Jump to content

powolny

Użytkownicy
 • Content Count

  350
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  33

powolny last won the day on April 16

powolny had the most liked content!

Community Reputation

67 Wspaniała

About powolny

 • Rank
  Polerant felg

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • From:
  Wodzisław Śl.

Recent Profile Visitors

1,942 profile views
 1. Chyba byłem niegrzeczny , urlop jest i siedzę na dupie (aaaa) . Jak planowałem wolne ,to nawet nie przyszło mi do głowy ,że w Alpach będzie ponad metr śniegu i najzimniejsza wiosna w Rzymie od 60-ciu lat .Gdyby chociaż miało nie padać ,to pojechałbym wygrzać kości w Lido ,a tak to zostało siedzieć przed compem i przeglądać stare fotki . Jak na chwilkę wyjdzie słonko ,to kręcę komin , cóż .
 2. Nie ma co gasić Młodego ," Podróż za jeden uśmiech " inspiruje mnie do dzisiaj . Niestety jak nie pisze ,że rodzice robią mu kłopoty z wyjazdem ,to prawdopodobnie nic nie wiedzą ,albo nie chcą . Zgodnie z prawem nieletnie dziecko nie może bez opiekunów prawnych przebywać ,nie tylko w obcym kraju ,ale i w naszym ,zbyt daleko od domu . O ile u nas sprawa skończyć się może dowiezieniem do domu i karą dla rodziców , to w krajach kinder (amtów ,czy jak tam się zwą ) , żarty się kończą . Śmigaj Młody na razie w koło komina ,bo samotna noc pod namiotem ,na dziko wszędzie smakuje podobnie .Zdobyte doświadczenie na pewno przyda się w dorosłym życiu i podróżach już dalszych .Poczytaj zapiski o podróżach Mnicha ,to Cię bardziej zainspiruje ,a jak już teraz nie planujesz życia z nosem w compie ,tylko na campie ,to już wygrywasz .
 3. Ustaw sobie krótsze dzienne przebiegi ,bo już Francja potrafi dogrzać w czerwcu ,a jak jedziesz 125-ką ,to chłodzi ją powietrze i olej ,a jest go niecały litr . Mam nadzieje ,że prawko masz, bo na "B" ,to można u nas ,a każdy kraj ma swoje przepisy . Czasu powinno Ci wystarczyć ,ja wracałem z SdC pięć dni z V 100 max (bo lubię powolutku ) i połowę lokalnymi drogami . Marzy mi się jeszcze raz ,tak właśnie na trzy tygodnie ,spokojnie i może za dwa lata ?? , najbliższe terminy już zajęte . Buen Camino. https://photos.app.goo.gl/BGljo84gyPozkeK52
 4. Porozumienie polsko - polskie wytrzymało zaledwie tydzień ,wczoraj ogłosili ,że w przyszłym roku znowu dwie imprezy .
 5. Co rusz jakaś gleba ,i wyprzedzanie na wariata ,stanowczo nie moje klimaty . Za to jak byłem tam w zeszłym roku w poniedziałek winkielki były nasze ,na luzie i tylko podesty cierpiały .
 6. Wujek dobra rada ,co do wyjazdów w Alpy na tzw. długie weekendy .Jeżeli lubicie takie klimaty https://photos.app.goo.gl/yTB5TZ7YrK4sGVpi9 i takie info https://photos.app.goo.gl/YLFCazkF8vRLkX898 To spoko ,ale jak chcecie być tam względnie sami ,to tylko w tygodniu .Kiedyś też myślałem ,że tylko MY mamy wolne ,długie weekendy i właśnie wtedy dowiedziałem się ,że większość cywilizowanej Europy ma podobnie i z tego również lubią korzystać ,a ceny wtedy idą ostro w górę ,jednak nie chce nikomu patrzeć do portfela ,na wszystko jest klient . Niech to jednak Was absolutnie nie zraża ,bo są to najpiękniejsze zakątki Włoch .
 7. Zakład Usługowy TAPICERSTWO - Radlin ul Rymera27F .Telefon: 32 456 72 29 Co do zdjęć to nie wiem dałem linka i ?? ,u mnie są .
 8. Początek sezonu już dawno zastukał do drzwi ,aura odpowiednia więc ćwiczenia czas rozpocząć . Wiadomo im więcej włożysz ,tym więcej dostaniesz .Moja coroczna siłownia wygląda tak
 9. Podjechałem na moto i pokazałem o co mi chodzi ,umówiliśmy się ,że za pięć dni dostarczę siodło i w czwartek był tydzień od dostarczenia . Pojechałem po nie drugim motorkiem i stąd te dwa odciśnięcia ,pajączek , a zdjęcie pstrykałem zaraz po przyjechaniu ,bo się już ćmiło . Poprosiłem też o dołożenie troszeczkę gąbki i teraz jest dużo wygodniej .Zrezygnowałem jednak z fabrycznych wodotrysków ,bo nie były praktyczne .
 10. Właśnie odebrałem świeżo obite siodło Zrobione u tapicera w Radlinie 150 zeta
 11. Dobrze mieć znajomych ,bo można się dużo dowiedzieć . Trzy razy byłem nad Gardą i trzy razy szczena mi opadała ,a ostatnio zostałem uświadomiony ,że jeszcze mało co tam widziałem . Otóż z okolic Limone prowadzi droga na "tarasy grozy" . Sprawdziłem ,i wiem co chcę zobaczyć w maju . SP 38 ,bo o tę drogę chodzi ,ścigał się nią 007 w jednym z ostatnich filmów . Myślę ,że chociaż nie mam wszystkich jego licensji ,to przejechać się mogę Znalazłem filmik ,który tylko mnie utwierdził w planach .Byle do maja .
 12. Była dzisiaj niedzielna i nawet pierwsza w tym roku ,po drodze se pomachałem bo wypełzło nas troszku ,na asfalcik .
 13. W mojej 750-tce są chyba trzy wolne wężyki ,przelew z baku , gaźnika i z odmy .tak że luz .
 14. Wprawdzie za kasę zbieraną na Dominara kupiłem w grudniu kociołek ,to cały czas gdzieś on za mną chodzi ,a może jeździ . Znalazłem fajny artykuł i filmik reklamowy ,w/ g mnie super zrobiony https://www.scigacz.pl/Bajaj,Dominar,400,2019,kilka,dobrych,zmian,34711.html Smutne jest to ,że nie ma w ofercie sprzedażowej nowych choperów ,bo i używek z tego wkrótce też niestety nie będzie .Nawet motocykle od Harleja jakieś takie coraz bardziej skuterowe . W zeszłym sezonie udało mi się nakręcić 18k + ,tak że muszę się już rozglądać za następcami , bo dobrze nie mieć w trasie przygód ,tych z padniętym moto .
 15. powolny

  Jakie piwo?

  Teraz to bym machnął nawet " nie takie słodkie jak myślisz" byle tylko mógłbym to zrobić na np. Chudowie i oczywiście na moto .
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.