Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

sjs

Użytkownicy
 • Posts

  285
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

sjs last won the day on August 18 2018

sjs had the most liked content!

1 Follower

About sjs

 • Birthday 01/01/1990

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • From:
  SO
 • Interests
  Honda Hornet CB600 2001r

Recent Profile Visitors

3,711 profile views

sjs's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Conversation Starter Rare
 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare

Recent Badges

28

Reputation

 1. To chyba na prawko najlepiej iść do dobrej szkoły. Ja znam jedną z sosnowca o ile jeszcze istnieje
 2. Po raz kolejny już pisze w tym temacie ale napewno nie ostatni puki jeżdżę motocyklami. Jak zwykle duży PLUS dla Dawida (DANVIELDA) za profesjonalny serwis mojej maszyny. W szczegóły serwisu nie będę się wdawał. Został on przeprowadzony na najwyższym poziomie i „będzie pan zadowolony” Do tego rozsądne ceny bez naciągania na zbędne części lub naprawy a nawet odradzenie zrobienia czegoś co nie wymaga naprawy. np. myślałem że łańcuch rozrządu jest do zrobienia w mojej CBR a śmiga jak nowy. Serwisuje u niego wszystkie swoje motocykle od 2014 i nigdy nie miałem jakichkolwiek zastrzeżeń co do obsługi, ceny czy jakości. Do tego nie ma problemu żeby wysłać z dalsza motocykl i później go odebrać w taki sam sposób. Naprawde profesjonalny serwis z najwyższym poziomem obsługi do tego zawsze ciekawe rozmowy z Dawidem i podzielenie się wiedzą motocyklową z jego strony. Jak najbardziej POLECAM !
 3. Witam witam Kupiłem klatkę na silnik do mojej CBR F4i i szukam kogoś kto pomógłby mi ją zamontować ?? Glownie rozchodzi się żeby ktoś z pewną ręką wywiercił dziury w owiewkach silnika na rury z klatki. Oczywiście na moją odpowiedzialność. Ja do takich rzeczy mam dwie lewe ręce i nie czuje się na siłach Jeśli się tym zajmowałeś amatorsko lub profesjonalnie. Montowałem sobie chociaż raz lub czujesz się na siłach daj znać. Co do ceny napewno się dogadamy żebyśmy był/była zadowolony ewentualnie może ktoś zna kogoś lub warsztat który się tym zajmuje ?
 4. Kurwaa takiej biedronki to jeszcze nie widziałem
 5. Hmmm... chyba CB1 z forum zajmuje się takimi rzeczami. Znajdź i napisz do niego
 6. Hmmm... ? jak to koniec sezonu ? Przecież to było rozpoczęcie sezonu zimowego
 7. Jeszcze w oleju znalazłem dwa 3 takie ten długi i wąski ma ok 4 mmdwa pozostałe 2,5-3mm Teraz dopiero sprawdziłem te 3 opiłki magnesem i ich magnes nie przyciąga. Nie wiem jak z tymi co były na śrubie bo nie przyszło mi do głowy ich sprawdzać ale możliwe że one się tam przykleiły a nie przyciągały. Co to może znaczyć ? Możliwe że za mocna śrubę dokrecilem spustową i się przekręca ?
 8. Dzieki za szybkie odpowiedzi ale czy to nie mogą być opiłki ktore powstały w skutek złej zmiany biegów. Wiadomo coś zgrzytanie czasem mocniej czasem słabiej. Do tego teraz dopiero się dowiedziałem że raczej nie zdrowe dla skrzyni jest zbijanie o kilka biegów w dol co mi się zdarzało ...
 9. Hmmm... co w tym przypadku idzie zrobić ?
 10. Najlepiej weź mechanika, upatrz coś w necie i jedź obczaj. DANVIELDa polecam do tego zadania
 11. Siema! Dzisiaj podczas wymiany oleju zauważyłem takie dziwne opiłki metalu na śrubie spustowej. Do śruby miałem przyczepiony magnes neodymowy przez co mogła coś zebrać. Możliwe że są to pozostałości gwintu z miski, lub samej śruby która ma za sobą minimum 4 zmiany oleju ? (teraz dałem w końcu nową). Z braku klucza dynometrycznego dokrecałem śrubę zawsze na maksa. Olej zmieniany co 5-7kkm zawsze czysty
 12. Tu sami wujkowie „dobra rada” dbający o Ciebie bardziej niż ty sam o siebie i oni samych siebie a nie pamiętają już jak sami jeździli bez prawka najebani Jal się nic nie zmieniło od moich czasów to mandata 500zl jeśli dodatkowo nic nie odjebiesz.
 13. Dzięki kolego, przeglądając różne fora niektórzy piszą żeby nie smarować tłoczków tylko wyczyścić porządnie..
 14. Siema! Przy czyszczeniu układu hamulcowego i rozebraniu mechanizmu na czesc i pierwsze. Tłoczki hamulce smarować czy nie smarować specjalną pastą do tego przeznaczoną ? Normalne to jest że jak mam koło podniesione słychać jak klocki leķo się ocierają o tarczę? Taki metaliczny typowy dźwięk słychać.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.