Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

faza1995

Użytkownicy
 • Content Count

  60
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

faza1995 last won the day on April 12

faza1995 had the most liked content!

Community Reputation

7 Neutralna

About faza1995

 • Rank
  Motostudent
 • Birthday 03/31/1972

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • From:
  Pawłowice

Recent Profile Visitors

1,115 profile views
 1. Dla tych którzy szukają ciekawych miejsc na niedzielne zwiedzanie coś z moich zeszłorocznych wypadów. Nysa. Miasto z bardzo bogatą historią i wieloma atrakcjami ( np. Jezioro Nyskie, Bazylika św. Jakuba I św. Agnieszki, Dom Wagi Miejskiej, obiekty obronne). "Twierdza Nysa to jeden z największych systemów fortyfikacyjnych w Europie. Nie jest tak dobrze znany jak chociażby Twierdza Kłodzko i Twierdza Srebrna Góra, jednak niczymi nie ustępuje tym dwóm perełkom Dolnego Śląska. Obiekty Twierdzy Nysa zachowały się w około 50-60% oryginalnych XIX wiecznych zabudowań i aktualnie zajmują powierzchnię
 2. Bałkany można odwiedzać bez końca. Byłem kilka razy i chyba nigdy nie będę miał dosyć. W zeszłym roku zwiedziłem Serbię i Czarnogórę. Miło popatrzeć na zdjęcia i powspominać. A fotki rzeczywiście ładne.
 3. Cześć. Jestem posiadaczem m. in. BMW k1300s i mt 09 tracer ( nie to samo co mt10 ale jakiś pkt odniesienia jest ). BMW to "mały" potwór. 175 KM robi swoje. Osiągi prawie jak w sportowej maszynie i stosunkowo wygodny szczególnie jeśli tak jak mój ma założoną szeroką turystyczną kierownicę. Oryginalna wymusza bardziej sportową, mniej wygodną pozycję. Którejś niedzieli "wokół komina" nawinąłem ok. 600 km i mogę powiedzieć, że spokojnie można wykorzystać go do dalekich wypadów. Z tego co czytałem to Mt 10 też potrafi pokazać pazury ale to naked i ochrona przed wiatrem będzie pewnie gorsza. Na dłu
 4. Trochę póżno ale może jeszcze ktoś jest tym motorem zainteresowany. Nie wiem, czy na tym forum, czy na innym ktoś pisał, że oglądał ten motocykl i nic nie było tak jak w ogłoszeniu. Owiewki malowane źle spasowane itp.
 5. Cześć. Zadzwoń do "Kameleona". Właściciel Adam jest motocyklistą z doświadczeniem. Myślę, że to ma znaczenie przy szkoleniu, żeby prowadził je praktyk a nie amator gawędziarz.
 6. Cześć. Jak zdecydujesz się na wizytę w Mizerowie to bądź czujny. Ja byłem tam dwa razy i nie zdecydowałem się na zakupy.
 7. Tak oznaczone reflektory rzeczywiście można stosować do ruchu prawo- i lewostronnego ale trzeba pamiętać, że konieczna jest ich regulacja.
 8. Dobrze Ci radzę kupując od znajomego, od kogoś z forum, od motocyklisty "MIEJ ZAWSZE OGRANICZONE ZAUFANIE". ?
 9. Słusznie robisz. Jak znasz takiego człowieka to nic dobrego o nim nie pisz bo wyjdzie na opak. Posądzą Cię, że wziąłeś od niego kasę za reklamę albo on sam założył konto i się reklamuje. Ja już więcej na forum nie polecę nikogo, bo to tylko wywołuje niepotrzebną dyskusję nie na temat. Jak ktoś szukał sprawdzonego źródła to dałem namiar na PW. Wiem że gość skorzystał z namiarów i jest zadowolony.
 10. Nie rozumiem dlaczego kupowanie od osoby prywatnej ma być lepsze, pewniejsze niż od przedsiębiorcy. Miałem kilkanaście motocykli, większość z nich kupiłem u tzw. handlarza na którego niektórzy patrzą jak na oszusta i złodzieja. Nigdy nie miałem z nimi problemów. Za to miałem duży kłopot z motocyklem kupionym od osoby prywatnej. Nie widzę nic złego w tym, że ktoś kupuje taniej i sprzedaje drożej w końcu z tego się utrzymują wszyscy handlowcy. Jakoś nikt nie ma pretensji do sprzedawcy marchewki który też na tym zarabia. Nie pasuje cena nie kupuję. Co do przebiegów motocykli z zagranicy to op
 11. Twoje wypowiedzi sugerują, że sprzedawca o którym mowa nieuczciwie zapewnia sobie reklamę a to nie w porządku skoro go nie znasz. Ja nie jestem "jednopostowcem" a robisz ze mnie naganiacza bo nie obrzuciłem go błotem. Nikt mi nie zapłacił za moją opinię. Nie znasz mnie to nie rób ze mnie kłamcy tylko dlatego, że jesteś nieufny.
 12. Coś z Tobą jest nie tak? Wszyscy wokół są w zmowie a każdy sprzedawca to oszust ? Nie chcesz nie wierz w opinie innych. Twoja sprawa. Po co te głupie uwagi.
 13. Cześć. Temat pierwszego motocykla był już poruszany i dyskutowany. Przejrzyj forum. Oba motocykle o które pytasz są ok na pierwszy motocykl. Jakbyś zdecydował się na Hondę to w kwietniu będę sprzedawał NC700X. Jak szukasz pewnego motocykla to znam sprawdzone żródło z którego sam od lat kupuję motocykle. Jakby co pisz na priw.
 14. Do rezerwacji noclegów mam podobne podejście i doświadczenia jak Wicher. Nie przemawia do mnie planowanie noclegów na całą trasę przed wyjazdem . Nie ma wtedy miejsca na zmianę planów. W drodze może być różnie: korki, złapana guma, niezaplanowane atrakcje które trzeba "zaliczyć" itp. Jak nie dojedziesz na noc na pierwszy planowany nocleg to automatycznie z następnymi jest jeszcze trudniej. Ja zawsze planuję z dnia na dzień i nigdy nie miałem problemów. Moi znajomi zaplanowali kiedyś wyjazd ze wszystkimi noclegami przed wyruszeniem z domu. Efekt był taki, że o 22.00 mimo zmęczenia i późnej por
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.