Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

sjs

Użytkownicy
 • Content Count

  282
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

sjs last won the day on August 18 2018

sjs had the most liked content!

Community Reputation

28 Wspaniała

1 Follower

About sjs

 • Rank
  Polerant felg
 • Birthday 01/01/1990

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • From:
  SO
 • Interests
  Honda Hornet CB600 2001r

Recent Profile Visitors

3,375 profile views
 1. Kurwaa takiej biedronki to jeszcze nie widziałem
 2. Hmmm... chyba CB1 z forum zajmuje się takimi rzeczami. Znajdź i napisz do niego
 3. Hmmm... ? jak to koniec sezonu ? Przecież to było rozpoczęcie sezonu zimowego
 4. Jeszcze w oleju znalazłem dwa 3 takie ten długi i wąski ma ok 4 mmdwa pozostałe 2,5-3mm Teraz dopiero sprawdziłem te 3 opiłki magnesem i ich magnes nie przyciąga. Nie wiem jak z tymi co były na śrubie bo nie przyszło mi do głowy ich sprawdzać ale możliwe że one się tam przykleiły a nie przyciągały. Co to może znaczyć ? Możliwe że za mocna śrubę dokrecilem spustową i się przekręca ?
 5. Dzieki za szybkie odpowiedzi ale czy to nie mogą być opiłki ktore powstały w skutek złej zmiany biegów. Wiadomo coś zgrzytanie czasem mocniej czasem słabiej. Do tego teraz dopiero się dowiedziałem że raczej nie zdrowe dla skrzyni jest zbijanie o kilka biegów w dol co mi się zdarzało ...
 6. Hmmm... co w tym przypadku idzie zrobić ?
 7. Najlepiej weź mechanika, upatrz coś w necie i jedź obczaj. DANVIELDa polecam do tego zadania
 8. Siema! Dzisiaj podczas wymiany oleju zauważyłem takie dziwne opiłki metalu na śrubie spustowej. Do śruby miałem przyczepiony magnes neodymowy przez co mogła coś zebrać. Możliwe że są to pozostałości gwintu z miski, lub samej śruby która ma za sobą minimum 4 zmiany oleju ? (teraz dałem w końcu nową). Z braku klucza dynometrycznego dokrecałem śrubę zawsze na maksa. Olej zmieniany co 5-7kkm zawsze czysty
 9. Tu sami wujkowie „dobra rada” dbający o Ciebie bardziej niż ty sam o siebie i oni samych siebie a nie pamiętają już jak sami jeździli bez prawka najebani Jal się nic nie zmieniło od moich czasów to mandata 500zl jeśli dodatkowo nic nie odjebiesz.
 10. Dzięki kolego, przeglądając różne fora niektórzy piszą żeby nie smarować tłoczków tylko wyczyścić porządnie..
 11. Siema! Przy czyszczeniu układu hamulcowego i rozebraniu mechanizmu na czesc i pierwsze. Tłoczki hamulce smarować czy nie smarować specjalną pastą do tego przeznaczoną ? Normalne to jest że jak mam koło podniesione słychać jak klocki leķo się ocierają o tarczę? Taki metaliczny typowy dźwięk słychać.
 12. Makabryczne jest to nagranie, ja po parunastu sekundach wyłączyłem to. Dla mnie to jest nie wiarygodne że nikt nie podszedł i nie pomógł mu. Czy żył czy nie żył nikt go nie ułożył w godnej wyprostowanej pozycji. SZOK!!!!
 13. Sam mam Horneta, to bywam. Idzie często znaleść rozwiązanie problemu
 14. Czemu wczesniej nie dowiedziałaś forum? Wrzuć swoje zdjęcie na moto z tą ulotką w ręku to może uwierzę że nie jesteś jedno postowcem z reklamą ?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.