Jump to content

powolny

Użytkownicy
 • Content Count

  347
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  33

powolny last won the day on April 16

powolny had the most liked content!

Community Reputation

66 Wspaniała

About powolny

 • Rank
  Polerant felg

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • From:
  Wodzisław Śl.

Recent Profile Visitors

1,916 profile views
 1. Porozumienie polsko - polskie wytrzymało zaledwie tydzień ,wczoraj ogłosili ,że w przyszłym roku znowu dwie imprezy .
 2. Co rusz jakaś gleba ,i wyprzedzanie na wariata ,stanowczo nie moje klimaty . Za to jak byłem tam w zeszłym roku w poniedziałek winkielki były nasze ,na luzie i tylko podesty cierpiały .
 3. Wujek dobra rada ,co do wyjazdów w Alpy na tzw. długie weekendy .Jeżeli lubicie takie klimaty https://photos.app.goo.gl/yTB5TZ7YrK4sGVpi9 i takie info https://photos.app.goo.gl/YLFCazkF8vRLkX898 To spoko ,ale jak chcecie być tam względnie sami ,to tylko w tygodniu .Kiedyś też myślałem ,że tylko MY mamy wolne ,długie weekendy i właśnie wtedy dowiedziałem się ,że większość cywilizowanej Europy ma podobnie i z tego również lubią korzystać ,a ceny wtedy idą ostro w górę ,jednak nie chce nikomu patrzeć do portfela ,na wszystko jest klient . Niech to jednak Was absolutnie nie zraża ,bo są to najpiękniejsze zakątki Włoch .
 4. Zakład Usługowy TAPICERSTWO - Radlin ul Rymera27F .Telefon: 32 456 72 29 Co do zdjęć to nie wiem dałem linka i ?? ,u mnie są .
 5. Początek sezonu już dawno zastukał do drzwi ,aura odpowiednia więc ćwiczenia czas rozpocząć . Wiadomo im więcej włożysz ,tym więcej dostaniesz .Moja coroczna siłownia wygląda tak
 6. Podjechałem na moto i pokazałem o co mi chodzi ,umówiliśmy się ,że za pięć dni dostarczę siodło i w czwartek był tydzień od dostarczenia . Pojechałem po nie drugim motorkiem i stąd te dwa odciśnięcia ,pajączek , a zdjęcie pstrykałem zaraz po przyjechaniu ,bo się już ćmiło . Poprosiłem też o dołożenie troszeczkę gąbki i teraz jest dużo wygodniej .Zrezygnowałem jednak z fabrycznych wodotrysków ,bo nie były praktyczne .
 7. Właśnie odebrałem świeżo obite siodło Zrobione u tapicera w Radlinie 150 zeta
 8. Dobrze mieć znajomych ,bo można się dużo dowiedzieć . Trzy razy byłem nad Gardą i trzy razy szczena mi opadała ,a ostatnio zostałem uświadomiony ,że jeszcze mało co tam widziałem . Otóż z okolic Limone prowadzi droga na "tarasy grozy" . Sprawdziłem ,i wiem co chcę zobaczyć w maju . SP 38 ,bo o tę drogę chodzi ,ścigał się nią 007 w jednym z ostatnich filmów . Myślę ,że chociaż nie mam wszystkich jego licensji ,to przejechać się mogę Znalazłem filmik ,który tylko mnie utwierdził w planach .Byle do maja .
 9. Była dzisiaj niedzielna i nawet pierwsza w tym roku ,po drodze se pomachałem bo wypełzło nas troszku ,na asfalcik .
 10. W mojej 750-tce są chyba trzy wolne wężyki ,przelew z baku , gaźnika i z odmy .tak że luz .
 11. Wprawdzie za kasę zbieraną na Dominara kupiłem w grudniu kociołek ,to cały czas gdzieś on za mną chodzi ,a może jeździ . Znalazłem fajny artykuł i filmik reklamowy ,w/ g mnie super zrobiony https://www.scigacz.pl/Bajaj,Dominar,400,2019,kilka,dobrych,zmian,34711.html Smutne jest to ,że nie ma w ofercie sprzedażowej nowych choperów ,bo i używek z tego wkrótce też niestety nie będzie .Nawet motocykle od Harleja jakieś takie coraz bardziej skuterowe . W zeszłym sezonie udało mi się nakręcić 18k + ,tak że muszę się już rozglądać za następcami , bo dobrze nie mieć w trasie przygód ,tych z padniętym moto .
 12. powolny

  Jakie piwo?

  Teraz to bym machnął nawet " nie takie słodkie jak myślisz" byle tylko mógłbym to zrobić na np. Chudowie i oczywiście na moto .
 13. Podpowiedzcie co zrobić żeby przespać ten czas do końca ,TEGO czasu , czasu zmarnowanego . Masakra z tymi zimami , a straszą globalnym ociepleniem ,tylko gdzie ono jest ??? Bo trzeba toto zjarać , żeby mogły się ,( nas ) jarać inne Byle do WIOSNY .
 14. Wydaje mi się , że najpierw musimy sami sobie odpowiedzieć po co mi ten motocykl ?? Wiadomo , że odpowiedzi będzie tyle ilu nas i każda będzie dobra . Ja odkryłem urok podróżowania motorkiem , a do tego nadaje się chyba każdy , a , spokojnego podróżowania . Wprawdzie do 2oo wróciłem po dłuuugiej przerwie miałem szczęście trafić na ludzi , którzy mieli podobne cele . I to właśnie od nich uczyłem się jak się dobrze bawić i jak zaskoczyłem , to ciężko przestać . Jest nuuudna zima więc proponuję małą lekturę , gościu mnie zafascynował , bo aż tak to nawet mi by się nie chciało .http://mnich777.blogspot.com/ Problemem do rozwiązania ,nie jest czy Japoniec , czy Chińczyk , a może Koreaniec , niestety Polaków nie ma , tylko co chcemy przeżyć ???
 15. W niebo wzięty , no może aż tak tego nie określiłem , ale . Mój garaż , to 125 do jazdy pooowsi do 300 km (powiedzmy) 250 do jazdy solo ,po Europie i Honda Shadow Tu Finisterra Hiszpania , jak jadę z żonką . Każdy ma prawo do dochodzenia do swojego JA drogą własnych wyborów , ja skromnie tylko piszę co sam przeżyłem , a zawsze lepsze od czyjegoś zdania , jest własne doświadczenie .
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.