Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

grejan

Użytkownicy
 • Posts

  62
 • Joined

 • Last visited

About grejan

 • Birthday 09/19/1979

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • From:
  Katowice

Recent Profile Visitors

964 profile views

grejan's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Conversation Starter Rare
 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare
 • One Year In Rare

Recent Badges

0

Reputation

 1. Vstrtom DL650 2004r. jak podłączyć gniazdo ładowarki 2xUSb tak aby działało po przekręceniu kluczyka w stacyjce? Otrzymałem poradę aby podłączyć pod światłą postojowe, czy top dobry pomysł?
 2. Już ogarnięte, bezpiecznik pod siedzeniem 15A Nie potrafiłem znaleźć bezpieczników.
 3. Zrobiłem zwarcie przy rączce hamulca, luźne kable z włącznika hamulca dotknęły kierownicy i przestały działać światła stopu, światła z tyłu i zegary. Co może być przyczyną? DL650 2004 rok. Czy jest jakiś bezpiecznik odpowiedzialny za te usterki?
 4. Jak w temacie, jaki uchwyt (etui) na telefon 5 cali? Motocykl to Vstrom DL650 z roku 2004.
 5. Z motocyklistami jest jak z "kibolami i Kibicami". Jedno czy drugie nie ma nic wspólnego. Jednak Kibiców jest więcej:)
 6. Jaki jest program na rozpoczęcie sezonu w Częstochowie 8 Kwietnia?
 7. Czy w sobotę lub niedzielę jest gdzieś na śląsku lub okolice organizowany zlot?
 8. No muszę pomyśleć o takim rozwiązaniu. Może i ciśnienia w silniku dużego nie nie ma, jednak po przejechaniu 60km autostrady, przy 130km/h miałem mokry z oleju but i prawą nogę oraz silnik z ramą z prawej strony. Musiałem uzupełnić pół litra oleju.
 9. Dzwoniłem do Nowego Targu i nie ma, jedynie na zamówienie. Zrobiłem korek z poxyliny przejechałem 100km i Narazie jest ok. Poxyline zrobiłem wałek fi 20,odczekałem aż zacznie robić się twarda i wtedy wkręcałem i wykręcałem aż uzyskam gwint. Teraz jest twardy jak korek i działa.
 10. Pieniny tylko domki letniskowe, może jak polecę do domu to po drodze coś się znajdzie
 11. Jaki rozmiar ma korek wlewu oleju, czy ma M16 i jaki gwint? Podczas jazdy odkręcił się korek, zrobiłem tymczasowy z kawałka drewna, jednak nie jest do końca szczelny. Niestety jestem w Pieninach, a do domu ponad 200 km. Korek odkręcił się, ponieważ go nie dokręciłem podczas wymiany oleju, poprostu miałem jeszcze trochę uzupełnić i tego nie zrobiłem, uznałem że jest ok i zapomniałem właśnie dokręcić.
 12. A jak to sprawdzić, czy to jest powód?
 13. Vstrom DL650 2004r. podczas dłuższej jazdy na odcinku zaświeca się od czasu do czasu lampka czerwona i komunikat F1. Zgaszę silnik, odpalę i już się nie świeci i raczej nie oświeca podczas jazdy. Zetknąłem drutem dealer mode i nic na zegarach nie wyskakuje. Co może być przyczyną oświecania się diody czerwonej?
 14. Jakie klocki zakupić, żeby nie przepłacić i być zadowolonym. W sklepie proponowali mi NHC za stronę 89zł czyli komplet 180zł. Czy to dobre klocki i dobra cena? Czy jednak szukać innych?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.