Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

powolny

Użytkownicy
 • Posts

  486
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  52

powolny last won the day on May 27 2023

powolny had the most liked content!

1 Follower

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • From:
  Wodzisław Śl.

Recent Profile Visitors

3,537 profile views

powolny's Achievements

Contributor

Contributor (5/14)

 • Dedicated Rare
 • Reacting Well Rare
 • Very Popular Rare
 • Conversation Starter Rare
 • First Post Rare

Recent Badges

103

Reputation

 1. Znalezienie chętnego , zwłaszcza na tym forum graniczy z cudem . Planując trasę ,jak już jedziesz w sierpniu , unikaj raczej najciekawszych miejsc w weekendy . Korek na takie Stelvio zniechęci każdego . bergfex - Kamera internetowa Passo Stelvio - Stilfser Joch - Ortlergebiet - Cam - Livecam
 2. Wygląda na konector zasilający starą nawigację motocyklową Navitela .
 3. W razie czego zrób plan "2" ,Bo Transy mogą być jeszcze zamknięte . Jednak druga połowa czerwca ,to już ??? ,powinno być OK . W tym roku śniegu nie poskąpiło ,tutaj masz wprawdzie Alpy ,ale też wysokie bergfex - Kamera internetowa Passo Stelvio - Stilfser Joch - Ortlergebiet - Cam - Livecam .
 4. Zdejmij pinlocka ,już jest na tyle ciepło ,że szybki nie parują .
 5. Wpisz sobie 'Jadę' motocykle ,brałem u nich moją Shawdow-kę i może trochę drożej mają ,ale się znają i motocykl nie ulep . Jednak czujnym przy zakupie z drugiej ręki w PL trzeba być szczególnie .Wstaw swój załącznik
 6. Teraz chyba wszyscy już niestety siedzą na fb . Szkoda ,bo fora mają swoją przejrzystość ,poprzez wielo -tematowość ,a tam silnik wciąż przewija ,ale cóż ,pęd jak w życiu .
 7. Hejka ,tutaj raczej za dużo się nie dowiesz ,bo forum ,niestety dogorywa . Przy tak słusznej posturze proponuję pobrać apke "przymierz się do motocykla " .Przynajmniej wstępnie będziesz mógł zobaczyć jak bedziesz na nim (tym wybranym) wyglądał . Powodzenia w poszukiwaniach i ostrożnych zakupów ,bo sprzedający to .Zwróć też uwagę ,czy nabytek zaakceptuje nowy uszczęśliwiacz E10 .
 8. powolny

  Cześć

  Na pewno coś znajdziesz ,sprawdź tylko ,czy na tym nowym qwa E10 pojedzie . Jeżeli piszesz ,że masz jakieś problemy ,to może ?? ... WIEM , że nie jest łatwo dopuścić ,przymierz się do skutera ,oczywiście maxi . Jest jednoślad ,jest oparcie ,do miasta dużo wygodniejszy poprzez łatwość zsiadania i wsiadania . Nie chcę niczego reklamować ,ale w zeszłym roku brałem udział w wyprawie testowej pewnej firmy i jednym z testowanych był skuter 310 poj . i przyznam ,że mnie rozwaliły jego możliwości . I nie chodzi o konkretny model ,ale o skuter . Normalna przelotowa https://photos.app.goo.gl/yGM6Ru4NuzR6HQ2P6 ,a do maxa to paręnaście można dodać ,a spalanie w granicach 3l . Powodzenia w szukaniu ,oczywiście tego co tobie w duszy gra . PS . niestety to forum już dogorywa .
 9. Spokojnie możesz brać ,jak z 2-10 to i na E10 pojedzie ,ja z moją z 2-4 nam troszkę niepewności .
 10. No takie teraz czasy ,że trzeba łapać okazje za ryj i wykorzystywać do bólu . Sezon powoli ,ale nieubłagalnie się ... . Ja mam jeszcze plana na szybką Rumunię ,na początku września i już odliczam ,a jeszcze laczek z tyłu muszę wymienić .
 11. powolny

