Jump to content

grejan

Użytkownicy
 • Content Count

  58
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About grejan

 • Rank
  Motostudent
 • Birthday 09/19/1979

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • From:
  Katowice

Recent Profile Visitors

664 profile views
 1. Z motocyklistami jest jak z "kibolami i Kibicami". Jedno czy drugie nie ma nic wspólnego. Jednak Kibiców jest więcej:)
 2. Jaki jest program na rozpoczęcie sezonu w Częstochowie 8 Kwietnia?
 3. Czy w sobotę lub niedzielę jest gdzieś na śląsku lub okolice organizowany zlot?
 4. No muszę pomyśleć o takim rozwiązaniu. Może i ciśnienia w silniku dużego nie nie ma, jednak po przejechaniu 60km autostrady, przy 130km/h miałem mokry z oleju but i prawą nogę oraz silnik z ramą z prawej strony. Musiałem uzupełnić pół litra oleju.
 5. Dzwoniłem do Nowego Targu i nie ma, jedynie na zamówienie. Zrobiłem korek z poxyliny przejechałem 100km i Narazie jest ok. Poxyline zrobiłem wałek fi 20,odczekałem aż zacznie robić się twarda i wtedy wkręcałem i wykręcałem aż uzyskam gwint. Teraz jest twardy jak korek i działa.
 6. Pieniny tylko domki letniskowe, może jak polecę do domu to po drodze coś się znajdzie
 7. Jaki rozmiar ma korek wlewu oleju, czy ma M16 i jaki gwint? Podczas jazdy odkręcił się korek, zrobiłem tymczasowy z kawałka drewna, jednak nie jest do końca szczelny. Niestety jestem w Pieninach, a do domu ponad 200 km. Korek odkręcił się, ponieważ go nie dokręciłem podczas wymiany oleju, poprostu miałem jeszcze trochę uzupełnić i tego nie zrobiłem, uznałem że jest ok i zapomniałem właśnie dokręcić.
 8. A jak to sprawdzić, czy to jest powód?
 9. Vstrom DL650 2004r. podczas dłuższej jazdy na odcinku zaświeca się od czasu do czasu lampka czerwona i komunikat F1. Zgaszę silnik, odpalę i już się nie świeci i raczej nie oświeca podczas jazdy. Zetknąłem drutem dealer mode i nic na zegarach nie wyskakuje. Co może być przyczyną oświecania się diody czerwonej?
 10. Jakie klocki zakupić, żeby nie przepłacić i być zadowolonym. W sklepie proponowali mi NHC za stronę 89zł czyli komplet 180zł. Czy to dobre klocki i dobra cena? Czy jednak szukać innych?
 11. Danvield napisał 330zł dlatego nie wiem o czym pisze. A czy warto było? Powiem tak, można siedzieć w wygodnym fotelu i nie robić nic, wszystko zrobią za Ciebie, jedyne co by wymagało roboty to nalać benzyny do baku. Czasami warto zrobić coś samemu, a satysfakcja i przyjemność z tego bezcenna. To się już dokonało! Czyli zakupiłem i nie ma sensu zastanawiać się co by było gdyby. Dlatego wracam do pytania z tematu
 12. Nie bardzo rozumiem, o co chodzi z tym "warto było?"
 13. Witam kto ma do wypożyczenia zakuwarkę lub zapinkę? Zakupiłem nowy napęd JMT 525 do Vstroma Dl650 i mam wszystko wymienione, jednak potrzebuję zakuwarkę lub zapinkę dojazdową do warsztatu. Okolice Katowice/Mikołów/Tychy.
 14. Czy można zamocować płytę monokey na 3 śruby w trójkącie? Pytam ponieważ w tej konfiguracji pasują mi otwory. W innym przypadku musiał bym coś rozwieracać lub kombinować z kształtownikami:) Vstrom 2004 DL650
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.