Jump to content

powolny

Użytkownicy
 • Content Count

  354
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  35

powolny last won the day on August 18

powolny had the most liked content!

Community Reputation

69 Wspaniała

About powolny

 • Rank
  Polerant felg

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • From:
  Wodzisław Śl.

Recent Profile Visitors

1,973 profile views
 1. Tramp ,miał podobno stan przedzawałowy ,jak się dowiedział ,że ich kultowy motocykl będzie produkowany w Chinach i o pojemności 300+(bodajże 360 ) . Niestety zarząd firmy miał przedstawić mu wyliczenia ,że bez nowych rynków zbytu ,mogą zostać pozamiatani . Cóż rynek rządzi wszędzie i wszystkim .
 2. Ciekawe czy będziecie mieli podobne doznania do moich . Jak wracałem niedawno z Grecji przejechałem tam i wspam przez Bułgarię i niestety z wszystkich mijanych krajów są ( w-g mnie oczywiście ) najbardziej zapóźnieni . Troszkę jak gdyby nie potrafili wykorzystać unijnej kasy ?? ,albo wchodzili już z wielkimi tyłami ?? nie wiem . Takie wszystko tam smutne wyglądało .
 3. Dzięka wczoraj wróciłem ,prawie tydzień prędzej , Na szczęście w porę ,niestety , już w Grecji zauważyłem ,że tylny laczek kończy się w zastraszającym tempie .Jak wyjeżdżałem było jakieś 1.5 mm do wskaźnika zużycia ,myślę da radę , a po przejechani Bułgarii i kawałka Grecji , Środkowy rowek ( ) ,zniknął cały .Upuściłem jeszcze troszkę powietrza i musiałem zacząć myśleć o powrocie . Niestety już na Węgrzech przy hamowaniu tył jeździł jak wściekły ,ale jakoś udało się dojechać . Tak ,że proszę sprawdzajcie i na dłuższe wyjazdy ,raczej nowa oponka ,szczególnie w te gorące kraje ,tam asfalt ma chyba więcej cementu i na pewno kamieni przez co jest bardziej oponożerny . Jakieś fotki będą troszkę później ,ale napiszę Wam ,że trzeba mijane kraje przejechać bocznymi drogami ,żeby cieszyć się później ( jak dziecko ) z tego ,że miało się szczęście urodzić właśnie tutaj .Bułgaria ,niestety nr 1 na smutnej liście .
 4. Miały być Włochy w maju , wyszła Grecja w czerwcu , pozdrawiam z Kavali All :) .
 5. Chyba byłem niegrzeczny , urlop jest i siedzę na dupie (aaaa) . Jak planowałem wolne ,to nawet nie przyszło mi do głowy ,że w Alpach będzie ponad metr śniegu i najzimniejsza wiosna w Rzymie od 60-ciu lat .Gdyby chociaż miało nie padać ,to pojechałbym wygrzać kości w Lido ,a tak to zostało siedzieć przed compem i przeglądać stare fotki . Jak na chwilkę wyjdzie słonko ,to kręcę komin , cóż .
 6. powolny