  2023

  Bez przesady z tą konspirą ,są pytania ,to pytać . Czy turystyk mnie ujął ??? ,a i tu jest haczyk bo jak pochwalę , to wiadomo co ludzie pomyślą . Tak jak pisałem szykuje się rewolucja motocyklach . Ja od zawsze lubiłem "maluchy" ,ale przez właśnie ,własne niedowartościowanie ( chyba ) mam w garażu Hondę VTX ,którą bardzo lubię i jeżdżę nią z żonką ( najdalej Portugalia ) .Jednak nie ma ideału i jak jadę sam to wolę lżejszy ,mniejszy ,bardziej ... wygodny (dla mnie ) . Teraz dowiedziałem się ,że wszystko rozbija się o kasę . Dlatego producenci idą w mniejsze pojemności ,podwyższając ich osiągi ,żeby były TAŃSZE . Jednocylindrówka ,to o połowę mniej części od dwu i ... . Jak będzie z żywotnością ??? czas pokaże . Jednak dowiedziałem się również ,że rynek Europejski nie jest głównym rynkiem zbytu ,bo jest trudny . Najwięcej motorków wszelkich śmiga po krajach Azji ,Ameryki południowej i w innych podobnych miejscach ,gdzie ludzi już stać ,ale są mniej wymagający i tam na serwisach wychwytuje się ewentualne problemy i usuwa je żeby dostać lepszy produkt . Natomiast co do samego wyjazdu ,był mega udany jak przeglądam teraz zdjęcie ,to micha się cieszy na wspomnienia .Jest sezon w pełni pakować motorki i ruszać przed siebie . moja pierwsza "wyprawa" motocyklowa ,to było 150 km ,ale adrenalina był i jak to się mówi "zassałem" LWG .
 12. powolny

  2023

  Szczęściarz ,czy ja wiem ? Na początku też tak mi się wydawało ale wiedziałem ,że będę musiał dużo filmików kręcić i zdjęć pstrykać ,bo to głównie dla tego zostałem wybrany ,że się komuś moje wypociny spodobały . Także jechanie nie swoim sprzętem za dosyć duże pieniądze jest jednak pewnym obciążeniem . Na szczęście wszystko się udało ,teraz tylko "szef" musi sklecić kilka filmików i będzie git . Trasy też ja zaproponowałem i prawie wszystko klepnęli . Tylko na winkielkach swoim bardziej bym się bujał ,a tak to ... troszkę niedosyt ,ale ogólnie spoko . Wprawdzie ja miałem rasowego turystyka ,ale w teście jechał też skuter i to właśnie jego osiągi mnie najbardziej rozwaliły ,a spalanie o pół litra mniejsze . Świat staje na głowie ,kończy się jakaś epoka . Z ciekawostek ,bo nikt jeszcze nie pisał ,a jest to ważne . W Austrii nasza benzyna E 5 (5% dodatku alko) jest już jako "premium " - droższa ,normalna jest już E10 . W starszych modelach gaźnikowych może powodować puchnięcie gum .
 13. powolny

  2023

  Marmolada była widoczna z sąsiedniej przełęczy . Ten wyjazd był dla mnie inny niż dotychczasowe ,bardziej "komercyjny " . Skontaktował się ze mną gościu ,który pisuje artykuły w prasie motocyklowej i publikuje recenzje na YT . Zaproponował udział w teście dłuższo dystansowym ,na który dostał od importera 3 motorki i szukał chętnych do testu . Tak oto nawijałem kilometry z "ziemi polskiej do włoskiej" i z powrotem . Miłej podróży życzę . My południowcy ,mamy na szczęście że do Itali na winkielki w jeden dzionek da się dojechać .
 14. powolny

  2023

  Nie wzdychać ,planować i realizować . Wszystko zaczyna się w głowie . Właśnie wróciłem , wycieczka przednia ,w dobrym towarzystwie ,aku naładowane .
 15. powolny

  2023

  Wprawdzie niemrawo ,ale powoli sezon jak i pogoda się rozkręca . W tym roku ,ponieważ urlop właśnie ,prawie się zaczął ,jadę na początek odwiedzić moje ukochane włoskie winkielki . Wiem ,że o tych moich wyjazdach w tamte okolice już duuużo pisałem ,ale jak spotykam w realu kolegów LWG ,to wielu mówi że marzy im się taki wyjazd ,ale... . No i właśnie z powodu tego q-na ale piszę ,żeby spróbować przekonać ,że każdy może i na wszystkim jest tylko jeden szkopuł czas . Niestety dostałem od znajomego info o terminach zamykania włoskich przełęczy dla motocyklistów ,przeważnie były to weekendy . Fakt ,że zawsze moją marszrutę staram się tak ustawiać ,żeby w sb.-nd. i inne święta nie przejeżdżać przez komercyjne miejsca ,bo jechanie w korku po serpentynach mija się z celem ,a takie są niestety realia . Drugi urlopik (jak dostanę) to tak myślę obie trans ,a jak by było więcej ,to może i Grecja ??? marzenia i plany to podstawa . Na razie pakuję motka i czekam do soboty .
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.