-
Posts
23 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
trombel last won the day on March 4 2021
trombel had the most liked content!
Recent Profile Visitors
The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.
trombel's Achievements
-
Wczoraj 120 km po Beskidach. Bielsko Biała-Straconka-Międzybrodzie-Tresna-Żywiec-Przełęcz kocierska-Andrychów-Kęty i do bazy. Pogoda była miodzio choć na górskich winklach mokro. Śnieg spływa z gór po roztopach. Dziś nieco chłodniejsza niedziela ale najważniejsze, że sucha. Pętelka 180 km przez BB-Szczyrk-Przełęcz Salmopolska-Wisła Czarne obok rezydencji głowy Państwa-Istebna-Trójstyk granic PL-CZ-SVK w Jaworzynce, następnie Koniaków, Laliki, Milówka, Żywiec, Kęty- baza. Sporo nas już na drogach.
-
Poniedziałek i czwartek trochę polatane po południu (70km i 60km). Ale w łapy piździ, a grzanej manety jeszcze moja bestyja nie ma. Dziś biołym sypnęło..ale po niedzieli ma być optymistyczniej.
-
trombel changed their profile photo
-
gdzie w ustawieniach mógłbym zmienić layout forum? Na telefonie mam fajne ciemne tło natomiast na PC forumka jest w białych kolorach z niebieskimi tematami wątków
-
Za dużo Ziobry się naoglądałeś 😁
-
Tak jak napisałem. O gustach sìę nie dyskutuje. Najważniejsze by się nie psuł, jeździł bezpiecznie i cieszył wlaściciela, a nie publiczność 😉
-
Rzecz gustu. A ilu ludzi tyle gustów. Nie mówię, że niebieski jest brzydki bo kolor równie mi się podoba. Niemniej dla mnie było istotne aby nie był tylko biały 😉 poza tym liczy się stan techniczny, kolor (poza białym 😁 ) to sprawa drugorzędna. A za złotym przemówił stan, rocznik, przebieg etc. Niebieski pojechał na północ województwa 😉 @Wichernie sraczkowaty, a katalogowo Metallic Foxy Orange czyli kolor lisa? 🤔 A tak serio to dla mnie po prostu złoty i już.
-
Odkopuję temat i również się zgłaszam😉 DL 650 AL2/2012
-
Padło na DL 650 V-strom. Udało się wyhaczyć niezłą sztukę 😉 Jutro jadę po blachę, jeszcze serwisik przedsezonowy i można śmigać. Do zobaczenia na trasie 🙂 Dzięki dla wszystkich za dobre słowo i wszelkie porady zawarte w tym temacie. LwG
-
Może z wózkiem bocznym szuka 😁 Witaj kolego
-
No o to mi chodziło właśnie. Ktoś rzuci okiem na linki z mojego poprzedniego postu? Maszyny z regionu, może ktoś kojarzy właścicieli.
-
Dzięki Wicher za oferty. Coś by wybrał z tego. Versysy odpada bo mi się nie podoba yamaszki też bardziej z zacięciem sportowym, a takich wolałbym uniknąć. Ciekawa ta Hondzina z Częstochowy. Model wygląda bardzo okazale. W przyszłym tygodniu urlop to może podskoczę pod Jasną Górę rzucić okiem na nią. Sztormiaki też niczego sobie. Nawet chyba lepszy wybór jak NC z tego co czytałem. Połakomiłbym się na nie ale jeden mankament...te dwie najlepsze sztuki są białe, a to kolor na ostatnim miejscu dla mnie 😁 jakoś mi się z policyjnymi moto kojarzy... Zaś te ciemne modele bardzo ładne ale jeden bez ABS (chciałbym mieć ten system na początek), a drugi taki golas bez niczego. Chyba, że gość ma wyposażenie jakieś do niego. Nie mniej jestem Ci bardzo wdzięczny za poświęcony czas i pomoc oraz proszę o więcej looknijcie jeszcze na te dwa modele. Ten z Rybnika całkiem okazały choć te polifty wrzucone przez Wichra bardziej wpadają w oko...ale nie białe. https://www.olx.pl/oferta/suzuki-dl-v-strom-650-2008r-abs-z-polskiego-salonu-prywatnie-CID5-IDHQJs1.html#2f5974a65f https://www.otomoto.pl/oferta/suzuki-dl-suzuki-dl-vstrom-650-ID6DkRcV.html?#gallery-open ten poniżej też chyba całkiem spoko: https://www.olx.pl/oferta/suzuki-dl-650-v-strom-CID5-IDGGSfa.html#b843218c6b
-
Pewny ten handlarz? Czy loteria jak w każdym komisie?
-
Za Sztormiakiem też się rozglądam ale raczej za młodszym rocznikiem już z ABSem. Jak wpadną Wam w oko ciekawe DL-e to proszę swoją drogą o wrzucanie.
-
Skoro kupuję dopiero pierwszy to ciężko mi sobie zdawać sprawę Faktycznie nie doczytałem specyfikacji tego modelu. Wydał się po prostu ciekawy i zadbany. Zatem napisz coś o 1/2 cylindrze/ach. Wiedzy nigdy za wiele