata narodowa odbyć to własnie na ten temat a nie tylko czy motocyklisci maja rację.Ale poniewaz nikt nie pyta co sie dzieje z naszymi pieniędzmi jest jak jest...Polecam wszystkim zainteresowanym film Aarona Ruso "Ameryka.Od wolnosci do faszyzmu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.