  ktos w wieku 14-18

  Nie ma co gasić Młodego ," Podróż za jeden uśmiech " inspiruje mnie do dzisiaj . Niestety jak nie pisze ,że rodzice robią mu kłopoty z wyjazdem ,to prawdopodobnie nic nie wiedzą ,albo nie chcą . Zgodnie z prawem nieletnie dziecko nie może bez opiekunów prawnych przebywać ,nie tylko w obcym kraju ,ale i w naszym ,zbyt daleko od domu . O ile u nas sprawa skończyć się może dowiezieniem do domu i karą dla rodziców , to w krajach kinder (amtów ,czy jak tam się zwą ) , żarty się kończą . Śmigaj Młody na razie w koło komina ,bo samotna noc pod namiotem ,na dziko wszędzie smakuje podobnie .Zdobyte doświadczenie na pewno przyda się w dorosłym życiu i podróżach już dalszych .Poczytaj zapiski o podróżach Mnicha ,to Cię bardziej zainspiruje ,a jak już teraz nie planujesz życia z nosem w compie ,tylko na campie ,to już wygrywasz .
 7. Ustaw sobie krótsze dzienne przebiegi ,bo już Francja potrafi dogrzać w czerwcu ,a jak jedziesz 125-ką ,to chłodzi ją powietrze i olej ,a jest go niecały litr . Mam nadzieje ,że prawko masz, bo na "B" ,to można u nas ,a każdy kraj ma swoje przepisy . Czasu powinno Ci wystarczyć ,ja wracałem z SdC pięć dni z V 100 max (bo lubię powolutku ) i połowę lokalnymi drogami . Marzy mi się jeszcze raz ,tak właśnie na trzy tygodnie ,spokojnie i może za dwa lata ?? , najbliższe terminy już zajęte . Buen Camino. https://photos.app.goo.gl/BGljo84gyPozkeK52
 8. Porozumienie polsko - polskie wytrzymało zaledwie tydzień ,wczoraj ogłosili ,że w przyszłym roku znowu dwie imprezy .
 9. Co rusz jakaś gleba ,i wyprzedzanie na wariata ,stanowczo nie moje klimaty . Za to jak byłem tam w zeszłym roku w poniedziałek winkielki były nasze ,na luzie i tylko podesty cierpiały .
 10. Wujek dobra rada ,co do wyjazdów w Alpy na tzw. długie weekendy .Jeżeli lubicie takie klimaty https://photos.app.goo.gl/yTB5TZ7YrK4sGVpi9 i takie info https://photos.app.goo.gl/YLFCazkF8vRLkX898 To spoko ,ale jak chcecie być tam względnie sami ,to tylko w tygodniu .Kiedyś też myślałem ,że tylko MY mamy wolne ,długie weekendy i właśnie wtedy dowiedziałem się ,że większość cywilizowanej Europy ma podobnie i z tego również lubią korzystać ,a ceny wtedy idą ostro w górę ,jednak nie chce nikomu patrzeć do portfela ,na wszystko jest klient . Niech to jednak Was absolutnie nie zraża ,bo są to najpiękniejsze zakątki Włoch .
 11. Zakład Usługowy TAPICERSTWO - Radlin ul Rymera27F .Telefon: 32 456 72 29 Co do zdjęć to nie wiem dałem linka i ?? ,u mnie są .
 12. Początek sezonu już dawno zastukał do drzwi ,aura odpowiednia więc ćwiczenia czas rozpocząć . Wiadomo im więcej włożysz ,tym więcej dostaniesz .Moja coroczna siłownia wygląda tak
 13. Podjechałem na moto i pokazałem o co mi chodzi ,umówiliśmy się ,że za pięć dni dostarczę siodło i w czwartek był tydzień od dostarczenia . Pojechałem po nie drugim motorkiem i stąd te dwa odciśnięcia ,pajączek , a zdjęcie pstrykałem zaraz po przyjechaniu ,bo się już ćmiło . Poprosiłem też o dołożenie troszeczkę gąbki i teraz jest dużo wygodniej .Zrezygnowałem jednak z fabrycznych wodotrysków ,bo nie były praktyczne .
 14. Właśnie odebrałem świeżo obite siodło Zrobione u tapicera w Radlinie 150 zeta
 15. Dobrze mieć znajomych ,bo można się dużo dowiedzieć . Trzy razy byłem nad Gardą i trzy razy szczena mi opadała ,a ostatnio zostałem uświadomiony ,że jeszcze mało co tam widziałem . Otóż z okolic Limone prowadzi droga na "tarasy grozy" . Sprawdziłem ,i wiem co chcę zobaczyć w maju . SP 38 ,bo o tę drogę chodzi ,ścigał się nią 007 w jednym z ostatnich filmów . Myślę ,że chociaż nie mam wszystkich jego licensji ,to przejechać się mogę Znalazłem filmik ,który tylko mnie utwierdził w planach .Byle do maja .
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.